×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Sao Paulo ke Natal. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Sao Paulo ke Natal

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:25 (CGH)
      08:50 (SSA)
      6h 15m
      G3 5372 (Boeing 737-800)
      2h 20m berhenti sebentar di Salvador (SSA)
    • 11:10 (SSA)
      12:40 (NAT)
      6h 15m
      G3 1812 (Boeing 737-800)
    • 06:30 (CGH)
      07:30 (GIG)
      5h 25m
      G3 5856 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 08:50 (GIG)
      11:55 (NAT)
      5h 25m
      G3 5801 (Boeing 737-800)
    • 06:40 (CGH)
      08:35 (BSB)
      6h 7m
      G3 5859 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:00 (BSB)
      12:47 (NAT)
      6h 7m
      G3 5357 (Boeing 737-800)
    • 06:45 (CGH)
      08:25 (BSB)
      6h 16m
      JJ 3702 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:15 (BSB)
      13:01 (NAT)
      6h 16m
      JJ 3312 (Airbus A321)
    • 06:50 (GRU)
      08:35 (BSB)
      5h 57m
      G3 6805 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:00 (BSB)
      12:47 (NAT)
      5h 57m
      G3 5357 (Boeing 737-800)
    • 06:55 (GRU)
      08:00 (GIG)
      5h
      G3 5813 (Boeing 737-800)
      50m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 08:50 (GIG)
      11:55 (NAT)
      5h
      G3 5801 (Boeing 737-800)
    • 07:20 (VCP)
      09:20 (BSB)
      5h 36m
      JJ 3058 (Airbus A319)
      55m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:15 (BSB)
      12:56 (NAT)
      5h 36m
      JJ 3312 (Airbus A321)
    • 07:25 (VCP)
      09:20 (BSB)
      5h 36m
      JJ 3060 (Airbus A319)
      55m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:15 (BSB)
      13:01 (NAT)
      5h 36m
      JJ 3312 (Airbus A321)
    • 07:30 (VCP)
      09:15 (BSB)
      5h 31m
      JJ 3482 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:15 (BSB)
      13:01 (NAT)
      5h 31m
      JJ 3312 (Airbus A321)
    • 07:35 (GRU)
      09:58 (SSA)
      5h 5m
      G3 6791 (Boeing 737-800)
      1h 12m berhenti sebentar di Salvador (SSA)
    • 11:10 (SSA)
      12:40 (NAT)
      5h 5m
      G3 1812 (Boeing 737-800)
    • 07:40 (CGH)
      09:30 (BSB)
      5h 16m
      JJ 3716 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 10:15 (BSB)
      11:56 (NAT)
      5h 16m
      JJ 3312 (Airbus A321)
    • 07:45 (CGH)
      09:35 (BSB)
      6h 45m
      O6 6060 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 11:45 (BSB)
      14:30 (NAT)
      6h 45m
      O6 6308 (Airbus A320)
    • 07:45 (GRU)
      11:00 (BSB)
      6h 45m
      O6 6362 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 11:45 (BSB)
      14:30 (NAT)
      6h 45m
      O6 6308 (Airbus A320)
    • 08:30 (VCP)
      11:28 (REC)
      6h 12m
      AD 2886 (Embraer 195)
      2h 12m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 13:40 (REC)
      14:42 (NAT)
      6h 12m
      AD 2502 (ATR 72)
    • 09:00 (CGH)
      10:55 (BSB)
      5h 30m
      O6 6172 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 11:45 (BSB)
      14:30 (NAT)
      5h 30m
      O6 6308 (Airbus A320)
    • 09:00 (VCP)
      12:20 (NAT)
      3h 20m
      AD 4246 (Embraer 195)
    • 09:10 (GRU)
      10:20 (GIG)
      5h 50m
      JJ 3570 (Boeing 767-300)
      1h 35m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 11:55 (GIG)
      15:00 (NAT)
      5h 50m
      JJ 3388 (Airbus A320)
    • 09:10 (GRU)
      12:15 (REC)
      5h 32m
      AD 2700 (Embraer 195)
      1h 25m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 13:40 (REC)
      14:42 (NAT)
      5h 32m
      AD 2502 (ATR 72)
    • 09:10 (GRU)
      15:20 (FEN)
      8h 38m
      AD 2700 (Embraer 195)
      2h 18m berhenti sebentar di Fernando De Noronha (FEN)
    • 17:38 (FEN)
      17:48 (NAT)
      8h 38m
      AD 2732 (ATR 72)
    • 09:10 (GRU)
      12:15 (REC)
      5h 30m
      AD 2700 (Embraer 195)
      1h 22m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 13:37 (REC)
      14:40 (NAT)
      5h 30m
      AD 2740 (ATR 72)
    • 09:15 (GRU)
      10:55 (BSB)
