×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tel Aviv ke Riga. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tel Aviv ke Riga

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 01:05 (TLV)
      05:10 (SVO)
      9h 50m
      SU 505 (Boeing 777-300ER)
      4h 10m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 09:20 (SVO)
      10:55 (RIX)
      9h 50m
      SU 2682 (Airbus A320)
    • 01:05 (TLV)
      05:10 (SVO)
      10h 30m
      SU 505 (Boeing 777-300ER)
      4h 40m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 09:50 (SVO)
      11:35 (RIX)
      10h 30m
      BT 425 (Boeing 737-500)
    • 01:20 (TLV)
      06:00 (HEL)
      9h 20m
      AY 798 (Airbus A320)
      3h 30m berhenti sebentar di Helsinki (HEL)
    • 09:30 (HEL)
      10:40 (RIX)
      9h 20m
      AY 123 (ATR 72)
    • 05:20 (TLV)
      08:20 (WAW)
      8h 10m
      LO 152 (Boeing 737-400)
      2h 40m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 11:00 (WAW)
      13:30 (RIX)
      8h 10m
      LO 783 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 05:35 (TLV)
      07:55 (IST)
      6h 35m
      TK 793 (Airbus A321)
      1h 15m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 09:10 (IST)
      12:10 (RIX)
      6h 35m
      TK 1757 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 05:40 (TLV)
      10:10 (RIX)
      4h 30m
      BT 772 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 06:10 (TLV)
      09:20 (WAW)
      7h
      LY 563 (Boeing 737-900)
      1h 30m berhenti sebentar di Warsaw (WAW)
    • 10:50 (WAW)
      13:10 (RIX)
      7h
      LO 783 (Embraer 175)
    • 06:15 (TLV)
      09:15 (VIE)
      6h 50m
      OS 860 (Airbus A321)
      30m berhenti sebentar di Vienna (VIE)
    • 09:45 (VIE)
      13:05 (RIX)
      6h 50m
      BT 432 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 07:30 (TLV)
      09:55 (IST)
      10h 5m
      TK 811 (Airbus A321)
      4h 40m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:35 (IST)
      17:35 (RIX)
      10h 5m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 08:00 (TLV)
      12:15 (SVO)
      6h 55m
      SU 501 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 13:15 (SVO)
      14:55 (RIX)
      6h 55m
      SU 2100 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 08:10 (TLV)
      12:35 (SVO)
      9h 10m
      SU 501 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 15:35 (SVO)
      17:20 (RIX)
      9h 10m
      BT 429 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 08:50 (TLV)
      11:20 (IST)
      8h 45m
      TK 865 (Airbus A321)
      3h 15m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:35 (IST)
      17:35 (RIX)
      8h 45m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:10 (TLV)
      12:25 (KBP)
      7h 10m
      PS 772 (Embraer 190)
      2h 20m berhenti sebentar di Kiev (KBP)
    • 14:45 (KBP)
      16:20 (RIX)
      7h 10m
      PS 185 (Embraer 190)
    • 10:10 (TLV)
      12:25 (IST)
      7h 35m
      TK 785 (Airbus A330-300)
      2h 25m berhenti sebentar di Istanbul (IST)
    • 14:50 (IST)
      17:45 (RIX)
      7h 35m
      TK 1775 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:35 (TLV)
      16:40 (SVO)
      9h 50m
      SU 507 (Airbus A320)
      4h berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 20:40 (SVO)
      22:25 (RIX)
      9h 50m
      BT 423 (Boeing 737-500)
    • 12:35 (TLV)
      16:40 (SVO)
      7h 30m
      SU 507 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 18:30 (SVO)
      20:05 (RIX)
      7h 30m
      SU 2102 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 14:25 (TLV)
      20:30 (LED)
      7h 35m
      SU 6628 (Airbus A319)
      1h 10m berhenti sebentar di St Petersburg (LED)
    • 21:40 (LED)
      22:00 (RIX)
      7h 35m
      BT 445 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 15:05 (TLV)
      19:05 (SVO)
      9h 30m
      SU 503 (Boeing 777-300ER)
      3h 50m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 22:55 (SVO)
      00:35 (RIX) (+1)
      9h 30m
      SU 2118 (Sukhoi Superjet 100-95)
    • 15:05 (TLV)
      19:05 (SVO)
      7h 20m
      SU 503 (Boeing 777-300ER)
      1h 35m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 20:40 (SVO)
      22:25 (RIX)
      7h 20m
      BT 423 (Boeing 737-500)
    • 15:45 (TLV)
      20:55 (SVO)
      7h 35m
      SU 509 (Airbus A321 (Sharklets))
      1h 40m berhenti sebentar di Moscow (SVO)
    • 22:35 (SVO)
      23:20 (RIX)
      7h 35m
      SU 2118 (Sukhoi Superjet 100-95)