×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari San Jose ke Portland. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari San Jose ke Portland

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (SJC)
      07:25 (LAX)
      6h 7m
      DL 5804 (Embraer 175)
      2h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:35 (LAX)
      12:07 (PDX)
      6h 7m
      DL 2077 (Boeing 717-200)
    • 06:15 (SJC)
      08:50 (SEA)
      4h 44m
      DL 5748 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 10:00 (SEA)
      10:59 (PDX)
      4h 44m
      DL 2580 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:15 (SJC)
      08:50 (SEA)
      4h 44m
      DL 5727 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 10:00 (SEA)
      10:59 (PDX)
      4h 44m
      DL 2580 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:15 (SJC)
      08:50 (SEA)
      4h 44m
      DL 5759 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 10:00 (SEA)
      10:59 (PDX)
      4h 44m
      DL 2580 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:30 (SJC)
      08:29 (PDX)
      1h 59m
      AS 3391 (Embraer 175)
    • 06:30 (SJC)
      07:50 (LAX)
      6h 55m
      WN 167 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:30 (LAX)
      13:25 (PDX)
      6h 55m
      WN 2525 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:30 (SJC)
      08:30 (SEA)
      4h 19m
      AS 321 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 10:00 (SEA)
      10:49 (PDX)
      4h 19m
      AS 2039 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:30 (SJC)
      08:30 (SEA)
      5h 18m
      AS 321 (Boeing 737-900 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 11:00 (SEA)
      11:48 (PDX)
      5h 18m
      AS 2051 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:35 (SJC)
      07:50 (LAX)
      5h 30m
      WN 416 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      5h 30m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:35 (SJC)
      07:45 (LAX)
      4h 25m
      WN 2175 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 08:35 (LAX)
      11:00 (PDX)
      4h 25m
      WN 3365 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 07 Nov 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
    • 07:00 (SJC)
      08:00 (BUR)
      7h
      WN 454 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 10:35 (BUR)
      14:00 (PDX)
      7h
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:00 (SJC)
      08:00 (BUR)
      7h
      WN 364 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 10:35 (BUR)
      14:00 (PDX)
      7h
      WN 4769 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:05 (SJC)
      08:15 (LAX)
      5h
      WN 328 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      5h
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:20 (SJC)
      08:30 (LAX)
      4h 45m
      WN 1119 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      4h 45m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:25 (SJC)
      08:35 (LAX)
      4h 40m
      WN 2991 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      12:05 (PDX)
      4h 40m
      WN 430 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:40 (SJC)
      09:30 (PDX)
      1h 50m
      WN 2589 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 07:40 (SJC)
      11:14 (SEA)
      6h 4m
      AS 2250 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 46m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:44 (PDX)
      6h 4m
      AS 2043 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 07:40 (SJC)
      11:14 (SEA)
      5h 51m
      AS 2250 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 31m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 12:45 (SEA)
      13:31 (PDX)
      5h 51m
      AS 2215 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 08:00 (SJC)
      10:05 (SEA)
      5h 16m
      AS 309 (Boeing 737-900 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 12:30 (SEA)
      13:16 (PDX)
      5h 16m
      AS 2215 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:00 (SJC)
      10:04 (SEA)
      5h 45m
      AS 309 (Boeing 737-900)
      2h 56m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:45 (PDX)
      5h 45m
      AS 2043 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 08:00 (SJC)
      09:10 (LAX)
      5h 25m
      WN 1839 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:00 (LAX)
      13:25 (PDX)
      5h 25m
      WN 1031 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:10 (SJC)
      09:39 (LAX)
      6h 10m
      DL 5704 (Embraer 175)
      2h 16m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:20 (PDX)
      6h 10m
      AS 419 (Boeing 737-900)
    • 08:10 (SJC)
      09:39 (LAX)
      6h 15m
      DL 5751 (Embraer 175)
      2h 16m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:25 (PDX)
      6h 15m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 08:10 (SJC)
      09:39 (LAX)
      6h 5m
      DL 5717 (Embraer 175)
      2h 16m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:15 (PDX)
      6h 5m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 08:15 (SJC)
      09:40 (LAX)
      6h 5m
      DL 5804 (Embraer 175)
