×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Singapura ke Pulau Pinang. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Singapura ke Pulau Pinang

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (SIN)
      06:55 (KUL)
      4h 5m
      MI 320 (Airbus A320)
      2h 20m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 09:15 (KUL)
      10:05 (PEN)
      4h 5m
      MH 1138 (Boeing 737-800)
    • 07:10 (SIN)
      08:05 (KUL)
      2h 55m
      MI 322 (Boeing 737-800)
      1h 10m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 09:15 (KUL)
      10:05 (PEN)
      2h 55m
      MH 1138 (Boeing 737-800)
    • 07:55 (SIN)
      09:20 (PEN)
      1h 25m
      MI 346 (Boeing 737-800)
    • 08:20 (SIN)
      09:40 (PEN)
      1h 20m
      TR 2426 (Airbus A320)
    • 08:30 (SIN)
      09:30 (KUL)
      3h 35m
      MI 324 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 11:15 (KUL)
      12:05 (PEN)
      3h 35m
      MH 1140 (Boeing 737-800)
    • 08:40 (SIN)
      10:00 (SZB)
      4h 20m
      FY 3526 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 12:00 (SZB)
      13:00 (PEN)
      4h 20m
      FY 2286 (ATR 72)
    • 09:05 (SIN)
      10:25 (PEN)
      1h 20m
      TR 2428 (Airbus A320)
    • 09:20 (SIN)
      10:20 (KUL)
      5h 20m
      MI 324 (Boeing 737-800)
      3h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 13:50 (KUL)
      14:40 (PEN)
      5h 20m
      MH 1148 (Boeing 737-800)
    • 09:25 (SIN)
      10:20 (KUL)
      5h 15m
      MI 5724 (Boeing 737-800)
      3h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 13:50 (KUL)
      14:40 (PEN)
      5h 15m
      MH 1148 (Boeing 737-800)
    • 09:55 (SIN)
      10:55 (KUL)
      4h 45m
      MH 604 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 13:50 (KUL)
      14:40 (PEN)
      4h 45m
      MH 1148 (Boeing 737-800)
    • 10:00 (SIN)
      11:25 (PEN)
      1h 25m
      MI 348 (Boeing 737-800)
    • 10:10 (SIN)
      11:10 (KUL)
      3h
      OD 802 (Boeing 737-900)
      1h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 12:10 (KUL)
      13:10 (PEN)
      3h
      OD 2104 (Boeing 737-800)
    • 10:15 (SIN)
      11:15 (KUL)
      4h 25m
      MI 326 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 13:50 (KUL)
      14:40 (PEN)
      4h 25m
      MH 1148 (Boeing 737-800)
    • 10:35 (SIN)
      12:00 (PEN)
      1h 25m
      MI 5740 (Boeing 737-800)
    • 11:05 (SIN)
      12:05 (KUL)
      3h 35m
      MH 614 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 13:50 (KUL)
      14:40 (PEN)
      3h 35m
      MH 1148 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (SIN)
      12:35 (KUA)
      5h 20m
      FY 3572 (ATR 72)
      2h 45m berhenti sebentar di Kuantan (KUA)
    • 15:20 (KUA)
      16:50 (PEN)
      5h 20m
      FY 1034 (ATR 72)
    • 11:45 (SIN)
      13:05 (PEN)
      1h 20m
      AK 750 (Airbus A320)
    • 12:20 (SIN)
      13:20 (KUL)
      3h 20m
      OD 804 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 14:40 (KUL)
      15:40 (PEN)
      3h 20m
      OD 2108 (Boeing 737-800)
    • 12:30 (SIN)
      13:50 (SZB)
      4h 20m
      FY 3502 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 15:50 (SZB)
      16:50 (PEN)
      4h 20m
      FY 2280 (ATR 72)
    • 12:50 (SIN)
      13:45 (KUL)
      4h 30m
      MI 328 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 16:25 (KUL)
      17:20 (PEN)
      4h 30m
      MH 1152 (Boeing 737-800)
    • 12:55 (SIN)
      13:55 (KUL)
      4h 25m
      MH 628 (Boeing 737-800)
      2h 30m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 16:25 (KUL)
      17:20 (PEN)
      4h 25m
      MH 1152 (Boeing 737-800)
    • 13:20 (SIN)
