×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari San Antonio ke Peoria. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari San Antonio ke Peoria

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (SAT)
      09:11 (ATL)
      6h 56m
      DL 774 (Boeing 737-900)
      2h 54m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:05 (ATL)
      12:56 (PIA)
      6h 56m
      DL 5355 (Canadair Regional Jet)
    • 06:30 (SAT)
      09:42 (ATL)
      6h 28m
      DL 774 (Boeing 737-900)
      2h 23m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:05 (ATL)
      12:58 (PIA)
      6h 28m
      DL 5363 (Canadair Regional Jet)
    • 08:00 (SAT)
      11:11 (ATL)
      4h 56m
      DL 2007 (Boeing (Douglas) MD-90)
      54m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 12:05 (ATL)
      12:56 (PIA)
      4h 56m
      DL 5355 (Canadair Regional Jet)
    • 08:25 (SAT)
      11:35 (DFW)
      6h 8m
      UA 5667 (Canadair Regional Jet 700)
      1h berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:35 (DFW)
      14:33 (PIA)
      6h 8m
      AA 3176 (Embraer RJ145)
    • 09:00 (SAT)
      10:10 (DFW)
      5h 33m
      AA 40 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 12:35 (DFW)
      14:33 (PIA)
      5h 33m
      AA 3176 (Embraer RJ145)
    • 11:00 (SAT)
      12:10 (DFW)
      6h 3m
      AA 1176 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 15:05 (DFW)
      17:03 (PIA)
      6h 3m
      AA 3595 (Embraer RJ145)
    • 11:10 (SAT)
      14:18 (ORD)
      6h 43m
      AA 4399 (Embraer 175)
      2h 32m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 16:50 (ORD)
      17:53 (PIA)
      6h 43m
      AA 3695 (Embraer RJ145)
    • 11:10 (SAT)
      14:18 (ORD)
      5h 31m
      AA 4399 (Embraer 175)
      1h 37m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:55 (ORD)
      16:41 (PIA)
      5h 31m
      UA 5432 (Canadair Regional Jet 200)
    • 12:00 (SAT)
      13:10 (DFW)
      5h 3m
      AA 2210 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 15:05 (DFW)
      17:03 (PIA)
      5h 3m
      AA 3595 (Embraer RJ145)
    • 13:45 (SAT)
      16:28 (ORD)
      4h 31m
      UA 625 (Airbus A319)
      1h 2m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:30 (ORD)
      18:16 (PIA)
      4h 31m
      UA 5432 (Canadair Regional Jet 200)
    • 15:00 (SAT)
      19:02 (DTW)
      5h 22m
      DL 3563 (Canadair Regional Jet 900)
      53m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      20:22 (PIA)
      5h 22m
      DL 5480 (Canadair Regional Jet)
    • 15:36 (SAT)
      18:44 (ORD)
      6h 6m
      AA 3357 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 56m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:40 (ORD)
      21:42 (PIA)
      6h 6m
      AA 3507 (Embraer RJ145)
    • 15:36 (SAT)
      18:44 (ORD)
      6h 13m
      AA 3357 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 16m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 21:00 (ORD)
      21:49 (PIA)
      6h 13m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 15:45 (SAT)
      18:32 (MSP)
      5h 22m
      DL 3793 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 3m berhenti sebentar di Minneapolis / St Paul (MSP)
    • 19:35 (MSP)
      21:07 (PIA)
      5h 22m
      DL 4796 (Canadair Regional Jet)
    • 16:15 (SAT)
      19:32 (ATL)
      5h 22m
      DL 2553 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 13m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:45 (ATL)
      21:37 (PIA)
      5h 22m
      DL 5379 (Canadair Regional Jet)
    • 16:25 (SAT)
      19:44 (ATL)
      5h 16m
      DL 2553 (Boeing 757)
      1h 1m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:45 (ATL)
      21:41 (PIA)
      5h 16m
      DL 5370 (Canadair Regional Jet)
    • 16:40 (SAT)
      20:05 (ATL)
      5h 1m
      DL 2553 (Boeing 757)
      40m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:45 (ATL)
      21:41 (PIA)
      5h 1m
      DL 4706 (Canadair Regional Jet)
    • 16:50 (SAT)
      19:32 (ORD)
      4h 59m
      UA 5995 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 28m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 21:00 (ORD)
      21:49 (PIA)
      4h 59m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:50 (SAT)
      19:32 (ORD)
      4h 52m
      UA 5995 (Canadair Regional Jet 700)
      1h 8m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 20:40 (ORD)
      21:42 (PIA)
      4h 52m
      AA 3507 (Embraer RJ145)
    • 18:00 (SAT)
      19:10 (DFW)
      4h 39m
      AA 1268 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Dallas (DFW)
    • 20:40 (DFW)
      22:39 (PIA)
      4h 39m
      AA 3407 (Embraer RJ145)