×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Rio de Janeiro ke Ribeirao Preto. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Rio de Janeiro ke Ribeirao Preto

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:05 (SDU)
      07:15 (VCP)
      2h 48m
      AD 5798 (Embraer 190)
      50m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 08:05 (VCP)
      08:53 (RAO)
      2h 48m
      AD 2564 (Embraer 195)
    • 06:10 (GIG)
      07:25 (VCP)
      2h 43m
      AD 4356 (Embraer 195)
      40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 08:05 (VCP)
      08:53 (RAO)
      2h 43m
      AD 2564 (Embraer 195)
    • 07:25 (SDU)
      08:35 (VCP)
      4h 10m
      AD 4011 (Embraer 190)
      1h 55m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 10:30 (VCP)
      11:35 (RAO)
      4h 10m
      AD 4302 (ATR 72)
    • 07:45 (GIG)
      09:00 (VCP)
      3h 50m
      AD 6962 (Embraer 195)
      1h 30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 10:30 (VCP)
      11:35 (RAO)
      3h 50m
      AD 4302 (ATR 72)
    • 08:10 (SDU)
      09:25 (VCP)
      3h 25m
      AD 4457 (Embraer 195)
      1h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 10:30 (VCP)
      11:35 (RAO)
      3h 25m
      AD 4302 (ATR 72)
    • 08:15 (SDU)
      09:15 (CGH)
      4h 45m
      JJ 3909 (Airbus A319)
      2h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      4h 45m
      JJ 3274 (Airbus A320)
    • 08:20 (SDU)
      09:35 (VCP)
      3h 15m
      AD 4013 (Embraer 195)
      55m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 10:30 (VCP)
      11:35 (RAO)
      3h 15m
      AD 4302 (ATR 72)
    • 08:45 (SDU)
      09:55 (CGH)
      4h 15m
      JJ 3911 (Airbus A319)
      2h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      4h 15m
      JJ 3274 (Airbus A319)
    • 09:05 (GIG)
      10:10 (CGH)
      3h 55m
      JJ 3979 (Airbus A319)
      1h 55m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      3h 55m
      JJ 3274 (Airbus A320)
    • 09:15 (SDU)
      10:20 (CGH)
      3h 45m
      JJ 3965 (Airbus A319)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      3h 45m
      JJ 3274 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 09:15 (SDU)
      10:20 (CGH)
      3h 45m
      JJ 3913 (Airbus A319)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      3h 45m
      JJ 3274 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 04 Dis 2016
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 26 Feb 2017
    • 09:30 (GIG)
      10:45 (VCP)
      5h 5m
      AD 4273 (Embraer 195)
      2h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 13:30 (VCP)
      14:35 (RAO)
      5h 5m
      AD 4304 (ATR 72)
    • 09:45 (SDU)
      10:50 (CGH)
      3h 15m
      JJ 3915 (Airbus A319)
      1h 15m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      3h 15m
      JJ 3274 (Airbus A319)
    • 09:50 (SDU)
      11:00 (VCP)
      4h 45m
      AD 4001 (Embraer 195)
      2h 30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 13:30 (VCP)
      14:35 (RAO)
      4h 45m
      AD 4304 (ATR 72)
    • 10:05 (GIG)
      11:15 (CGH)
      2h 55m
      JJ 4793 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      2h 55m
      JJ 3274 (Airbus A320)
    • 10:15 (SDU)
      11:25 (CGH)
      2h 45m
      JJ 3917 (Airbus A319)
      40m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 12:05 (CGH)
      13:00 (RAO)
      2h 45m
      JJ 3274 (Airbus A319)
    • 10:30 (SDU)
      11:55 (VCP)
      4h 50m
      AD 2915 (ATR 72)
      2h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:20 (VCP)
      15:20 (RAO)
      4h 50m
      AD 4354 (ATR 72)
    • 11:20 (SDU)
      12:30 (VCP)
      3h 15m
      AD 4015 (Embraer 190)
      1h berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 13:30 (VCP)
      14:35 (RAO)
      3h 15m
      AD 2866 (ATR 72)
    • 11:25 (SDU)
      12:40 (VCP)
      3h 55m
      AD 5062 (Embraer 195)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:20 (VCP)
      15:20 (RAO)
      3h 55m
      AD 4354 (ATR 72)
    • 11:35 (GIG)
      12:50 (VCP)
      3h
      AD 4263 (Embraer 195)
