×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Port Moresby ke Rabaul. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Port Moresby ke Rabaul

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:15 (POM)
      07:00 (LAE)
      4h 40m
      PX 100 (Fokker 100)
      2h berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 09:00 (LAE)
      10:55 (RAB)
      4h 40m
      PX 208 (Fokker 70)
    • 06:15 (POM)
      07:20 (LAE)
      5h
      CG 1500 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 40m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 09:00 (LAE)
      11:15 (RAB)
      5h
      CG 1700 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 06:30 (POM)
      08:50 (LNV)
      3h 15m
      PX 810 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      25m berhenti sebentar di Lihir Island (LNV)
    • 09:15 (LNV)
      09:45 (RAB)
      3h 15m
      PX 817 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 07:30 (POM)
      10:05 (HKN)
      6h 10m
      CG 1700 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      2h 45m berhenti sebentar di Hoskins (HKN)
    • 12:50 (HKN)
      13:40 (RAB)
      6h 10m
      CG 8796 (ATR 72)
    • 08:05 (POM)
      10:30 (LNV)
      4h 25m
      CG 1720 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      1h 25m berhenti sebentar di Lihir Island (LNV)
    • 11:55 (LNV)
      12:30 (RAB)
      4h 25m
      CG 8911 (ATR 72)
    • 08:15 (POM)
      11:25 (RAB)
      3h 10m
      PX 208 (Fokker 70)
    • 08:30 (POM)
      10:30 (RAB)
      2h
      CG 8910 (ATR 72)
    • 09:15 (POM)
      12:20 (HKN)
      4h 25m
      CG 1700 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      30m berhenti sebentar di Hoskins (HKN)
    • 12:50 (HKN)
      13:40 (RAB)
      4h 25m
      CG 1734 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 09:15 (POM)
      10:40 (RAB)
      1h 25m
      PX 206 (Fokker 100)
    • 09:25 (POM)
      12:05 (BUA)
      2h 50m
      PX 250 (Fokker 100)
      30m berhenti sebentar di Buka (BUA)
    • 12:35 (BUA)
      12:15 (RAB) (+1)
      2h 50m
      PX 253 (Fokker 100)
    • 09:45 (POM)
      13:20 (KVG)
      4h 45m
      CG 1914 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      25m berhenti sebentar di Kavieng (KVG)
    • 13:45 (KVG)
      14:30 (RAB)
      4h 45m
      CG 1919 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 10:15 (POM)
      11:55 (HKN)
      3h 25m
      CG 1710 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      55m berhenti sebentar di Hoskins (HKN)
    • 12:50 (HKN)
      13:40 (RAB)
      3h 25m
      CG 1734 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 11:30 (POM)
      13:40 (RAB)
      2h 10m
      CG 1704 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 14:05 (POM)
      17:05 (RAB)
      3h
      CG 1706 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 15:15 (POM)
      16:40 (RAB)
      1h 25m
      PX 274 (Fokker 100)