×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Palm Springs ke PASCO. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Palm Springs ke PASCO

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (PSP)
      10:35 (SEA)
      7h 49m
      AS 311 (Boeing 737-900)
      2h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:49 (PSC)
      7h 49m
      AS 2256 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:20 (PSP)
      09:08 (SLC)
      4h 31m
      DL 4762 (Canadair Regional Jet)
      52m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 10:00 (SLC)
      10:51 (PSC)
      4h 31m
      DL 4774 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:55 (PSP)
      09:32 (SFO)
      6h 37m
      UA 5400 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 59m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 12:31 (SFO)
      14:32 (PSC)
      6h 37m
      UA 5055 (Canadair Regional Jet 200)
    • 08:15 (PSP)
      11:00 (SEA)
      5h 33m
      AS 599 (Boeing 737-400)
      2h berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:48 (PSC)
      5h 33m
      AS 2256 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 08:20 (PSP)
      09:46 (SFO)
      5h 4m
      UA 5997 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 49m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 11:35 (SFO)
      13:24 (PSC)
      5h 4m
      UA 5055 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:00 (PSP)
      12:41 (SEA)
      6h 2m
      AS 533 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 33m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:14 (SEA)
      16:02 (PSC)
      6h 2m
      AS 2572 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 11:30 (PSP)
      14:40 (SEA)
      4h 50m
      DL 4452 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:20 (SEA)
      16:20 (PSC)
      4h 50m
      DL 4730 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:30 (PSP)
      14:40 (SEA)
      4h 50m
      DL 4452 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 15:20 (SEA)
      16:20 (PSC)
      4h 50m
      DL 4561 (Canadair Regional Jet 700)
    • 14:30 (PSP)
      17:35 (SEA)
      6h 30m
      DL 4452 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:00 (SEA)
      21:00 (PSC)
      6h 30m
      DL 4732 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:35 (PSP)
      20:05 (SEA)
      6h 10m
      AS 331 (Boeing 737-900)
      50m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:55 (SEA)
      21:45 (PSC)
      6h 10m
      AS 2024 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:50 (PSP)
      18:40 (SEA)
      5h 55m
      AS 589 (Boeing 737-400)
      2h 15m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:55 (SEA)
      21:45 (PSC)
      5h 55m
      AS 2024 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:25 (PSP)
      19:12 (SLC)
      6h 26m
      DL 4629 (Canadair Regional Jet)
      2h 43m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:55 (SLC)
      22:51 (PSC)
      6h 26m
      DL 4847 (Canadair Regional Jet 900)
    • 16:30 (PSP)
      19:15 (SLC)
      6h 16m
      DL 4843 (Canadair Regional Jet)
      2h 40m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:55 (SLC)
      22:46 (PSC)
      6h 16m
      DL 4628 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:45 (PSP)
      19:50 (SEA)
      6h 50m
      DL 4439 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 45m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:35 (SEA)
      23:35 (PSC)
      6h 50m
      DL 4614 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:45 (PSP)
      19:50 (SEA)
      6h 50m
      DL 4546 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 45m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:35 (SEA)
      23:35 (PSC)
      6h 50m
      DL 4520 (Canadair Regional Jet 700)
    • 17:00 (PSP)
      21:26 (SEA)
      7h 3m
      AS 337 (Boeing 737-900)
      1h 49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 23:15 (SEA)
      00:03 (PSC) (+1)
      7h 3m
      AS 2100 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:35 (PSP)
      21:40 (SEA)
      5h
      DL 4472 (Canadair Regional Jet 700)
      55m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:35 (SEA)
      23:35 (PSC)
      5h
      DL 4732 (Canadair Regional Jet 700)
    • 19:15 (PSP)
      21:57 (SEA)
      4h 48m
      AS 581 (Boeing 737-900)
      1h 18m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 23:15 (SEA)
      00:03 (PSC) (+1)
      4h 48m
      AS 2100 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)