      5h 15m
      O6 6319 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 11:45 (BSB)
      14:30 (NAT)
      5h 15m
      O6 6308 (Airbus A320)
    • 09:25 (VCP)
      11:22 (REC)
      5h 15m
      AD 6950 (Embraer 195)
      1h 15m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 12:37 (REC)
      13:40 (NAT)
      5h 15m
      AD 2740 (ATR 72)
    • 09:55 (CGH)
      10:55 (GIG)
      6h 45m
      G3 4931 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 13:45 (GIG)
      16:40 (NAT)
      6h 45m
      G3 5635 (Boeing 737-800)
    • 10:05 (CGH)
      11:05 (GIG)
      4h 55m
      JJ 3794 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 11:55 (GIG)
      15:00 (NAT)
      4h 55m
      JJ 3388 (Airbus A320)
    • 10:10 (GRU)
      13:25 (NAT)
      3h 15m
      G3 6738 (Boeing 737-800)
    • 10:15 (GRU)
      13:41 (FOR)
      4h 55m
      G3 1689 (Boeing 737-800)
      34m berhenti sebentar di Fortaleza (FOR)
    • 14:15 (FOR)
      15:10 (NAT)
      4h 55m
      G3 5672 (Boeing 737-800)
    • 10:25 (CGH)
      13:40 (NAT)
      3h 15m
      G3 1508 (Boeing 737-800)
    • 11:15 (GRU)
      14:29 (NAT)
      3h 14m
      JJ 3707 (Airbus A321)
    • 11:20 (GRU)
      12:20 (GIG)
      5h 20m
      G3 5812 (Boeing 737-700)
      1h 25m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 13:45 (GIG)
      16:40 (NAT)
      5h 20m
      G3 5635 (Boeing 737-800)
    • 12:00 (CGH)
      13:00 (GIG)
      5h 10m
      JJ 3978 (Airbus A319)
      1h 5m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 14:05 (GIG)
      16:10 (NAT)
      5h 10m
      JJ 3438 (Airbus A320)
    • 12:00 (CGH)
      13:00 (GIG)
      4h 40m
      G3 1064 (Boeing 737-800)
      45m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 13:45 (GIG)
      15:40 (NAT)
      4h 40m
      G3 5635 (Boeing 737-800)
    • 12:10 (GRU)
      13:10 (GIG)
      5h
      JJ 3494 (Airbus A321)
      55m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 14:05 (GIG)
      17:10 (NAT)
      5h
      JJ 3438 (Airbus A320)
    • 13:20 (CGH)
      16:36 (NAT)
      3h 16m
      G3 1456 (Boeing 737-800)
    • 14:05 (GRU)
      15:00 (GIG)
      7h 48m
      JJ 3530 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 17:15 (GIG)
      20:53 (NAT)
      7h 48m
      JJ 3207 (Airbus A320)
    • 15:45 (GRU)
      19:03 (FOR)
      6h 8m
      JJ 3390 (Airbus A321)
      1h 54m berhenti sebentar di Fortaleza (FOR)
    • 20:57 (FOR)
      21:53 (NAT)
      6h 8m
      JJ 3307 (Airbus A321)
    • 15:50 (CGH)
      17:45 (BSB)
      7h
      JJ 3710 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 20:10 (BSB)
      22:50 (NAT)
      7h
      JJ 3342 (Airbus A321)
    • 15:50 (GRU)
      19:13 (NAT)
      3h 23m
      O6 6350 (Airbus A320)
    • 17:05 (CGH)
      18:35 (BSB)
      5h 45m
      JJ 3722 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 20:10 (BSB)
      22:50 (NAT)
      5h 45m
      JJ 3342 (Airbus A321)
    • 18:20 (GRU)
      21:18 (REC)
      4h 27m
      AD 5009 (Embraer 195)
      41m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 21:59 (REC)
      22:47 (NAT)
      4h 27m
      AD 2733 (Embraer 195)
    • 18:25 (VCP)
      21:28 (REC)
      4h 22m
      AD 4980 (Embraer 195)
      31m berhenti sebentar di Recife (REC)
    • 21:59 (REC)
      22:47 (NAT)
      4h 22m
      AD 2733 (Embraer 195)
    • 20:05 (GRU)
      23:25 (NAT)
      3h 20m
      G3 5831 (Boeing 737-800)
    • 20:15 (VCP)
      21:30 (GIG)
      6h
      G3 6873 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 23:10 (GIG)
      02:15 (NAT) (+1)
      6h
      G3 5634 (Boeing 737-800)
    • 20:30 (GRU)
      21:40 (GIG)
      5h 45m
      G3 5811 (Boeing 737-800)
      1h 30m berhenti sebentar di Rio de Janeiro (GIG)
    • 23:10 (GIG)
      02:15 (NAT) (+1)
      5h 45m
      G3 5634 (Boeing 737-800)
    • 22:20 (VCP)
      01:40 (NAT) (+1)
      3h 20m
      AD 4194 (Embraer 195)
    • 22:45 (GRU)
      01:57 (NAT) (+1)
      3h 12m
      JJ 3316 (Airbus A321)
    • 23:05 (GRU)
      02:25 (NAT) (+1)
      3h 20m
      G3 6736 (Boeing 737-800)