×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari San Francisco ke Perth. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari San Francisco ke Perth

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 12:45 (SFO)
      19:00 (HKG)
      26h 35m
      CX 879 (Boeing 777-300ER)
      3h 40m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 22:40 (HKG)
      06:20 (PER) (+1)
      26h 35m
      CX 137 (Airbus A330-300)
    • 12:55 (SFO)
      18:55 (HKG)
      26h 25m
      CX 8932 (Boeing 777-300)
      3h 45m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 22:40 (HKG)
      06:20 (PER) (+1)
      26h 25m
      CX 137 (Airbus A330-300)
    • 13:30 (SFO)
      20:05 (HKG)
      24h 50m
      UA 869 (Boeing 747-400)
      2h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 22:40 (HKG)
      06:20 (PER) (+1)
      24h 50m
      CX 137 (Airbus A330-300)
    • 22:35 (SFO)
      08:35 (SYD) (+1)
      21h 50m
      UA 863 (Boeing 787-900)
      1h 55m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 10:30 (SYD)
      12:25 (PER)
      21h 50m
      QF 581 (Airbus A330-200)
    • 22:40 (SFO)
      07:35 (SYD) (+1)
      22h
      UA 863 (Boeing 787-900)
      2h berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 09:35 (SYD)
      11:40 (PER)
      22h
      VA 555 (Airbus A330-200)
    • 22:40 (SFO)
      06:55 (SIN) (+1)
      25h
      UA 1 (Boeing 787-900)
      2h 30m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    • 09:25 (SIN)
      14:40 (PER)
      25h
      SQ 223 (Boeing 777-200/200ER)
    • 22:40 (SFO)
      08:35 (SYD) (+1)
      23h 15m
      UA 863 (Boeing 787-900)
      3h 25m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:00 (SYD)
      13:55 (PER)
      23h 15m
      QF 577 (Airbus A330-200)
    • 22:45 (SFO)
      06:55 (AKL) (+1)
      24h 35m
      UA 917 (Boeing 787-8)
      4h berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 10:55 (AKL)
      14:20 (PER)
      24h 35m
      NZ 175 (Boeing 787-900)
    • 23:25 (SFO)
      08:00 (SYD) (+1)
      23h 30m
      QF 74 (Boeing 747-400)
      4h berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 12:00 (SYD)
      13:55 (PER)
      23h 30m
      QF 577 (Airbus A330-200)