×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Ribeirao Preto ke Navegantes. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Ribeirao Preto ke Navegantes

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:05 (RAO)
      07:00 (VCP)
      4h 40m
      AD 9231 (ATR 72)
      2h 30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:30 (VCP)
      10:45 (NVT)
      4h 40m
      AD 4213 (Embraer 195)
    • 06:40 (RAO)
      07:35 (VCP)
      4h
      AD 4383 (ATR 72)
      1h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:25 (VCP)
      10:40 (NVT)
      4h
      AD 4074 (Embraer 195)
    • 12:00 (RAO)
      12:50 (VCP)
      3h 55m
      AD 4369 (Embraer 195)
      1h 55m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:45 (VCP)
      15:55 (NVT)
      3h 55m
      AD 2875 (Embraer 195)
    • 12:05 (RAO)
      13:00 (VCP)
      3h 17m
      AD 2430 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:05 (VCP)
      15:22 (NVT)
      3h 17m
      AD 4081 (Embraer 195)
    • 12:15 (RAO)
      13:15 (VCP)
      4h 25m
      AD 4303 (ATR 72)
      2h 15m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:30 (VCP)
      16:40 (NVT)
      4h 25m
      AD 4265 (Embraer 195)
    • 13:30 (RAO)
      14:20 (CGH)
      3h 15m
      JJ 3271 (Airbus A320)
      1h 20m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 15:40 (CGH)
      16:45 (NVT)
      3h 15m
      JJ 3256 (Airbus A319)
    • 17:45 (RAO)
      18:40 (VCP)
      4h
      AD 4355 (ATR 72)
      1h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:30 (VCP)
      21:45 (NVT)
      4h
      AD 4110 (Embraer 190)
    • 19:45 (RAO)
      20:40 (VCP)
      3h 53m
      AD 4307 (ATR 72)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:20 (VCP)
      23:38 (NVT)
      3h 53m
      AD 4160 (Embraer 190)