×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Sanya ke Nanjing. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Sanya ke Nanjing

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:50 (SYX)
      08:20 (CAN)
      5h 30m
      CZ 6729 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 10:15 (CAN)
      12:20 (NKG)
      5h 30m
      CZ 3599 (Boeing 737-800)
    • 06:50 (SYX)
      08:20 (SZX)
      6h 35m
      CZ 3977 (Airbus A321)
      2h 50m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 11:10 (SZX)
      13:25 (NKG)
      6h 35m
      MU 2877 (Airbus A321)
    • 06:50 (SYX)
      08:20 (CAN)
      6h 15m
      CZ 6729 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 10:45 (CAN)
      13:05 (NKG)
      6h 15m
      ZH 9710 (Boeing 737-800)
    • 07:00 (SYX)
      08:30 (CAN)
      6h 10m
      CZ 4455 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 11:05 (CAN)
      13:10 (NKG)
      6h 10m
      MU 2808 (Airbus A320)
    • 07:00 (SYX)
      08:30 (CAN)
      6h 10m
      CZ 6731 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 10:45 (CAN)
      13:10 (NKG)
      6h 10m
      ZH 9710 (Boeing 737-800)
    • 07:00 (SYX)
      08:30 (CAN)
      5h 25m
      CZ 6731 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 10:10 (CAN)
      12:25 (NKG)
      5h 25m
      CZ 3599 (Boeing 737-800)
    • 07:30 (SYX)
      10:25 (NKG)
      2h 55m
      JD 5125 (Airbus A321)
    • 07:45 (SYX)
      10:50 (NKG)
      3h 5m
      HU 7787 (Boeing 737-800)
    • 07:50 (SYX)
      10:10 (CKG)
      6h 30m
      CZ 6227 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 12:15 (CKG)
      14:20 (NKG)
      6h 30m
      MU 2846 (Airbus A320)
    • 08:30 (SYX)
      10:40 (CSX)
      4h 25m
      CZ 6649 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 11:35 (CSX)
      12:55 (NKG)
      4h 25m
      CZ 3985 (Airbus A320)
    • 08:40 (SYX)
      11:05 (CKG)
      7h 5m
      CZ 6307 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 13:35 (CKG)
      15:45 (NKG)
      7h 5m
      ZH 9367 (Boeing 737-800)
    • 08:50 (SYX)
      11:15 (CKG)
      6h 35m
      CZ 6307 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 13:20 (CKG)
      15:25 (NKG)
      6h 35m
      3U 8543 (Airbus A319)
    • 09:00 (SYX)
      10:30 (CAN)
      6h 15m
      CZ 6747 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 13:10 (CAN)
      15:15 (NKG)
      6h 15m
      CZ 3821 (Airbus A319)
    • 09:00 (SYX)
      11:55 (CGO)
      6h 55m
      CZ 6368 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Zhengzhou (CGO)
    • 14:45 (CGO)
      15:55 (NKG)
      6h 55m
      MU 2760 (Airbus A320)
    • 09:20 (SYX)
      10:45 (CAN)
      5h 45m
      CZ 6741 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 12:50 (CAN)
      15:05 (NKG)
      5h 45m
      CZ 3821 (Airbus A320)
    • 09:30 (SYX)
      12:30 (CGO)
      7h
      CZ 6359 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Zhengzhou (CGO)
    • 15:10 (CGO)
      16:30 (NKG)
      7h
      MU 2760 (Airbus A320)
    • 09:45 (SYX)
      12:20 (CKG)
      6h 35m
      3U 8759 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 14:15 (CKG)
      16:20 (NKG)
      6h 35m
      3U 8543 (Airbus A320)
    • 09:50 (SYX)
      13:00 (NKG)
