×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Savannah ke Newport. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Savannah ke Newport

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:25 (SAV)
      07:35 (ATL)
      5h 41m
      DL 1613 (Boeing 717-200)
      2h 50m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:06 (PHF)
      5h 41m
      DL 5257 (Canadair Regional Jet 900)
    • 06:30 (SAV)
      07:39 (ATL)
      5h 36m
      DL 1613 (Boeing 717-200)
      2h 46m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:06 (PHF)
      5h 36m
      DL 5138 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:00 (SAV)
      08:14 (CLT)
      5h 16m
      AA 5150 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 55m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 11:09 (CLT)
      12:16 (PHF)
      5h 16m
      AA 5134 (Canadair Regional Jet 700)
    • 07:00 (SAV)
      08:14 (ATL)
      5h 6m
      DL 803 (Boeing 717-200)
      2h 11m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:06 (PHF)
      5h 6m
      DL 5257 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:45 (SAV)
      09:04 (ATL)
      4h 18m
      DL 1615 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 21m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:03 (PHF)
      4h 18m
      DL 5538 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:45 (SAV)
      09:04 (ATL)
      4h 21m
      DL 1615 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 21m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:06 (PHF)
      4h 21m
      DL 5138 (Canadair Regional Jet 900)
    • 08:00 (SAV)
      09:11 (ATL)
      4h 6m
      DL 1615 (Boeing 717-200)
      1h 14m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:25 (ATL)
      12:06 (PHF)
      4h 6m
      DL 5257 (Canadair Regional Jet 900)
    • 09:25 (SAV)
      10:41 (CLT)
      2h 51m
      AA 5586 (Canadair Regional Jet 900)
      28m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 11:09 (CLT)
      12:16 (PHF)
      2h 51m
      AA 5134 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:50 (SAV)
      12:09 (CLT)
      4h 42m
      AA 5184 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 16m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 14:25 (CLT)
      15:32 (PHF)
      4h 42m
      AA 5574 (Canadair Regional Jet 200)
    • 11:29 (SAV)
      12:39 (ATL)
      5h 13m
      DL 1612 (Boeing 717-200)
      2h 21m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:00 (ATL)
      16:42 (PHF)
      5h 13m
      DL 5265 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:35 (SAV)
      12:46 (ATL)
      4h 58m
      DL 1612 (Boeing 717-200)
      2h 14m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:00 (ATL)
      16:33 (PHF)
      4h 58m
      DL 5163 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:49 (SAV)
      14:50 (PHL)
      3h 58m
      AA 4044 (Canadair Regional Jet 200)
      45m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 15:35 (PHL)
      16:47 (PHF)
      3h 58m
      AA 4871 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 12:50 (SAV)
      14:02 (CLT)
      2h 46m
      AA 5254 (Canadair Regional Jet 900)
      25m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 14:27 (CLT)
      15:36 (PHF)
      2h 46m
      AA 5156 (Canadair Regional Jet 200)
    • 13:00 (SAV)
      14:20 (ATL)
      3h 33m
      DL 1614 (Boeing (Douglas) MD-88)
      40m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 15:00 (ATL)
      16:33 (PHF)
      3h 33m
      DL 5163 (Canadair Regional Jet 900)
    • 14:24 (SAV)
      15:32 (CLT)
      4h 40m
      AA 5329 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 21m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 17:53 (CLT)
      19:04 (PHF)
      4h 40m
      AA 5300 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:04 (SAV)
      17:13 (CLT)
      3h
      AA 5414 (Canadair Regional Jet 900)
      40m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 17:53 (CLT)
      19:04 (PHF)
      3h
      AA 5300 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:45 (SAV)
      18:46 (PHL)
      4h 39m
      AA 4081 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 28m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 20:14 (PHL)
      21:24 (PHF)
      4h 39m
      AA 4882 (De Havilland DHC-8 Dash 8)
    • 17:00 (SAV)
      18:23 (ATL)
      5h 30m
      DL 1618 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 32m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:55 (ATL)
      22:30 (PHF)
      5h 30m
      DL 565 (Boeing 717-200)
    • 17:50 (SAV)
      19:05 (CLT)
      3h 5m
      AA 5477 (Canadair Regional Jet 900)
      39m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 19:44 (CLT)
      20:55 (PHF)
      3h 5m
      AA 5385 (Canadair Regional Jet 900)
    • 18:30 (SAV)
      19:50 (ATL)
      4h
      DL 1620 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 5m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:55 (ATL)
      22:30 (PHF)
      4h
      DL 565 (Boeing 717-200)
    • 20:00 (SAV)
      21:07 (CLT)
      5h 3m
      AA 5316 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 52m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 23:59 (CLT)
      01:03 (PHF) (+1)
      5h 3m
      AA 5155 (Canadair Regional Jet 900)