×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tallinn ke Riga. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tallinn ke Riga

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:50 (TLL)
      06:40 (RIX)
      50m
      BT 362 (Boeing 737-500)
    • 06:10 (TLL)
      06:40 (HEL)
      4h 30m
      AY 118 (Embraer 190)
      2h 50m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 09:30 (HEL)
      10:40 (RIX)
      4h 30m
      AY 123 (ATR 72)
    • 08:25 (TLL)
      08:55 (HEL)
      2h 15m
      AY 112 (ATR 72)
      35m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 09:30 (HEL)
      10:40 (RIX)
      2h 15m
      AY 123 (ATR 72)
    • 08:25 (TLL)
      08:55 (HEL)
      2h 55m
      AY 112 (ATR 72)
      1h 25m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 10:20 (HEL)
      11:20 (RIX)
      2h 55m
      BT 302 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:40 (TLL)
      11:30 (RIX)
      50m
      BT 312 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 12:50 (TLL)
      13:20 (HEL)
      4h 30m
      AY 110 (ATR 72)
      2h 50m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 16:10 (HEL)
      17:20 (RIX)
      4h 30m
      AY 125 (ATR 72)
    • 14:20 (TLL)
      15:10 (RIX)
      50m
      BT 314 (Boeing 737-500)
    • 14:45 (TLL)
      15:25 (HEL)
      2h 45m
      AY 108 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 16:30 (HEL)
      17:30 (RIX)
      2h 45m
      BT 304 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 14:50 (TLL)
      15:25 (HEL)
      2h 40m
      AY 108 (ATR 72)
      55m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 16:20 (HEL)
      17:30 (RIX)
      2h 40m
      AY 125 (ATR 72)
    • 14:55 (TLL)
      15:30 (HEL)
      4h 45m
      AY 108 (ATR 72)
      3h berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 18:30 (HEL)
      19:40 (RIX)
      4h 45m
      AY 129 (ATR 72)
    • 19:30 (TLL)
      20:05 (HEL)
      2h 40m
      AY 106 (ATR 72)
      1h 5m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 21:10 (HEL)
      22:10 (RIX)
      2h 40m
      BT 308 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)