×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Sao Paulo ke Palmas. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Sao Paulo ke Palmas

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:40 (CGH)
      08:35 (BSB)
      4h 15m
      G3 5859 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 09:35 (BSB)
      10:55 (PMW)
      4h 15m
      G3 5353 (Boeing 737-800)
    • 06:50 (GRU)
      08:35 (BSB)
      4h 5m
      G3 1408 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 09:35 (BSB)
      09:55 (PMW)
      4h 5m
      G3 5353 (Boeing 737-800)
    • 08:15 (GRU)
      13:20 (PMW)
      5h 5m
      2Z 2316 (ATR 72)
    • 10:40 (VCP)
      12:10 (GYN)
      4h 50m
      AD 4294 (Embraer 195)
      1h 57m berhenti sebentar di Goiania (GYN)
    • 14:07 (GYN)
      15:30 (PMW)
      4h 50m
      AD 4148 (Embraer 195)
    • 10:55 (CGH)
      12:40 (BSB)
      5h 38m
      JJ 3700 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 15:20 (BSB)
      16:33 (PMW)
      5h 38m
      JJ 3800 (Airbus A320)
    • 12:10 (VCP)
      15:30 (PMW)
      3h 20m
      AD 4148 (Embraer 195)
    • 12:15 (CGH)
      14:05 (BSB)
      4h 18m
      JJ 3706 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 15:20 (BSB)
      16:33 (PMW)
      4h 18m
      JJ 3800 (Airbus A320)
    • 12:50 (GRU)
      14:30 (BSB)
      3h 43m
      JJ 3582 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 15:20 (BSB)
      16:33 (PMW)
      3h 43m
      JJ 3800 (Airbus A320)
    • 14:50 (CGH)
      17:15 (PMW)
      2h 25m
      G3 5498 (Boeing 737-800)
    • 18:25 (CGH)
      20:10 (BSB)
      5h 34m
      G3 5496 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 22:45 (BSB)
      23:59 (PMW)
      5h 34m
      G3 5495 (Boeing 737-800)
    • 18:45 (GRU)
      20:35 (BSB)
      5h 14m
      G3 6802 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 22:45 (BSB)
      23:59 (PMW)
      5h 14m
      G3 5495 (Boeing 737-800)
    • 18:55 (GRU)
      20:45 (GYN)
      5h 35m
      AD 4999 (Embraer 195)
      2h 25m berhenti sebentar di Goiania (GYN)
    • 23:10 (GYN)
      00:30 (PMW) (+1)
      5h 35m
      AD 6988 (Embraer 195)
    • 19:00 (CGH)
      20:15 (CNF)
      5h 30m
      AD 2966 (Embraer 195)
      45m berhenti sebentar di Belo Horizonte (CNF)
    • 21:00 (CNF)
      00:30 (PMW) (+1)
      5h 30m
      AD 6988 (Embraer 195)
    • 20:05 (CGH)
      23:59 (PMW)
      3h 54m
      G3 5495 (Boeing 737-800)
    • 20:05 (VCP)
      21:40 (GYN)
      4h 25m
      AD 4126 (Embraer 195)
      1h 30m berhenti sebentar di Goiania (GYN)
    • 23:10 (GYN)
      00:30 (PMW) (+1)
      4h 25m
      AD 6988 (Embraer 195)
    • 20:15 (GRU)
      22:05 (BSB)
      3h 44m
      G3 6800 (Boeing 737-800)
      40m berhenti sebentar di Brasilia (BSB)
    • 22:45 (BSB)
      23:59 (PMW)
      3h 44m
      G3 5495 (Boeing 737-800)
    • 21:35 (GRU)
      23:15 (GYN)
      3h 40m
      AD 4964 (Embraer 190)
      35m berhenti sebentar di Goiania (GYN)
    • 23:50 (GYN)
      01:15 (PMW) (+1)
      3h 40m
      AD 4288 (Embraer 195)
    • 21:45 (VCP)
      01:15 (PMW) (+1)
      3h 30m
      AD 4288 (Embraer 195)
    • 21:55 (CGH)
      00:10 (PMW) (+1)
      2h 15m
      JJ 3714 (Airbus A319)