×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Rabaul ke Port Moresby. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Rabaul ke Port Moresby

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:55 (RAB)
      08:15 (POM)
      1h 20m
      PX 275 (Fokker 100)
    • 07:05 (RAB)
      07:55 (KVG)
      4h 55m
      CG 8918 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Kavieng (KVG)
    • 08:25 (KVG)
      12:00 (POM)
      4h 55m
      CG 8915 (ATR 72)
    • 08:05 (RAB)
      08:55 (HKN)
      3h 25m
      CG 8735 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Hoskins (HKN)
    • 10:00 (HKN)
      11:30 (POM)
      3h 25m
      CG 1719 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 08:15 (RAB)
      10:25 (POM)
      2h 10m
      CG 1705 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 09:05 (RAB)
      09:55 (HKN)
      4h 25m
      CG 8797 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Hoskins (HKN)
    • 10:25 (HKN)
      13:30 (POM)
      4h 25m
      CG 8701 (ATR 72)
    • 09:10 (RAB)
      11:20 (POM)
      2h 10m
      CG 1709 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 10:10 (RAB)
      10:40 (LNV)
      3h 15m
      PX 818 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      25m berhenti sebentar di Lihir Island (LNV)
    • 11:05 (LNV)
      13:25 (POM)
      3h 15m
      PX 811 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 11:10 (RAB)
      12:30 (POM)
      1h 20m
      PX 207 (Fokker 100)
    • 12:05 (RAB)
      13:45 (BUA)
      2h 40m
      PX 252 (Fokker 100)
      30m berhenti sebentar di Buka (BUA)
    • 14:15 (BUA)
      14:45 (POM)
      2h 40m
      PX 251 (Fokker 100)
    • 12:30 (RAB)
      13:00 (LNV)
      3h 30m
      CG 1732 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
      35m berhenti sebentar di Lihir Island (LNV)
    • 13:35 (LNV)
      16:00 (POM)
      3h 30m
      CG 1721 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:55 (RAB)
      14:50 (LAE)
      5h 5m
      PX 209 (Fokker 70)
      2h 25m berhenti sebentar di Lae (LAE)
    • 17:15 (LAE)
      18:00 (POM)
      5h 5m
      PX 107 (Fokker 100)
    • 13:00 (RAB)
      15:00 (POM)
      2h
      CG 8911 (ATR 72)
    • 17:35 (RAB)
      19:45 (POM)
      2h 10m
      CG 2705 (De Havilland DHC-8 Dash 8)