×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Stockholm ke Nice. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Stockholm ke Nice

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:10 (ARN)
      07:25 (CPH)
      5h 55m
      JP 9151 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 09:40 (CPH)
      12:05 (NCE)
      5h 55m
      SK 793 (Airbus A321)
    • 06:10 (ARN)
      07:25 (CPH)
      5h 55m
      SK 1415 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 09:40 (CPH)
      12:05 (NCE)
      5h 55m
      SK 793 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 26 Dis 2016 - 05 Mac 2017
        -
    • 06:20 (ARN)
      09:05 (CDG)
      5h 5m
      AF 1463 (Airbus A320)
      50m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 09:55 (CDG)
      11:25 (NCE)
      5h 5m
      AF 7702 (Airbus A320)
    • 06:35 (ARN)
      08:45 (AMS)
      5h
      KL 1106 (Boeing 737)
      50m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 09:35 (AMS)
      11:35 (NCE)
      5h
      KL 1263 (Boeing 737)
    • 06:45 (ARN)
      09:10 (VIE)
      6h 5m
      OS 318 (Embraer 195)
      1h 55m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 11:05 (VIE)
      12:50 (NCE)
      6h 5m
      AB 8340 (Airbus A320)
    • 06:55 (BMA)
      09:25 (BRU)
      5h 25m
      SN 2310 (Avro RJ100)
      1h 15m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 10:40 (BRU)
      12:20 (NCE)
      5h 25m
      SN 3617 (Airbus A320)
    • 07:00 (ARN)
      08:15 (CPH)
      4h 10m
      DY 4151 (Boeing 737-800 (Winglets))
      35m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 08:50 (CPH)
      11:10 (NCE)
      4h 10m
      DY 3640 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:00 (ARN)
      08:00 (OSL)
      5h 55m
      DY 4103 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Oslo (OSL)
    • 10:00 (OSL)
      12:55 (NCE)
      5h 55m
      DY 1404 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:10 (ARN)
      08:25 (CPH)
      4h 55m
      SK 1417 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 09:40 (CPH)
      12:05 (NCE)
      4h 55m
      SK 793 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 07:15 (ARN)
      09:50 (CDG)
      7h
      SK 573 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 12:45 (CDG)
      14:15 (NCE)
      7h
      AF 7714 (Airbus A319)
    • 07:15 (ARN)
      08:55 (WAW)
      6h 10m
      LO 456 (Embraer 170)
      1h 55m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 10:50 (WAW)
      13:25 (NCE)
      6h 10m
      LO 341 (Embraer 175)
    • 07:20 (ARN)
      09:45 (ZRH)
      6h 45m
      SK 605 (Boeing 737-700 (Winglets))
      3h 5m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:50 (ZRH)
      14:05 (NCE)
      6h 45m
      LX 568 (Embraer 190)
    • 07:25 (ARN)
      09:20 (LHR)
      7h 35m
      BA 771 (Airbus A320 (Sharklets))
      2h 30m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      15:00 (NCE)
      7h 35m
      BA 344 (Airbus A320)
    • 07:40 (ARN)
      08:50 (CPH)
      6h
      SK 419 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 11:15 (CPH)
      13:40 (NCE)
      6h
      SK 791 (Airbus A320)
    • 07:40 (ARN)
      08:50 (CPH)
      4h 25m
      SK 419 (Airbus A321)
      50m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 09:40 (CPH)
      12:05 (NCE)
      4h 25m
      SK 793 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 01 Jan 2017
        -
        -
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 07:45 (ARN)
      09:55 (MUC)
      4h 45m
      LH 2421 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 10m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 11:05 (MUC)
      12:30 (NCE)
      4h 45m
      LH 2272 (Embraer 195)
    • 07:55 (ARN)
      09:05 (CPH)
      6h 20m
      SK 401 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 11:50 (CPH)
      14:15 (NCE)
      6h 20m
      SK 793 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 07:55 (ARN)