      2h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 11:55 (LAX)
      14:20 (PDX)
      6h 5m
      AS 419 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 08:30 (SJC)
      11:01 (SEA)
      6h 8m
      DL 5698 (Embraer 175)
      2h 39m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:40 (SEA)
      14:38 (PDX)
      6h 8m
      DL 4790 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:30 (SJC)
      12:55 (PDX)
      4h 25m
      WN 2746 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (SJC)
      10:50 (PDX)
      1h 50m
      WN 6654 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:00 (SJC)
      10:40 (PDX)
      1h 40m
      AS 407 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:00 (SJC)
      10:00 (BUR)
      6h 50m
      WN 4074 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 12:30 (BUR)
      15:50 (PDX)
      6h 50m
      WN 3461 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
    • 09:00 (SJC)
      10:00 (BUR)
      6h
      WN 3778 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 11:40 (BUR)
      15:00 (PDX)
      6h
      WN 3705 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:15 (SJC)
      10:30 (LAX)
      6h 20m
      WN 3654 (Boeing 737-300 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:35 (PDX)
      6h 20m
      WN 2614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:20 (SJC)
      11:10 (PDX)
      1h 50m
      WN 185 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:20 (SJC)
      11:05 (PDX)
      1h 45m
      WN 1380 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:30 (SJC)
      11:20 (PDX)
      1h 50m
      WN 3508 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 09:40 (SJC)
      11:30 (PDX)
      1h 50m
      WN 669 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:00 (SJC)
      12:05 (SEA)
      3h 45m
      AS 327 (Boeing 737-900 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:00 (SEA)
      13:45 (PDX)
      3h 45m
      AS 2043 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:04 (SJC)
      11:28 (LAX)
      5h 26m
      AA 6024 (Embraer 175)
      1h 37m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:30 (PDX)
      5h 26m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 10:06 (SJC)
      11:30 (LAX)
      5h 28m
      DL 5816 (Embraer 175)
      1h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:34 (PDX)
      5h 28m
      AS 567 (Boeing 737-900)
    • 10:06 (SJC)
      11:30 (LAX)
      5h 19m
      DL 5816 (Embraer 175)
      1h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:25 (PDX)
      5h 19m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
    • 10:10 (SJC)
      11:33 (LAX)
      4h 56m
      DL 1152 (Boeing 717-200)
      1h 12m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 12:45 (LAX)
      15:06 (PDX)
      4h 56m
      DL 2831 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 10:10 (SJC)
      11:33 (LAX)
      5h 20m
      DL 1152 (Boeing 717-200)
      1h 32m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:05 (LAX)
      15:30 (PDX)
      5h 20m
      AS 567 (Boeing 737-900 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:29 (SJC)
      13:00 (SEA)
      4h 9m
      DL 5698 (Embraer 175)
      40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 13:40 (SEA)
      14:38 (PDX)
      4h 9m
      DL 4520 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:30 (SJC)
      11:30 (BUR)
      8h 35m
      WN 3819 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 14:20 (BUR)
      19:05 (PDX)
      8h 35m
      WN 137 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:30 (SJC)
      11:40 (LAX)
      5h 10m
      WN 2594 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:10 (LAX)
      15:40 (PDX)
      5h 10m
      WN 2614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:35 (SJC)
      11:45 (LAX)
      5h 40m
      WN 804 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 13:45 (LAX)
      16:15 (PDX)
      5h 40m
      WN 771 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:35 (SJC)
      13:23 (BOI)
      5h 25m
      AS 2062 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 12m berhenti sebentar di Boise (BOI)
    • 15:35 (BOI)
      16:00 (PDX)
      5h 25m
      AS 2538 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:50 (SJC)
      12:05 (LAX)
      7h
      WN 421 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:35 (LAX)
      17:50 (PDX)
      7h
      WN 1616 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:00 (SJC)
      12:59 (PDX)
      1h 59m
      AS 3497 (Embraer 175)
    • 11:15 (SJC)
      13:05 (PDX)
      1h 50m
      WN 2710 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 11:55 (SJC)
      13:10 (LAX)
      5h 55m
      WN 566 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 14:35 (LAX)
      17:50 (PDX)
      5h 55m
      WN 1616 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:00 (SJC)
      13:45 (PDX)
      1h 45m
      WN 4614 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:10 (SJC)
      13:37 (LAX)
      5h 57m
      DL 5843 (Embraer 175)
      2h 8m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:07 (PDX)
      5h 57m
      DL 670 (Boeing 717-200)
    • 12:10 (SJC)
