×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Yangon ke Nyaung-U. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Yangon ke Nyaung-U

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (RGN)
      08:10 (NYU)
      2h 10m
      YJ 201 (ATR 72)
    • 06:00 (RGN)
      07:20 (NYU)
      1h 20m
      K7 262 (ATR 72)
    • 06:05 (RGN)
      07:25 (NYU)
      1h 20m
      7Y 161 (ATR 72)
    • 06:10 (RGN)
      07:30 (NYU)
      1h 20m
      YH 917 (ATR 72)
    • 06:15 (RGN)
      07:50 (NYU)
      1h 35m
      YJ 143 (ATR 72)
    • 06:20 (RGN)
      07:40 (NYU)
      1h 20m
      7Y 151 (ATR 72)
    • 06:30 (RGN)
      07:45 (NYU)
      1h 15m
      UB 481 (ATR 72)
    • 06:50 (RGN)
      08:10 (NYU)
      1h 20m
      7Y 131 (ATR 72)
    • 07:00 (RGN)
      08:20 (NYU)
      1h 20m
      K7 242 (ATR 72)
    • 07:30 (RGN)
      08:50 (NYU)
      1h 20m
      K7 246 (ATR 72)
    • 07:30 (RGN)
      08:50 (NYU)
      1h 20m
      YH 915 (ATR 72)
    • 08:00 (RGN)
      09:20 (NYU)
      1h 20m
      K7 248 (ATR 72)
    • 08:30 (RGN)
      09:40 (HEH)
      2h 10m
      K7 266 (ATR 72)
      20m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 10:00 (HEH)
      10:40 (NYU)
      2h 10m
      K7 263 (ATR 72)
    • 08:45 (RGN)
      10:05 (NYU)
      1h 20m
      Y5 104 (ATR 72)
    • 10:00 (RGN)
      11:20 (NYU)
      1h 20m
      K7 240 (ATR 72)
    • 10:00 (RGN)
      10:55 (MDL)
      3h 50m
      UB 515 (Embraer 190)
      2h 30m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 13:25 (MDL)
      13:50 (NYU)
      3h 50m
      UB 154 (ATR 72)
    • 11:00 (RGN)
      11:45 (SNW)
      2h 55m
      UB 205 (ATR 72)
      25m berhenti sebentar di Thandwe (SNW)
    • 12:10 (SNW)
      13:55 (NYU)
      2h 55m
      UB 156 (ATR 72)
    • 12:30 (RGN)
      13:40 (HEH)
      4h 35m
      K7 826 (ATR 72)
      2h 45m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 16:25 (HEH)
      17:05 (NYU)
      4h 35m
      K7 264 (ATR 72)
    • 13:30 (RGN)
      14:40 (HEH)
      3h 35m
      K7 828 (ATR 72)
      1h 45m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 16:25 (HEH)
      17:05 (NYU)
      3h 35m
      K7 264 (ATR 72)
    • 15:00 (RGN)
      17:05 (NYU)
      2h 5m
      K7 264 (ATR 72)
    • 15:10 (RGN)
      17:15 (NYU)
      2h 5m
      7Y 243 (ATR 72)