×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Stockholm ke Ostersund. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Stockholm ke Ostersund

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:05 (BMA)
      08:10 (OSD)
      1h 5m
      TF 350 (Saab 2000)
    • 08:15 (ARN)
      09:10 (OSD)
      55m
      SK 66 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:15 (BMA)
      09:20 (OSD)
      1h 5m
      TF 354 (Saab 2000)
    • 08:35 (ARN)
      13:48 (OSD)
      5h 13m
      9B 8817 (Train)
    • 09:50 (ARN)
      10:50 (OSD)
      1h
      SK 72 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:20 (BMA)
      12:25 (OSD)
      1h 5m
      TF 360 (Saab 2000)
    • 12:05 (ARN)
      13:05 (OSD)
      1h
      SK 2072 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:45 (BMA)
      13:45 (OSD)
      1h
      TF 382 (Avro RJ100)
    • 14:15 (BMA)
      15:20 (OSD)
      1h 5m
      TF 364 (Saab 2000)
    • 14:35 (ARN)
      19:44 (OSD)
      5h 9m
      9B 8821 (Train)
    • 15:15 (ARN)
      16:15 (OSD)
      1h
      SK 2064 (Boeing 737-600)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 05 Mac 2017
        -
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 15:35 (ARN)
      16:35 (OSD)
      1h
      SK 68 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:05 (BMA)
      17:10 (OSD)
      1h 5m
      TF 368 (Saab 2000)
    • 17:11 (ARN)
      21:55 (OSD)
      4h 44m
      9B 8887 (Train)
    • 17:45 (BMA)
      18:50 (OSD)
      1h 5m
      TF 390 (Avro RJ100)
    • 17:50 (BMA)
      18:55 (OSD)
      1h 5m
      TF 372 (Saab 2000)
    • 18:15 (ARN)
      19:10 (OSD)
      55m
      SK 70 (Boeing 737-600)
    • 19:10 (BMA)
      20:15 (OSD)
      1h 5m
      TF 388 (Saab 2000)
    • 19:50 (BMA)
      20:55 (OSD)
      1h 5m
      TF 392 (Saab 2000)
    • 20:40 (BMA)
      21:45 (OSD)
      1h 5m
      TF 376 (Saab 2000)
    • 20:55 (ARN)
      21:50 (OSD)
      55m
      SK 2062 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 21:20 (BMA)
      22:25 (OSD)
      1h 5m
      TF 396 (Saab 2000)
    • 21:30 (ARN)
      22:25 (OSD)
      55m
      SK 74 (Canadair Regional Jet 900)