      09:35 (LHR)
      7h 5m
      SK 2617 (Boeing 737-600)
      2h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      15:00 (NCE)
      7h 5m
      BA 344 (Airbus A320)
    • 08:00 (ARN)
      10:20 (BRU)
      4h 25m
      SK 589 (Boeing 737-600)
      20m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 10:40 (BRU)
      12:25 (NCE)
      4h 25m
      SN 3617 (Airbus A320)
    • 08:05 (ARN)
      11:05 (NCE)
      3h
      DY 4321 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:15 (ARN)
      10:05 (PRG)
      6h 10m
      SK 1767 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 30m berhenti sebentar di Prague (PRG)
    • 12:35 (PRG)
      14:25 (NCE)
      6h 10m
      OK 744 (Airbus A319)
    • 08:30 (ARN)
      11:35 (NCE)
      3h 5m
      SK 1827 (Boeing 737-600)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 20 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 08:45 (ARN)
      10:35 (LHR)
      6h 15m
      BA 775 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:50 (LHR)
      15:00 (NCE)
      6h 15m
      BA 344 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 15 Jan 2017
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 08:50 (ARN)
      11:15 (ZRH)
      5h 15m
      LX 1249 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:50 (ZRH)
      14:05 (NCE)
      5h 15m
      LX 568 (Embraer 190)
    • 08:55 (BMA)
      11:25 (BRU)
      6h 5m
      SN 2310 (Avro RJ100)
      1h 55m berhenti sebentar di Brussels (BRU)
    • 13:20 (BRU)
      15:00 (NCE)
      6h 5m
      SN 3621 (Airbus A319)
    • 09:15 (ARN)
      11:55 (GVA)
      5h 25m
      SK 2615 (Boeing 737-600)
      1h 45m berhenti sebentar di Geneva (GVA)
    • 13:40 (GVA)
      14:40 (NCE)
      5h 25m
      LX 528 (Airbus A319)
    • 09:35 (ARN)
      11:35 (AMS)
      6h 45m
      KL 1108 (Boeing 737)
      2h 50m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 14:25 (AMS)
      16:20 (NCE)
      6h 45m
      KL 1267 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 08 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 09:45 (ARN)
      12:10 (ZRH)
      4h 20m
      LX 2651 (Airbus A320)
      40m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 12:50 (ZRH)
      14:05 (NCE)
      4h 20m
      LX 568 (Fokker 100)
    • 09:50 (ARN)
      12:15 (ZRH)
      8h 25m
      LX 1249 (Airbus A320)
      4h 50m berhenti sebentar di Zurich (ZRH)
    • 17:05 (ZRH)
      18:15 (NCE)
      8h 25m
      LX 560 (Airbus A320)
    • 09:55 (ARN)
      12:10 (VIE)
      4h 25m
      OS 312 (Embraer 195)
      25m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 12:35 (VIE)
      14:20 (NCE)
      4h 25m
      OS 425 (Airbus A320)
    • 10:00 (ARN)
      11:10 (CPH)
      4h 15m
      SK 1419 (Airbus A320 (Sharklets))
      40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 11:50 (CPH)
      14:15 (NCE)
      4h 15m
      SK 793 (Airbus A320)
    • 10:10 (ARN)
      12:45 (CDG)
      6h 10m
      SK 577 (Boeing 737-600)
      2h 5m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 14:50 (CDG)
      16:20 (NCE)
      6h 10m
      AF 7706 (Airbus A320)
    • 10:10 (ARN)
      12:00 (LHR)
      7h 5m
      BA 775 (Airbus A321)
      2h 10m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:10 (LHR)
      17:15 (NCE)
      7h 5m
      BA 346 (Airbus A319)
    • 10:55 (ARN)
      13:00 (AMS)
      5h 30m
      SK 557 (Boeing 737-600)
      1h 30m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 14:30 (AMS)
      16:25 (NCE)
      5h 30m
      KL 1267 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 05 Sep 2016 - 05 Mac 2017
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
    • 11:10 (ARN)
      12:50 (LHR)
      8h 40m
      SK 531 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h 55m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:50 (NCE)
      8h 40m
      BA 348 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 11:20 (ARN)
      13:10 (LHR)