      14:50 (PEN)
      1h 30m
      MI 350 (Boeing 737-800)
    • 13:40 (SIN)
      14:40 (KUL)
      3h 40m
      MH 606 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 16:20 (KUL)
      17:20 (PEN)
      3h 40m
      MH 1152 (Boeing 737-800)
    • 13:45 (SIN)
      15:15 (PEN)
      1h 30m
      AK 752 (Airbus A320)
    • 13:50 (SIN)
      15:10 (SZB)
      4h 20m
      FY 3506 (ATR 72)
      2h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 17:10 (SZB)
      18:10 (PEN)
      4h 20m
      FY 2206 (ATR 72)
    • 15:00 (SIN)
      16:20 (PEN)
      1h 20m
      TR 2424 (Airbus A320)
    • 15:10 (SIN)
      16:10 (KUL)
      4h 45m
      MI 330 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 19:00 (KUL)
      19:55 (PEN)
      4h 45m
      MH 1162 (Boeing 737-800)
    • 15:15 (SIN)
      16:35 (PEN)
      1h 20m
      3K 675 (Airbus A320)
    • 15:25 (SIN)
      16:25 (KUL)
      4h 30m
      MH 624 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 19:00 (KUL)
      19:55 (PEN)
      4h 30m
      MH 1162 (Boeing 737-800)
    • 15:40 (SIN)
      17:00 (SZB)
      4h 30m
      FY 3508 (ATR 72)
      2h 10m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 19:10 (SZB)
      20:10 (PEN)
      4h 30m
      FY 2094 (ATR 72)
    • 15:45 (SIN)
      17:10 (PEN)
      1h 25m
      MI 352 (Boeing 737-800)
    • 16:10 (SIN)
      17:10 (KUL)
      2h 50m
      MI 340 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 18:10 (KUL)
      19:00 (PEN)
      2h 50m
      MH 1158 (Boeing 737-800)
    • 16:35 (SIN)
      17:35 (KUL)
      3h 20m
      MH 620 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 19:00 (KUL)
      19:55 (PEN)
      3h 20m
      MH 1162 (Boeing 737-800)
    • 16:55 (SIN)
      17:55 (KUL)
      6h 5m
      SQ 116 (Airbus A330-300)
      3h 55m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 21:50 (KUL)
      23:00 (PEN)
      6h 5m
      MH 1134 (Boeing 737-800)
    • 17:00 (SIN)
      18:20 (SZB)
      6h
      FY 3510 (ATR 72)
      3h 40m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 22:00 (SZB)
      23:00 (PEN)
      6h
      FY 2216 (ATR 72)
    • 17:25 (SIN)
      18:25 (KUL)
      5h 35m
      MH 608 (Boeing 737-800)
      3h 25m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 21:50 (KUL)
      23:00 (PEN)
      5h 35m
      MH 1134 (Boeing 737-800)
    • 18:20 (SIN)
      19:45 (PEN)
      1h 25m
      AK 758 (Airbus A320)
    • 18:40 (SIN)
      19:40 (KUL)
      4h 20m
      SQ 118 (Airbus A330-300)
      2h 10m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 21:50 (KUL)
      23:00 (PEN)
      4h 20m
      MH 1134 (Boeing 737-800)
    • 18:55 (SIN)
      20:15 (SZB)
      4h 5m
      FY 3516 (ATR 72)
      1h 45m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (SZB)
    • 22:00 (SZB)
      23:00 (PEN)
      4h 5m
      FY 2216 (ATR 72)
    • 19:00 (SIN)
      20:25 (PEN)
      1h 25m
      MI 354 (Boeing 737-800)
    • 19:30 (SIN)
      20:25 (KUL)
      3h 30m
      MH 616 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 21:50 (KUL)
      23:00 (PEN)
      3h 30m
      MH 1134 (Boeing 737-800)
    • 19:45 (SIN)
      21:15 (PEN)
      1h 30m
      3K 677 (Airbus A320)
    • 20:00 (SIN)
      20:55 (KUL)
      4h 40m
      MI 342 (Airbus A320)
      2h 55m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 23:50 (KUL)
      00:40 (PEN) (+1)
      4h 40m
      MH 1194 (Boeing 737-800)
    • 21:20 (SIN)
      22:20 (KUL)
      3h 15m
      MH 610 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 23:45 (KUL)
      00:35 (PEN) (+1)
      3h 15m
      MH 1194 (Boeing 737-800)
    • 22:55 (SIN)
      00:15 (PEN) (+1)
      1h 20m
      AK 756 (Airbus A320)