      3h 10m
      HU 7771 (Boeing 737-800)
    • 10:00 (SYX)
      12:10 (CSX)
      5h 20m
      CZ 6350 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 13:45 (CSX)
      15:20 (NKG)
      5h 20m
      MU 2754 (Airbus A319)
    • 10:10 (SYX)
      11:40 (CAN)
      6h
      CZ 4467 (Airbus A321)
      2h 10m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 13:50 (CAN)
      16:10 (NKG)
      6h
      FM 9358 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (SYX)
      14:15 (SHA)
      6h 45m
      FM 9538 (Boeing 737-800)
      1h 59m berhenti sebentar di Shanghai (SHA)
    • 16:14 (SHA)
      18:15 (NKG)
      6h 45m
      MU 6157 (Train)
    • 11:35 (SYX)
      13:45 (CSX)
      5h 35m
      HU 7118 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 15:45 (CSX)
      17:10 (NKG)
      5h 35m
      ZH 9418 (Boeing 737-800)
    • 12:20 (SYX)
      14:20 (XMN)
      4h 50m
      MF 8308 (Boeing 737-800)
      1h 5m berhenti sebentar di Xiamen (XMN)
    • 15:25 (XMN)
      17:10 (NKG)
      4h 50m
      MF 8565 (Boeing 737-800)
    • 12:50 (SYX)
      14:30 (CAN)
      5h 25m
      CZ 393 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 16:10 (CAN)
      18:15 (NKG)
      5h 25m
      CZ 3507 (Airbus A320)
    • 12:50 (SYX)
      14:30 (CAN)
      6h 10m
      CZ 393 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 16:35 (CAN)
      19:00 (NKG)
      6h 10m
      ZH 9621 (Boeing 737-900)
    • 13:15 (SYX)
      15:15 (XMN)
      6h
      SC 4960 (Boeing 737-800)
      2h 15m berhenti sebentar di Xiamen (XMN)
    • 17:30 (XMN)
      19:15 (NKG)
      6h
      MU 2850 (Airbus A320)
    • 14:15 (SYX)
      17:05 (NKG)
      2h 50m
      CZ 6623 (Airbus A321)
    • 14:50 (SYX)
      17:45 (NKG)
      2h 55m
      MU 2788 (Airbus A320)
    • 15:00 (SYX)
      16:30 (CAN)
      5h 35m
      CZ 6729 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 18:20 (CAN)
      20:35 (NKG)
      5h 35m
      CZ 3697 (Boeing 737-800)
    • 15:00 (SYX)
      16:25 (CAN)
      6h 25m
      CZ 6733 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 19:20 (CAN)
      21:25 (NKG)
      6h 25m
      FM 9356 (Boeing 737-800)
    • 15:45 (SYX)
      20:05 (NKG)
      4h 20m
      EU 2754 (Airbus A319)
    • 15:50 (SYX)
      19:30 (CSX)
      7h 25m
      CZ 6272 (Airbus A320)
      2h 25m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 21:55 (CSX)
      23:15 (NKG)
      7h 25m
      MU 2716 (Airbus A320)
    • 16:40 (SYX)
      18:10 (CAN)
      6h 35m
      CZ 6737 (Airbus A320)
      3h berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 21:10 (CAN)
      23:15 (NKG)
      6h 35m
      CZ 3871 (Airbus A321)
    • 16:40 (SYX)
      18:10 (CAN)
      5h 40m
      CZ 6737 (Airbus A320)
      1h 55m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 20:05 (CAN)
      22:20 (NKG)
      5h 40m
      FM 9356 (Boeing 737-800)
    • 17:20 (SYX)
      19:30 (CSX)
      5h 55m
      CZ 6466 (Airbus A321)
      2h 25m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 21:55 (CSX)
      23:15 (NKG)
      5h 55m
      MU 2716 (Airbus A320)
    • 18:25 (SYX)
      21:20 (NKG)
      2h 55m
      3U 8845 (Airbus A320)
    • 19:10 (SYX)
      23:30 (NKG)
      4h 20m
      MU 2728 (Airbus A319)