×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Rodrigues Island ke St Denis de la Reunion. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Rodrigues Island ke St Denis de la Reunion

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:25 (RRG)
      11:05 (MRU)
      4h 5m
      MK 115 (ATR 72)
      1h 40m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 12:45 (MRU)
      13:30 (RUN)
      4h 5m
      MK 292 (Airbus A330-200)
    • 10:05 (RRG)
      11:45 (MRU)
      6h 10m
      MK 105 (ATR 72)
      3h 45m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 15:30 (MRU)
      16:15 (RUN)
      6h 10m
      MK 238 (Airbus A340-300)
    • 10:40 (RRG)
      12:20 (MRU)
      5h 25m
      MK 121 (ATR 72)
      3h berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 15:20 (MRU)
      16:05 (RUN)
      5h 25m
      UU 109 (ATR 72)
    • 11:35 (RRG)
      13:15 (MRU)
      4h 40m
      MK 145 (ATR 72)
      2h 15m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 15:30 (MRU)
      16:15 (RUN)
      4h 40m
      MK 238 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 14 Nov 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 15 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
    • 13:45 (RRG)
      15:25 (MRU)
      5h 20m
      MK 125 (ATR 72)
      2h 55m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 18:20 (MRU)
      19:05 (RUN)
      5h 20m
      UU 109 (Boeing 787-8)
    • 14:30 (RRG)
      16:10 (MRU)
      4h 15m
      MK 145 (ATR 72)
      1h 50m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 18:00 (MRU)
      18:45 (RUN)
      4h 15m
      UU 109 (Boeing 777-300ER)
    • 15:10 (RRG)
      16:50 (MRU)
      3h 55m
      MK 131 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 18:20 (MRU)
      19:05 (RUN)
      3h 55m
      UU 109 (ATR 72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 18:50 (RRG)
      20:30 (MRU)
      4h 5m
      MK 155 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 22:00 (MRU)
      22:55 (RUN)
      4h 5m
      MK 248 (Airbus A319)
    • 19:30 (RRG)
      21:10 (MRU)
      3h 30m
      MK 141 (ATR 72)
      55m berhenti sebentar di Mauritius (MRU)
    • 22:05 (MRU)
      23:00 (RUN)
      3h 30m
      MK 248 (ATR42/ATR72)