      40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 13:30 (VCP)
      14:35 (RAO)
      3h
      AD 2866 (ATR 72)
    • 11:45 (SDU)
      12:45 (CGH)
      5h
      JJ 3923 (Airbus A319)
      2h 55m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 15:40 (CGH)
      16:45 (RAO)
      5h
      JJ 3744 (Airbus A320)
    • 12:15 (SDU)
      13:15 (CGH)
      4h 30m
      JJ 3925 (Airbus A319)
      2h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 15:40 (CGH)
      16:45 (RAO)
      4h 30m
      JJ 3744 (Airbus A320)
    • 12:25 (SDU)
      13:35 (VCP)
      2h 55m
      AD 5296 (Embraer 190)
      45m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 14:20 (VCP)
      15:20 (RAO)
      2h 55m
      AD 4354 (ATR 72)
    • 12:45 (SDU)
      13:40 (CGH)
      4h
      JJ 3927 (Airbus A319)
      2h berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 15:40 (CGH)
      16:45 (RAO)
      4h
      JJ 3744 (Airbus A320)
    • 13:35 (SDU)
      14:40 (CGH)
      3h 10m
      JJ 3931 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 15:40 (CGH)
      16:45 (RAO)
      3h 10m
      JJ 3744 (Airbus A320)
    • 14:30 (SDU)
      15:40 (VCP)
      4h 50m
      AD 4203 (Embraer 195)
      2h 35m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 18:15 (VCP)
      19:20 (RAO)
      4h 50m
      AD 4306 (ATR 72)
    • 15:35 (SDU)
      16:35 (CGH)
      4h 52m
      JJ 3939 (Airbus A319)
      2h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:20 (CGH)
      20:27 (RAO)
      4h 52m
      JJ 3276 (Airbus A320)
    • 15:55 (SDU)
      17:15 (VCP)
      3h 10m
      AD 4029 (Embraer 195)
      55m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 18:10 (VCP)
      19:05 (RAO)
      3h 10m
      AD 4306 (ATR 72)
    • 16:05 (GIG)
      17:15 (CGH)
      4h 22m
      JJ 3795 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:20 (CGH)
      20:27 (RAO)
      4h 22m
      JJ 3276 (Airbus A320)
    • 16:15 (SDU)
      17:25 (VCP)
      2h 50m
      AD 4033 (Embraer 195)
      45m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 18:10 (VCP)
      19:05 (RAO)
      2h 50m
      AD 4306 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 15 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 23 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 16:45 (SDU)
      17:55 (CGH)
      3h 42m
      JJ 3943 (Airbus A319)
      1h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:20 (CGH)
      20:27 (RAO)
      3h 42m
      JJ 3276 (Airbus A320)
    • 17:05 (SDU)
      18:10 (CGH)
      3h 22m
      JJ 3945 (Airbus A319)
      1h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:20 (CGH)
      20:27 (RAO)
      3h 22m
      JJ 3276 (Airbus A320)
    • 17:30 (SDU)
      18:25 (CGH)
      2h 57m
      JJ 3971 (Airbus A319)
      55m berhenti sebentar di Sao Paulo (CGH)
    • 19:20 (CGH)
      20:27 (RAO)
      2h 57m
      JJ 3276 (Airbus A320)
    • 17:35 (SDU)
      18:40 (VCP)
      3h 45m
      AD 4071 (Embraer 190)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:20 (VCP)
      21:20 (RAO)
      3h 45m
      AD 4380 (ATR 72)
    • 18:00 (GIG)
      19:10 (VCP)
      3h 20m
      AD 4499 (Embraer 195)
      1h 10m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 20:20 (VCP)
      21:20 (RAO)
      3h 20m
      AD 4380 (ATR 72)
    • 18:40 (GIG)
      19:55 (VCP)
      5h
      AD 4261 (Embraer 195)
      2h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:35 (VCP)
      23:40 (RAO)
      5h
      AD 4308 (ATR 72)
    • 19:05 (SDU)
      20:10 (VCP)
      4h 35m
      AD 4021 (Embraer 195)
      2h 25m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:35 (VCP)
      23:40 (RAO)
      4h 35m
      AD 4308 (ATR 72)
    • 19:15 (GIG)
      20:30 (VCP)
      4h 25m
      AD 4035 (Embraer 195)
      2h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:35 (VCP)
      23:40 (RAO)
      4h 25m
      AD 4308 (ATR 72)
    • 19:55 (SDU)
      21:05 (VCP)
      3h 45m
      AD 5059 (Embraer 195)
      1h 30m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 22:35 (VCP)
      23:40 (RAO)
      3h 45m
      AD 4308 (ATR 72)
    • 21:50 (GIG)
      23:33 (RAO)
      1h 43m
      2Z 2257 (ATR 72)