×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tachilek ke Yangon. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tachilek ke Yangon

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 13:20 (THL)
      14:30 (MDL)
      5h 35m
      YJ 114 (ATR 72)
      3h berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:30 (MDL)
      18:55 (RGN)
      5h 35m
      YJ 512 (ATR 72)
    • 13:20 (THL)
      16:40 (RGN)
      3h 20m
      YJ 114 (ATR 72)
    • 13:55 (THL)
      17:30 (RGN)
      3h 35m
      YJ 206 (ATR 72)
    • 14:05 (THL)
      17:45 (RGN)
      3h 40m
      UB 458 (ATR 72)
    • 14:15 (THL)
      15:10 (HEH)
      3h 40m
      YH 545 (ATR 72)
      1h 35m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 16:45 (HEH)
      17:55 (RGN)
      3h 40m
      YH 730 (ATR 72)
    • 14:15 (THL)
      16:20 (MDL)
      5h
      YH 545 (ATR 72)
      50m berhenti sebentar di Mandalay (MDL)
    • 17:10 (MDL)
      19:15 (RGN)
      5h
      YH 732 (ATR 72)
    • 14:20 (THL)
      17:55 (RGN)
      3h 35m
      YH 730 (ATR 72)
    • 14:50 (THL)
      17:15 (RGN)
      2h 25m
      UB 418 (ATR 72)
    • 14:50 (THL)
      17:10 (RGN)
      2h 20m
      YH 728 (ATR 72)
    • 15:10 (THL)
      16:10 (HEH)
      3h 25m
      K7 827 (ATR 72)
      1h 15m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 17:25 (HEH)
      18:35 (RGN)
      3h 25m
      K7 203 (ATR 72)
    • 15:15 (THL)
      16:10 (HEH)
      2h 40m
      YH 521 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Heho (HEH)
    • 16:45 (HEH)
      17:55 (RGN)
      2h 40m
      YH 730 (ATR 72)
    • 15:30 (THL)
      17:55 (RGN)
      2h 25m
      UB 426 (ATR 72)
    • 17:25 (THL)
      20:45 (RGN)
      3h 20m
      7Y 672 (ATR 72)
    • 17:45 (THL)
      21:05 (RGN)
      3h 20m
      7Y 843 (ATR 72)