×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Sharm El Sheikh ke Riyadh. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Sharm El Sheikh ke Riyadh

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (SSH)
      07:00 (CAI)
      5h
      MS 21 (Airbus A320)
      1h 30m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 08:30 (CAI)
      12:00 (RUH)
      5h
      MS 651 (Airbus A330)
    • 08:30 (SSH)
      09:30 (CAI)
      5h 10m
      MS 320 (Embraer 170)
      1h 30m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 11:00 (CAI)
      14:40 (RUH)
      5h 10m
      SV 310 (Boeing 777)
    • 09:30 (SSH)
      10:30 (CAI)
      4h 30m
      MS 302 (Embraer 170)
      1h berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 11:30 (CAI)
      15:00 (RUH)
      4h 30m
      MS 689 (Boeing 737-800)
    • 11:00 (SSH)
      14:15 (KWI)
      7h 30m
      MS 575 (Embraer 170)
      4h berhenti sebentar di Kuwait City (KWI)
    • 18:15 (KWI)
      19:30 (RUH)
      7h 30m
      SV 511 (Airbus A321)
    • 12:00 (SSH)
      14:30 (JED)
      6h 40m
      MS 573 (Embraer 170)
      3h 30m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    • 18:00 (JED)
      19:40 (RUH)
      6h 40m
      SV 1042 (Boeing 777)
    • 14:15 (SSH)
      15:15 (CAI)
      5h 45m
      MS 306 (Embraer 170)
      2h 5m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 17:20 (CAI)
      21:00 (RUH)
      5h 45m
      MS 647 (Boeing 737-800)
    • 15:15 (SSH)
      16:15 (CAI)
      7h 20m
      MS 308 (Embraer 170)
      3h 40m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 19:55 (CAI)
      23:35 (RUH)
      7h 20m
      SV 312 (Boeing 777)
    • 16:30 (SSH)
      19:15 (JED)
      6h 5m
      SV 326 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    • 22:00 (JED)
      23:35 (RUH)
      6h 5m
      SV 1050 (Boeing 777-200/200ER)
    • 16:40 (SSH)
      17:40 (CAI)
      7h 40m
      MS 330 (Embraer 170)
      4h berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 21:40 (CAI)
      01:20 (RUH) (+1)
      7h 40m
      SV 312 (Airbus A330-300)
    • 17:05 (SSH)
      19:50 (JED)
      6h 30m
      SV 326 (Airbus A320)
      3h 10m berhenti sebentar di Jeddah (JED)
    • 23:00 (JED)
      00:35 (RUH) (+1)
      6h 30m
      SV 1052 (Boeing 777-200/200ER)
    • 17:10 (SSH)
      20:25 (RUH)
      2h 15m
      SV 328 (Airbus A320)
    • 17:20 (SSH)
      18:20 (CAI)
      5h 5m
      MS 456 (Embraer 170)
      1h 35m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 19:55 (CAI)
      23:25 (RUH)
      5h 5m
      SV 312 (Boeing 777)
    • 19:15 (SSH)
      20:15 (CAI)
      6h 45m
      MS 458 (Embraer 170)
      3h 15m berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 23:30 (CAI)
      03:00 (RUH) (+1)
      6h 45m
      MS 649 (Boeing 737-800)
    • 20:30 (SSH)
      21:30 (CAI)
      5h 30m
      MS 322 (Embraer 170)
      2h berhenti sebentar di Kaherah (CAI)
    • 23:30 (CAI)
      03:00 (RUH) (+1)
      5h 30m
      MS 649 (Boeing 737-800)