×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Santa Cruz ke Rurrenabaque. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Santa Cruz ke Rurrenabaque

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (VVI)
      08:00 (LPB)
      3h 40m
      Z8 101 (Canadair Regional Jet)
      2h berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 10:00 (LPB)
      10:40 (RBQ)
      3h 40m
      Z8 84 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)
    • 08:30 (VVI)
      09:30 (LPB)
      4h 35m
      Z8 103 (Canadair Regional Jet)
      2h 55m berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 12:25 (LPB)
      13:05 (RBQ)
      4h 35m
      Z8 94 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)
    • 10:00 (VVI)
      11:00 (LPB)
      3h 5m
      Z8 105 (Canadair Regional Jet)
      1h 25m berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 12:25 (LPB)
      13:05 (RBQ)
      3h 5m
      Z8 94 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)
    • 12:00 (VVI)
      13:00 (LPB)
      3h 10m
      Z8 401 (Canadair Regional Jet)
      1h 30m berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 14:30 (LPB)
      15:10 (RBQ)
      3h 10m
      Z8 92 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)
    • 13:00 (VVI)
      14:00 (LPB)
      2h 10m
      Z8 109 (Canadair Regional Jet)
      30m berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 14:30 (LPB)
      15:10 (RBQ)
      2h 10m
      Z8 92 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)
    • 14:30 (VVI)
      15:30 (LPB)
      2h 25m
      Z8 111 (Canadair Regional Jet)
      45m berhenti sebentar di La Paz (LPB)
    • 16:15 (LPB)
      16:55 (RBQ)
      2h 25m
      Z8 94 (Fairchild SA26/SA226/SA227 Merlin/Metro)