×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Semarang ke Pontianak. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Semarang ke Pontianak

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (SRG)
      07:10 (CGK)
      4h 5m
      GA 231 (Boeing 737-800)
      1h 20m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 08:30 (CGK)
      10:05 (PNK)
      4h 5m
      GA 502 (Boeing 737-800)
    • 07:40 (SRG)
      08:50 (CGK)
      4h 10m
      GA 233 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 10:15 (CGK)
      11:50 (PNK)
      4h 10m
      GA 512 (Boeing 737-800)
    • 08:15 (SRG)
      09:40 (SMQ)
      6h 50m
      KD 967 (ATR 72)
      2h 55m berhenti sebentar di Sampit (SMQ)
    • 12:35 (SMQ)
      15:05 (PNK)
      6h 50m
      KD 923 (ATR 72)
    • 09:45 (SRG)
      10:50 (CGK)
      4h 35m
      JT 505 (Boeing 737-900)
      2h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 12:50 (CGK)
      14:20 (PNK)
      4h 35m
      JT 684 (Boeing 737-800)
    • 09:55 (SRG)
      11:05 (CGK)
      4h 35m
      GA 235 (Boeing 737-800)
      1h 50m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 12:55 (CGK)
      14:30 (PNK)
      4h 35m
      GA 504 (Boeing 737-800)
    • 11:35 (SRG)
      12:45 (CGK)
      5h 25m
      GA 237 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 15:25 (CGK)
      17:00 (PNK)
      5h 25m
      GA 514 (Boeing 737-800)
    • 12:05 (SRG)
      13:05 (CGK)
      3h 35m
      SJ 225 (Boeing 737-300)
      1h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 14:15 (CGK)
      15:40 (PNK)
      3h 35m
      SJ 182 (Boeing 737-800)
    • 12:50 (SRG)
      15:30 (KTG)
      3h 55m
      GA 7527 (ATR 72)
      30m berhenti sebentar di Ketapang (KTG)
    • 16:00 (KTG)
      16:45 (PNK)
      3h 55m
      GA 7533 (ATR 72)
    • 13:05 (SRG)
      14:10 (CGK)
      5h 5m
      JT 507 (Boeing 737-900)
      2h 30m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 16:40 (CGK)
      18:10 (PNK)
      5h 5m
      JT 686 (Boeing 737-800)
    • 13:35 (SRG)
      15:50 (PNK)
      2h 15m
      KD 934 (ATR 72)
    • 13:35 (SRG)
      15:00 (KTG)
      3h 20m
      KD 934 (ATR 72)
      1h 20m berhenti sebentar di Ketapang (KTG)
    • 16:20 (KTG)
      16:55 (PNK)
      3h 20m
      KD 921 (ATR 72)
    • 13:50 (SRG)
      15:00 (CGK)
      4h 55m
      GA 239 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 17:10 (CGK)
      18:45 (PNK)
      4h 55m
      GA 508 (Boeing 737-800)
    • 14:50 (SRG)
      15:55 (CGK)
      4h 30m
      JT 513 (Boeing 737-900)
      1h 55m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 17:50 (CGK)
      19:20 (PNK)
      4h 30m
      JT 716 (Boeing 737-800)
    • 15:30 (SRG)
      16:40 (CGK)
      4h 25m
      GA 241 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 18:20 (CGK)
      19:55 (PNK)
      4h 25m
      GA 510 (Boeing 737-800)
    • 16:25 (SRG)
      17:35 (CGK)
      3h 30m
      GA 243 (Boeing 737-800)
      45m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 18:20 (CGK)
      19:55 (PNK)
      3h 30m
      GA 510 (Boeing 737-800)
    • 16:35 (SRG)
      17:40 (CGK)
      4h 15m
      JT 517 (Boeing 737-900)
      1h 40m berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 19:20 (CGK)
      20:50 (PNK)
      4h 15m
      JT 718 (Boeing 737-800)
    • 17:15 (SRG)
      18:20 (CGK)
      3h 35m
      JT 503 (Boeing 737-900)
      1h berhenti sebentar di Jakarta (CGK)
    • 19:20 (CGK)
      20:50 (PNK)
      3h 35m
      JT 718 (Boeing 737-800)
    • 18:50 (SRG)
      20:40 (PNK)
      1h 50m
      KD 622 (ATR 72)