      13:37 (LAX)
      6h 9m
      DL 5843 (Embraer 175)
      2h 13m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:19 (PDX)
      6h 9m
      AS 441 (Boeing 737-900)
    • 12:10 (SJC)
      13:25 (LAX)
      7h 35m
      WN 3572 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:20 (LAX)
      19:45 (PDX)
      7h 35m
      WN 3569 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:15 (SJC)
      13:40 (LAX)
      6h
      DL 5807 (Embraer 175)
      2h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:15 (PDX)
      6h
      DL 670 (Boeing 717-200)
    • 12:15 (SJC)
      13:40 (LAX)
      5h 59m
      DL 5807 (Embraer 175)
      2h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:14 (PDX)
      5h 59m
      AS 441 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 12:30 (SJC)
      16:55 (PDX)
      4h 25m
      WN 5488 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:30 (SJC)
      13:54 (LAX)
      5h 49m
      DL 5691 (Embraer 175)
      1h 56m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:50 (LAX)
      18:19 (PDX)
      5h 49m
      AS 441 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 12:30 (SJC)
      13:54 (LAX)
      5h 48m
      DL 5691 (Embraer 175)
      1h 51m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:45 (LAX)
      18:18 (PDX)
      5h 48m
      DL 5734 (Embraer 175)
    • 12:34 (SJC)
      14:08 (LAX)
      5h 25m
      DL 5789 (Embraer 175)
      1h 32m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 15:40 (LAX)
      17:59 (PDX)
      5h 25m
      AS 441 (Boeing 737-900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 12:34 (SJC)
      14:08 (LAX)
      6h 20m
      DL 5789 (Embraer 175)
      2h 17m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:25 (LAX)
      18:54 (PDX)
      6h 20m
      DL 670 (Boeing 717-200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 12:55 (SJC)
      14:05 (LAX)
      7h 45m
      WN 4638 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:05 (LAX)
      20:40 (PDX)
      7h 45m
      WN 268 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:00 (SJC)
      14:57 (SEA)
      3h 45m
      AS 399 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 3m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:00 (SEA)
      16:45 (PDX)
      3h 45m
      AS 2061 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 13:05 (SJC)
      14:20 (LAX)
      6h 40m
      WN 3976 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:20 (LAX)
      19:45 (PDX)
      6h 40m
      WN 3569 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:09 (SJC)
      14:38 (LAX)
      6h 45m
      AA 6045 (Embraer 175)
      2h 57m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:35 (LAX)
      19:54 (PDX)
      6h 45m
      AS 421 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 13:15 (SJC)
      14:15 (BUR)
      6h 5m
      WN 4530 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 16:55 (BUR)
      19:20 (PDX)
      6h 5m
      WN 940 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:30 (SJC)
      14:40 (LAX)
      7h 25m
      WN 1851 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:15 (LAX)
      20:55 (PDX)
      7h 25m
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 14 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
    • 13:30 (SJC)
      14:40 (LAX)
      7h 10m
      WN 583 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:10 (LAX)
      20:40 (PDX)
      7h 10m
      WN 268 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:35 (SJC)
      15:19 (PDX)
      1h 44m
      AS 409 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      4h 16m
      DL 5733 (Embraer 175)
      49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:56 (PDX)
      4h 16m
      DL 4827 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      6h 10m
      DL 5733 (Embraer 175)
      2h 40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      6h 10m
      DL 4557 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      4h 16m
      DL 5857 (Embraer 175)
      49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:56 (PDX)
      4h 16m
      DL 4448 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      6h 10m
      DL 5857 (Embraer 175)
      2h 40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      6h 10m
      DL 4637 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      4h 16m
      DL 5833 (Embraer 175)
      49m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 16:59 (SEA)
      17:56 (PDX)
      4h 16m
      DL 4691 (Canadair Regional Jet 700)
    • 13:40 (SJC)
      16:10 (SEA)
      6h 10m
      DL 5836 (Embraer 175)
      2h 40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      6h 10m
      DL 4833 (Embraer 175)
    • 14:00 (SJC)
      15:50 (PDX)
      1h 50m
      WN 2644 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:05 (SJC)
      18:35 (PDX)
      4h 30m
      WN 3690 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:22 (SJC)
      15:45 (LAX)
      5h 33m
      DL 5803 (Embraer 175)
      1h 45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:30 (LAX)
      19:55 (PDX)
      5h 33m
      AS 421 (Boeing 737-900)
    • 14:22 (SJC)
      15:45 (LAX)
      6h 25m