      5h 55m
      BA 777 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h berhenti sebentar di London (LHR)
    • 14:10 (LHR)
      17:15 (NCE)
      5h 55m
      BA 346 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 11:20 (ARN)
      13:10 (LHR)
      8h 30m
      BA 777 (Airbus A320 (Sharklets))
      3h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 16:45 (LHR)
      19:50 (NCE)
      8h 30m
      BA 348 (Airbus A320 (Sharklets))
    • 12:15 (ARN)
      14:25 (MUC)
      4h 55m
      LH 2415 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 20m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 15:45 (MUC)
      17:10 (NCE)
      4h 55m
      LH 2274 (Embraer 195)
    • 12:25 (ARN)
      15:30 (FCO)
      5h 15m
      SK 1841 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 16:30 (FCO)
      17:40 (NCE)
      5h 15m
      AZ 354 (Embraer 175)
    • 12:25 (ARN)
      13:35 (CPH)
      6h 20m
      SK 1407 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 16:20 (CPH)
      18:45 (NCE)
      6h 20m
      SK 793 (Airbus A321)
    • 12:40 (ARN)
      15:20 (CDG)
      7h
      AF 1263 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Paris (CDG)
    • 18:10 (CDG)
      19:40 (NCE)
      7h
      AF 7708 (Airbus A319)
    • 13:20 (ARN)
      15:30 (FRA)
      4h 50m
      LH 803 (Airbus A321)
      1h 15m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 16:45 (FRA)
      18:10 (NCE)
      4h 50m
      LH 1064 (Airbus A320)
    • 13:30 (ARN)
      14:30 (OSL)
      5h 35m
      DY 813 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Oslo (OSL)
    • 16:10 (OSL)
      19:05 (NCE)
      5h 35m
      DY 1406 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:30 (ARN)
      14:40 (CPH)
      5h 15m
      SK 1423 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 16:20 (CPH)
      18:45 (NCE)
      5h 15m
      SK 793 (Airbus A321)
    • 14:55 (ARN)
      17:40 (LUX)
      5h 25m
      LG 5786 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h berhenti sebentar di Luxembourg (LUX)
    • 18:40 (LUX)
      20:20 (NCE)
      5h 25m
      LG 8257 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:20 (ARN)
      17:00 (LHR)
      8h 15m
      SK 527 (Airbus A320)
      3h 35m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:35 (LHR)
      23:35 (NCE)
      8h 15m
      BA 352 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 15:40 (ARN)
      17:25 (LHR)
      8h 10m
      BA 779 (Airbus A320 (Sharklets))
      3h 25m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 20:50 (LHR)
      23:50 (NCE)
      8h 10m
      BA 352 (Airbus A320)
    • 16:00 (ARN)
      17:10 (CPH)
      4h
      DY 3199 (Boeing 737-800 (Winglets))
      30m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 17:40 (CPH)
      20:00 (NCE)
      4h
      DY 3642 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:25 (ARN)
      18:35 (FRA)
      6h 10m
      LH 807 (Airbus A320 (Sharklets))
      2h 35m berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 21:10 (FRA)
      22:35 (NCE)
      6h 10m
      LH 1068 (Airbus A319)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 17:00 (ARN)
      19:10 (FRA)
      5h 35m
      SK 673 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Frankfurt (FRA)
    • 21:10 (FRA)
      22:35 (NCE)
      5h 35m
      LH 1068 (Airbus A319)
    • 17:05 (ARN)
      19:10 (AMS)
      5h 20m
      SK 1555 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 20:30 (AMS)
      22:25 (NCE)
      5h 20m
      KL 1273 (Embraer 170/195)
    • 17:10 (ARN)
      18:25 (CPH)
      4h 45m
      SK 1429 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Copenhagen (CPH)
    • 19:30 (CPH)
      21:55 (NCE)
      4h 45m
      SK 791 (Airbus A320)
    • 17:35 (ARN)
      19:35 (AMS)
      4h 50m
      KL 1116 (Boeing 737)
      55m berhenti sebentar di Amsterdam (AMS)
    • 20:30 (AMS)
      22:25 (NCE)
      4h 50m
      KL 1273 (Embraer 170/195)