×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Seville ke Pamplona. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Seville ke Pamplona

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:10 (XQA)
      08:55 (XOC)
      8h 30m
      9B 4216 (Train)
      2h 40m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      8h 30m
      9B 4013 (Train)
    • 06:45 (XQA)
      09:15 (XOC)
      7h 55m
      9B 4041 (Train)
      2h 20m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      7h 55m
      9B 4013 (Train)
    • 06:55 (SVQ)
      08:00 (MAD)
      3h 5m
      IB 3947 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 5m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 09:05 (MAD)
      10:00 (PNA)
      3h 5m
      IB 8530 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:00 (XQA)
      10:02 (XOC)
      7h 40m
      9B 4223 (Train)
      1h 33m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      7h 40m
      9B 4013 (Train)
    • 07:15 (XQA)
      09:55 (XOC)
      7h 25m
      9B 4106 (Train)
      1h 40m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      7h 25m
      9B 4013 (Train)
    • 07:45 (XQA)
      10:05 (XOC)
      6h 55m
      9B 4044 (Train)
      1h 30m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      6h 55m
      9B 4013 (Train)
    • 08:45 (XQA)
      11:15 (XOC)
      5h 55m
      9B 4048 (Train)
      20m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 11:35 (XOC)
      14:40 (EEP)
      5h 55m
      9B 4013 (Train)
    • 09:45 (XQA)
      12:20 (XOC)
      8h 41m
      9B 4053 (Train)
      2h 45m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 15:05 (XOC)
      18:26 (EEP)
      8h 41m
      9B 4015 (Train)
    • 09:50 (XQA)
      12:33 (XOC)
      8h 36m
      9B 4051 (Train)
      2h 32m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 15:05 (XOC)
      18:26 (EEP)
      8h 36m
      9B 4015 (Train)
    • 10:00 (SVQ)
      11:05 (MAD)
      3h 50m
      IB 3949 (Airbus A318/319/320/321)
      1h 50m berhenti sebentar di Madrid (MAD)
    • 12:55 (MAD)
      13:50 (PNA)
      3h 50m
      IB 8536 (Canadair (Bombardier) Regional Jet 1000)
    • 10:45 (XQA)
      13:15 (XOC)
      7h 41m
      9B 4057 (Train)
      1h 50m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 15:05 (XOC)
      18:26 (EEP)
      7h 41m
      9B 4015 (Train)
    • 11:45 (XQA)
      14:15 (XOC)
      6h 41m
      9B 4060 (Train)
      50m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 15:05 (XOC)
      18:26 (EEP)
      6h 41m
      9B 4015 (Train)
    • 12:45 (XQA)
      15:20 (XOC)
      7h 58m
      9B 4064 (Train)
      2h 15m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 17:35 (XOC)
      20:43 (EEP)
      7h 58m
      9B 4853 (Train)
    • 13:40 (XQA)
      16:05 (XOC)
      7h 3m
      9B 4069 (Train)
      1h 30m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 17:35 (XOC)
      20:43 (EEP)
      7h 3m
      9B 4853 (Train)
    • 14:45 (XQA)
      17:15 (XOC)
      7h 55m
      9B 4072 (Train)
      2h 20m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 19:35 (XOC)
      22:40 (EEP)
      7h 55m
      9B 4017 (Train)
    • 15:00 (XQA)
      17:48 (XOC)
      7h 40m
      9B 4856 (Train)
      1h 47m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 19:35 (XOC)
      22:40 (EEP)
      7h 40m
      9B 4017 (Train)
    • 15:45 (XQA)
      18:15 (XOC)
      6h 55m
      9B 4077 (Train)
      1h 20m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 19:35 (XOC)
      22:40 (EEP)
      6h 55m
      9B 4017 (Train)
    • 16:15 (XQA)
      18:53 (XOC)
      6h 25m
      9B 4107 (Train)
      42m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 19:35 (XOC)
      22:40 (EEP)
      6h 25m
      9B 4017 (Train)
    • 16:45 (XQA)
      19:15 (XOC)
      5h 55m
      9B 4187 (Train)
      20m berhenti sebentar di Madrid (XOC)
    • 19:35 (XOC)
      22:40 (EEP)
      5h 55m
      9B 4017 (Train)