      DL 5803 (Embraer 175)
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 18:15 (LAX)
      20:47 (PDX)
      6h 25m
      DL 5720 (Embraer 175)
    • 14:22 (SJC)
      15:45 (LAX)
      6h 25m
      DL 5803 (Embraer 175)
      2h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 18:15 (LAX)
      20:47 (PDX)
      6h 25m
      DL 5855 (Embraer 175)
    • 14:24 (SJC)
      15:52 (LAX)
      5h 25m
      DL 1167 (Boeing 717-200)
      1h 43m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:35 (LAX)
      19:49 (PDX)
      5h 25m
      AS 421 (Boeing 737-900 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 14:25 (SJC)
      15:35 (LAX)
      5h 20m
      WN 4181 (Boeing 737-700 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 16:20 (LAX)
      19:45 (PDX)
      5h 20m
      WN 3569 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:35 (SJC)
      15:45 (LAX)
      6h 35m
      WN 4623 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:25 (LAX)
      21:10 (PDX)
      6h 35m
      WN 3611 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 14:35 (SJC)
      16:25 (PDX)
      1h 50m
      WN 1097 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 14:45 (SJC)
      15:45 (BUR)
      4h 35m
      WN 1325 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 16:55 (BUR)
      19:20 (PDX)
      4h 35m
      WN 940 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:50 (SJC)
      15:50 (BUR)
      5h 10m
      WN 2422 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 17:40 (BUR)
      20:00 (PDX)
      5h 10m
      WN 3093 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:55 (SJC)
      16:05 (LAX)
      6h
      WN 2651 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:15 (LAX)
      20:55 (PDX)
      6h
      WN 1399 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:00 (SJC)
      16:10 (LAX)
      5h 40m
      WN 785 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 17:05 (LAX)
      20:40 (PDX)
      5h 40m
      WN 268 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:15 (SJC)
      17:45 (SEA)
      4h 35m
      DL 5859 (Embraer 175)
      1h 5m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:50 (SEA)
      19:50 (PDX)
      4h 35m
      DL 4822 (Embraer 175)
    • 15:50 (SJC)
      17:30 (PDX)
      1h 40m
      WN 2683 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 15:55 (SJC)
      17:50 (SEA)
      3h 21m
      AS 393 (Boeing 737-700)
      40m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 18:30 (SEA)
      19:16 (PDX)
      3h 21m
      AS 2464 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:00 (SJC)
      18:45 (BOI)
      3h 47m
      AS 2404 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      44m berhenti sebentar di Boise (BOI)
    • 19:29 (BOI)
      19:47 (PDX)
      3h 47m
      AS 2307 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 16:10 (SJC)
      17:55 (PDX)
      1h 45m
      WN 311 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:10 (SJC)
      17:32 (LAX)
      6h 14m
      DL 5761 (Embraer 175)
      2h 23m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:24 (PDX)
      6h 14m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
    • 16:10 (SJC)
      17:32 (LAX)
      6h 14m
      DL 5782 (Embraer 175)
      2h 23m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:24 (PDX)
      6h 14m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
    • 16:10 (SJC)
      17:32 (LAX)
      6h 5m
      DL 5782 (Embraer 175)
      2h 18m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:15 (PDX)
      6h 5m
      AS 543 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 16:10 (SJC)
      17:37 (LAX)
      6h 11m
      AA 6046 (Embraer 175)
      2h 8m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:45 (LAX)
      22:21 (PDX)
      6h 11m
      AA 6027 (Embraer 175)
    • 16:10 (SJC)
      17:32 (LAX)
      6h 4m
      DL 5761 (Embraer 175)
      2h 18m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:14 (PDX)
      6h 4m
      AS 543 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 16:15 (SJC)
      17:15 (BUR)
      6h 15m
      WN 918 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 19:15 (BUR)
      22:30 (PDX)
      6h 15m
      WN 1701 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:15 (SJC)
      17:15 (BUR)
      6h 15m
      WN 251 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (BUR)
    • 19:15 (BUR)
      22:30 (PDX)
      6h 15m
      WN 1701 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:15 (SJC)
      17:40 (LAX)
      5h 59m
      DL 5810 (Embraer 175)
      2h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:50 (LAX)
      22:14 (PDX)
      5h 59m
      AS 543 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 16:15 (SJC)
      17:40 (LAX)
      6h 20m
      DL 5810 (Embraer 175)
      2h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:55 (LAX)
      22:35 (PDX)
      6h 20m
      DL 1396 (Boeing 717-200)
    • 16:20 (SJC)
      17:30 (LAX)
      7h 30m
      WN 3603 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 19:00 (LAX)
      23:50 (PDX)
      7h 30m
      WN 2716 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 16:20 (SJC)
      18:05 (PDX)
