×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Sydney ke Morrisville. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Sydney ke Morrisville

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 11:15 (SYD)
      06:05 (LAX) (+1)
      22h 35m
      AA 72 (Boeing 777-300ER)
      3h 45m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      17:50 (RDU)
      22h 35m
      AA 788 (Airbus A319)
    • 11:30 (SYD)
      06:15 (LAX) (+1)
      22h 20m
      QF 11 (Airbus A380-800)
      3h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      17:50 (RDU)
      22h 20m
      AA 788 (Airbus A319)
    • 11:30 (SYD)
      06:15 (LAX) (+1)
      22h 20m
      QF 11 (Airbus A380-800)
      3h 35m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      17:50 (RDU)
      22h 20m
      AA 3317 (Airbus A319)
    • 11:30 (SYD)
      06:30 (LAX) (+1)
      22h 20m
      UA 840 (Boeing 787-900)
      3h 20m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:50 (LAX)
      17:50 (RDU)
      22h 20m
      AA 788 (Airbus A319)
    • 11:30 (SYD)
      06:30 (LAX) (+1)
      22h 50m
      UA 840 (Boeing 787-900)
      4h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:30 (LAX)
      18:20 (RDU)
      22h 50m
      DL 190 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:40 (SYD)
      06:30 (LAX) (+1)
      22h 40m
      VA 1 (Boeing 777-300ER)
      4h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:30 (LAX)
      18:20 (RDU)
      22h 40m
      DL 190 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:15 (SYD)
      16:20 (YYZ)
      26h 40m
      AC 34 (Boeing 777-200LR)
      4h 55m berhenti sebentar di Toronto (YYZ)
    • 21:15 (YYZ)
      22:55 (RDU)
      26h 40m
      AC 7319 (Canadair Regional Jet)
    • 12:20 (SYD)
      07:15 (LAX) (+1)
      26h 35m
      DL 40 (Boeing 777-200LR)
      3h 40m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:55 (LAX)
      22:55 (RDU)
      26h 35m
      UA 544 (Boeing 737-900)
    • 12:20 (SYD)
      07:15 (LAX) (+1)
      22h
      DL 40 (Boeing 777-200LR)
      3h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 10:30 (LAX)
      18:20 (RDU)
      22h
      DL 190 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:30 (SYD)
      07:05 (SFO) (+1)
      22h 28m
      UA 870 (Boeing 787-900)
      1h 35m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 08:40 (SFO)
      18:58 (RDU)
      22h 28m
      UA 400 (Airbus A320)
    • 12:30 (SYD)
      07:10 (SFO) (+1)
      21h 31m
      UA 870 (Boeing 787-900)
      2h 41m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 09:51 (SFO)
      18:01 (RDU)
      21h 31m
      UA 868 (Airbus A320)