      1h 45m
      WN 1955 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:25 (SJC)
      17:35 (LAX)
      6h 15m
      WN 1035 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 20:15 (LAX)
      22:40 (PDX)
      6h 15m
      WN 967 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:45 (SJC)
      18:35 (PDX)
      1h 50m
      WN 16 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 16:45 (SJC)
      18:35 (PDX)
      1h 50m
      WN 4176 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:10 (SJC)
      21:35 (PDX)
      4h 25m
      WN 6589 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:35 (SJC)
      19:20 (PDX)
      1h 45m
      WN 1082 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:55 (SJC)
      19:59 (SEA)
      3h 48m
      AS 221 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 1m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 21:00 (SEA)
      21:43 (PDX)
      3h 48m
      AS 2153 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:00 (SJC)
      19:10 (LAX)
      5h 5m
      WN 865 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 20:40 (LAX)
      23:05 (PDX)
      5h 5m
      WN 791 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:00 (SJC)
      19:10 (LAX)
      5h 45m
      WN 3722 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 21:20 (LAX)
      23:45 (PDX)
      5h 45m
      WN 3120 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:10 (SJC)
      19:20 (LAX)
      5h 10m
      WN 3350 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 20:55 (LAX)
      23:20 (PDX)
      5h 10m
      WN 1820 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:15 (SJC)
      20:05 (PDX)
      1h 50m
      WN 1370 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:20 (SJC)
      20:10 (PDX)
      1h 50m
      WN 723 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 18:21 (SJC)
      19:45 (LAX)
      4h 50m
      DL 1358 (Boeing 717-200)
      45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 20:30 (LAX)
      23:11 (PDX)
      4h 50m
      DL 988 (Boeing 717-200)
    • 18:35 (SJC)
      20:20 (PDX)
      1h 45m
      WN 5093 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:45 (SJC)
      21:20 (SEA)
      4h 53m
      DL 5800 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:30 (SEA)
      23:38 (PDX)
      4h 53m
      DL 4664 (Canadair Regional Jet 700)
    • 18:45 (SJC)
      21:20 (SEA)
      4h 53m
      DL 5697 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:30 (SEA)
      23:38 (PDX)
      4h 53m
      DL 4453 (Embraer 175)
    • 18:45 (SJC)
      21:20 (SEA)
      4h 53m
      DL 5697 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:30 (SEA)
      23:38 (PDX)
      4h 53m
      DL 4547 (Embraer 175)
    • 18:45 (SJC)
      21:20 (SEA)
      4h 53m
      DL 5779 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:30 (SEA)
      23:38 (PDX)
      4h 53m
      DL 4778 (Canadair Regional Jet 900)
    • 18:45 (SJC)
      21:20 (SEA)
      4h 53m
      DL 5697 (Embraer 175)
      1h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:30 (SEA)
      23:38 (PDX)
      4h 53m
      DL 4659 (Canadair Regional Jet 700)
    • 18:55 (SJC)
      20:59 (SEA)
      3h 48m
      AS 221 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 1m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:00 (SEA)
      22:43 (PDX)
      3h 48m
      AS 2135 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 05 Mac 2017
        -
    • 18:55 (SJC)
      20:59 (SEA)
      3h 49m
      AS 319 (Boeing 737-900 (Winglets))
      1h 1m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 22:00 (SEA)
      22:44 (PDX)
      3h 49m
      AS 2135 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 18:55 (SJC)
      20:31 (PDX)
      1h 36m
      AS 401 (Boeing 737-900 (Winglets))
    • 18:58 (SJC)
      20:23 (LAX)
      4h 44m
      AA 6073 (Embraer 175)
      47m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 21:10 (LAX)
      23:42 (PDX)
      4h 44m
      AA 6030 (Embraer 175)
    • 19:05 (SJC)
      20:50 (PDX)
      1h 45m
      WN 2145 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 19:10 (SJC)
      20:15 (LAX)
      4h 35m
      WN 4109 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 21:20 (LAX)
      23:45 (PDX)
      4h 35m
      WN 3120 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 19:25 (SJC)
      23:40 (PDX)
      4h 15m
      WN 4338 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
    • 19:55 (SJC)
      21:40 (PDX)
      1h 45m
      WN 2892 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 20:15 (SJC)
      00:30 (PDX) (+1)
      4h 15m
      WN 1932 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 21:35 (SJC)
      23:15 (PDX)
      1h 40m
      WN 1039 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 21:40 (SJC)
      23:20 (PDX)
      1h 40m
      WN 5332 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 22:20 (SJC)
      00:05 (PDX) (+1)
      1h 45m
      WN 2680 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 22:30 (SJC)
      00:15 (PDX) (+1)
      1h 45m
      WN 1268 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 21 Nov 2016 - 04 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -