×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tampa ke Rochester. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tampa ke Rochester

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:15 (TPA)
      06:40 (ATL)
      6h 3m
      DL 728 (Boeing (Douglas) MD-90)
      2h 35m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:15 (ATL)
      11:18 (ROC)
      6h 3m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-88)
    • 05:15 (TPA)
      06:41 (ATL)
      5h 55m
      DL 558 (Boeing 737-900)
      2h 24m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:05 (ATL)
      11:10 (ROC)
      5h 55m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 05:15 (TPA)
      06:39 (ATL)
      6h 4m
      DL 371 (Boeing 737-900)
      2h 36m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:15 (ATL)
      11:19 (ROC)
      6h 4m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 06:00 (TPA)
      08:15 (BWI)
      5h 30m
      WN 4890 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 5m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:20 (BWI)
      11:30 (ROC)
      5h 30m
      WN 3106 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:00 (TPA)
      07:33 (ATL)
      5h 26m
      DL 1872 (Airbus A321)
      1h 47m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:20 (ATL)
      11:26 (ROC)
      5h 26m
      DL 2376 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 06:00 (TPA)
      07:29 (ATL)
      6h 10m
      DL 1872 (Boeing (Douglas) MD-90)
      2h 31m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:00 (ATL)
      12:10 (ROC)
      6h 10m
      DL 964 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 06:00 (TPA)
      08:40 (EWR)
      6h 46m
      UA 1740 (Airbus A320)
      2h 42m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 11:22 (EWR)
      12:46 (ROC)
      6h 46m
      UA 3962 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 06:20 (TPA)
      08:30 (BWI)
      5h 10m
      WN 1073 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:20 (BWI)
      11:30 (ROC)
      5h 10m
      WN 3106 (Boeing 737-700 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:25 (TPA)
      08:30 (BWI)
      5h 20m
      WN 1060 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:30 (BWI)
      11:45 (ROC)
      5h 20m
      WN 1446 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:25 (TPA)
      08:30 (BWI)
      5h 20m
      WN 1060 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:30 (BWI)
      11:45 (ROC)
      5h 20m
      WN 216 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 06:30 (TPA)
      09:08 (DTW)
      5h 5m
      DL 1447 (Airbus A320)
      1h 7m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:15 (DTW)
      11:35 (ROC)
      5h 5m
      DL 3502 (Canadair Regional Jet)
    • 06:43 (TPA)
      09:29 (LGA)
      6h 13m
      DL 1774 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 56m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      12:56 (ROC)
      6h 13m
      DL 3498 (Canadair Regional Jet)
    • 06:43 (TPA)
      09:30 (LGA)
      6h 17m
      DL 183 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 55m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      13:00 (ROC)
      6h 17m
      DL 3487 (Canadair Regional Jet)
    • 06:45 (TPA)
      09:27 (DTW)
      7h 3m
      DL 1447 (Boeing 757)
      2h 58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:48 (ROC)
      7h 3m
      DL 3454 (Canadair Regional Jet)
    • 06:45 (TPA)
      09:26 (DTW)
      7h 4m
      DL 1447 (Boeing 737-900)
      2h 59m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:49 (ROC)
      7h 4m
      DL 3470 (Canadair Regional Jet)
    • 06:45 (TPA)
      09:26 (DTW)
      7h 4m
      DL 1447 (Boeing 737-900)
      2h 59m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:49 (ROC)
      7h 4m
      DL 3510 (Canadair Regional Jet)
    • 06:50 (TPA)
      09:55 (EWR)
      7h 15m
      UA 1612 (Boeing 737-800)
      2h 35m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:30 (EWR)
      14:05 (ROC)
      7h 15m
      UA 4910 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 06:55 (TPA)
      09:05 (BWI)
      4h 50m
      WN 3976 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 30m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:35 (BWI)
      11:45 (ROC)
      4h 50m
      WN 1444 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:00 (TPA)
      09:15 (BWI)
      5h
      WN 828 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 35m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:50 (BWI)
      12:00 (ROC)
      5h
      WN 4549 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:00 (TPA)
      09:25 (BWI)
      4h 30m
      WN 3409 (Boeing 737-800 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:20 (BWI)
      11:30 (ROC)
      4h 30m
      WN 3106 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:08 (TPA)
      09:43 (EWR)
      6h 44m
      UA 1612 (Boeing 737-800)
      2h 52m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:35 (EWR)
      13:52 (ROC)
      6h 44m
      UA 3818 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:13 (TPA)
      09:24 (DCA)
      4h 10m
      AA 1769 (Airbus A319)
      40m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 10:04 (DCA)
      11:23 (ROC)
      4h 10m
      AA 5458 (Canadair Regional Jet 700)
    • 07:15 (TPA)
      09:06 (ORD)
      7h 20m
      AA 2319 (Boeing (Douglas) MD-82)
      2h 39m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 11:45 (ORD)
      14:35 (ROC)
      7h 20m
      AA 3556 (Embraer RJ145)
    • 07:30 (TPA)
      10:11 (LGA)
      5h 34m
      DL 2135 (Boeing 717-200)
      1h 14m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      13:04 (ROC)
      5h 34m
      DL 4132 (Canadair Regional Jet 900)
    • 07:30 (TPA)
      09:09 (ATL)
      4h 40m
      DL 1593 (Boeing 737-900)
      51m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:00 (ATL)
      12:10 (ROC)
      4h 40m
      DL 964 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 07:35 (TPA)
      10:15 (ROC)
      2h 40m
      WN 5866 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:35 (TPA)
      09:45 (BWI)
      4h 10m
      WN 488 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:30 (BWI)
      11:45 (ROC)
      4h 10m
      WN 1446 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:35 (TPA)
      09:45 (BWI)
      4h 10m
      WN 488 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:30 (BWI)
      11:45 (ROC)
      4h 10m
      WN 216 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 07:55 (TPA)
      10:05 (BWI)
      4h 10m
      WN 1350 (Boeing 737-800 (Winglets))
      45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 10:50 (BWI)
      12:05 (ROC)
      4h 10m
      WN 2358 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:00 (TPA)
      10:44 (LGA)
      6h 9m
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 1m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:45 (LGA)
      14:09 (ROC)
      6h 9m
      DL 3822 (Canadair Regional Jet)
    • 08:00 (TPA)
      10:43 (LGA)
      5h 23m
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 10m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:53 (LGA)
      13:23 (ROC)
      5h 23m
      DL 4127 (Canadair Regional Jet)
    • 08:00 (TPA)
      10:46 (LGA)
      5h 1m
      DL 2135 (Boeing 717-200)
      45m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:31 (LGA)
      13:01 (ROC)
      5h 1m
      DL 5209 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (TPA)
      10:46 (LGA)
      6h 17m
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 59m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:45 (LGA)
      14:17 (ROC)
      6h 17m
      DL 6224 (Canadair Regional Jet 700)
    • 08:00 (TPA)
      10:44 (LGA)
      4h 55m
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      41m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      12:55 (ROC)
      4h 55m
      DL 3652 (Canadair Regional Jet)
    • 08:00 (TPA)
      10:34 (PHL)
      4h 45m
      AA 1760 (Airbus A320)
      1h berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 11:34 (PHL)
      12:45 (ROC)
      4h 45m
      AA 3983 (Canadair Regional Jet 200)
    • 08:00 (TPA)
      10:43 (LGA)
      6h 15m
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 2m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 12:45 (LGA)
      14:15 (ROC)
      6h 15m
      DL 3476 (Canadair Regional Jet)
    • 08:00 (TPA)
      10:47 (LGA)
      5h
      DL 2135 (Boeing (Douglas) MD-88)
      38m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 11:25 (LGA)
      13:00 (ROC)
      5h
      DL 3487 (Canadair Regional Jet)
    • 08:10 (TPA)
      10:50 (EWR)
      5h 38m
      UA 1612 (Boeing 737-800)
      1h 40m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 12:30 (EWR)
      13:48 (ROC)
      5h 38m
      UA 3962 (Embraer RJ 135/140/145)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 19 Feb 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 08:20 (TPA)
      11:00 (ROC)
      2h 40m
      WN 3344 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 08:25 (TPA)
      11:04 (DTW)
      5h 24m
      DL 662 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:49 (ROC)
      5h 24m
      DL 3510 (Canadair Regional Jet)
    • 08:25 (TPA)
      11:05 (DTW)
      5h 23m
      DL 662 (Boeing 737-900)
      1h 20m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:48 (ROC)
      5h 23m
      DL 3454 (Canadair Regional Jet)
    • 08:25 (TPA)
      11:04 (DTW)
      5h 20m
      DL 662 (Boeing 737-900)
      1h 21m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:45 (ROC)
      5h 20m
      DL 3502 (Canadair Regional Jet)
    • 08:25 (TPA)
      11:04 (DTW)
      5h 24m
      DL 662 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:49 (ROC)
      5h 24m
      DL 3470 (Canadair Regional Jet)
    • 08:30 (TPA)
      11:09 (DTW)
      5h 10m
      DL 662 (Boeing 737-900)
      1h 16m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:25 (DTW)
      13:40 (ROC)
      5h 10m
      DL 5161 (Canadair Regional Jet 700)
    • 09:20 (TPA)
      11:31 (IAD)
      4h 52m
      UA 735 (Boeing 737-900)
      1h 19m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 12:50 (IAD)
      14:12 (ROC)
      4h 52m
      UA 4693 (Embraer RJ145)
    • 09:20 (TPA)
      11:09 (ORD)
      6h 59m
      UA 667 (Airbus A320)
      2h 36m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      6h 59m
      UA 2004 (Airbus A319)
    • 10:00 (TPA)
      16:31 (ORD)
      10h 27m
      UA 1062 (Boeing 737-800)
      1h 11m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:42 (ORD)
      20:27 (ROC)
      10h 27m
      UA 679 (Airbus A319)
    • 10:05 (TPA)
      13:20 (BWI)
      6h 40m
      WN 3710 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      16:45 (ROC)
      6h 40m
      WN 4179 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:10 (TPA)
      16:29 (ORD)
      11h 25m
      UA 1062 (Boeing 737-900)
      2h 11m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:35 (ROC)
      11h 25m
      AA 3154 (Embraer RJ145)
    • 10:10 (TPA)
      14:25 (BWI)
      8h
      WN 4282 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 17:00 (BWI)
      18:10 (ROC)
      8h
      WN 4086 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 10:15 (TPA)
      16:20 (ORD)
      10h 14m
      UA 1062 (Boeing 737-900)
      1h 25m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:45 (ORD)
      20:29 (ROC)
      10h 14m
      UA 4634 (Embraer RJ145)
    • 10:15 (TPA)
      13:20 (EWR)
      5h 14m
      UA 1062 (Boeing 737-800)
      50m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 14:10 (EWR)
      15:29 (ROC)
      5h 14m
      UA 4910 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 10:18 (TPA)
      13:00 (DTW)
      6h 32m
      DL 648 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 35m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      16:50 (ROC)
      6h 32m
      DL 6204 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:18 (TPA)
      13:00 (DTW)
      6h 32m
      DL 946 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 35m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      16:50 (ROC)
      6h 32m
      DL 6204 (Canadair Regional Jet 700)
    • 10:45 (TPA)
      12:19 (ATL)
      6h 6m
      DL 2607 (Airbus A321)
      2h 21m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:40 (ATL)
      16:51 (ROC)
      6h 6m
      DL 1584 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 19 Feb 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:45 (TPA)
      12:35 (ORD)
      5h 52m
      AA 1412 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 20m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:55 (ORD)
      16:37 (ROC)
      5h 52m
      UA 2004 (Airbus A319)
    • 10:45 (TPA)
      12:35 (ORD)
      7h 11m
      AA 1412 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 33m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:08 (ORD)
      17:56 (ROC)
      7h 11m
      AA 3392 (Embraer RJ145)
    • 10:45 (TPA)
      12:35 (ORD)
      5h 34m
      AA 1412 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 13:45 (ORD)
      16:19 (ROC)
      5h 34m
      UA 4065 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 10:59 (TPA)
      13:36 (LGA)
      6h 12m
      DL 307 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 4m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:40 (LGA)
      17:11 (ROC)
      6h 12m
      DL 4133 (Canadair Regional Jet)
    • 11:00 (TPA)
      13:40 (ROC)
      2h 40m
      WN 4858 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:05 (TPA)
      14:20 (BWI)
      7h 5m
      WN 4058 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 17:00 (BWI)
      18:10 (ROC)
      7h 5m
      WN 4086 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:15 (TPA)
      14:01 (EWR)
      7h 8m
      UA 1582 (Boeing 737-800)
      2h 59m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:23 (ROC)
      7h 8m
      UA 4952 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 11:15 (TPA)
      13:25 (BWI)
      5h 30m
      WN 2020 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      16:45 (ROC)
      5h 30m
      WN 3080 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:20 (TPA)
      14:45 (BWI)
      5h 45m
      WN 1411 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:55 (BWI)
      17:05 (ROC)
      5h 45m
      WN 560 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:35 (TPA)
      13:47 (DCA)
      5h 3m
      AA 658 (Airbus A319)
      1h 33m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 15:20 (DCA)
      16:38 (ROC)
      5h 3m
      AA 5508 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:35 (TPA)
      14:19 (JFK)
      6h 37m
      DL 2286 (Boeing 717-200)
      2h 21m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:12 (ROC)
      6h 37m
      DL 4267 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:35 (TPA)
      14:18 (JFK)
      6h 41m
      DL 2286 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 22m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:16 (ROC)
      6h 41m
      DL 4084 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:39 (TPA)
      14:25 (JFK)
      6h 27m
      DL 2286 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 15m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:06 (ROC)
      6h 27m
      DL 4258 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:40 (TPA)
      13:50 (BWI)
      5h 5m
      WN 4314 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 45m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      16:45 (ROC)
      5h 5m
      WN 613 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:40 (TPA)
      13:23 (CLT)
      6h 30m
      AA 2014 (Airbus A321)
      2h 57m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 16:20 (CLT)
      18:10 (ROC)
      6h 30m
      AA 1967 (Airbus A319)
    • 11:45 (TPA)
      16:10 (BWI)
      6h 25m
      WN 2438 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 17:00 (BWI)
      18:10 (ROC)
      6h 25m
      WN 4086 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:45 (TPA)
      13:34 (ORD)
      6h 11m
      UA 1603 (Boeing 737-900)
      1h 34m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:08 (ORD)
      17:56 (ROC)
      6h 11m
      AA 3392 (Embraer RJ145)
    • 11:45 (TPA)
      13:25 (ATL)
      5h 20m
      DL 1891 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 33m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:58 (ATL)
      17:05 (ROC)
      5h 20m
      DL 1584 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 11:45 (TPA)
      13:25 (ATL)
      5h 6m
      DL 205 (Boeing (Douglas) MD-90)
      1h 15m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 14:40 (ATL)
      16:51 (ROC)
      5h 6m
      DL 1584 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 11:45 (TPA)
      13:36 (ORD)
      5h 50m
      UA 1603 (Boeing 737-900)
      1h 24m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 15:00 (ORD)
      17:35 (ROC)
      5h 50m
      AA 3507 (Embraer RJ145)
    • 11:50 (TPA)
      14:32 (JFK)
      6h 31m
      DL 2286 (Boeing 717-200)
      2h 8m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:21 (ROC)
      6h 31m
      DL 4002 (Canadair Regional Jet 900)
    • 11:50 (TPA)
      14:30 (ROC)
      2h 40m
      WN 685 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 11:55 (TPA)
      14:34 (JFK)
      6h 30m
      DL 2286 (Boeing 717-200)
      2h 6m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:40 (JFK)
      18:25 (ROC)
      6h 30m
      DL 4191 (Canadair Regional Jet)
    • 11:59 (TPA)
      14:42 (DTW)
      4h 59m
      DL 2444 (Airbus A320)
      53m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      16:58 (ROC)
      4h 59m
      DL 5208 (Canadair Regional Jet 700)
    • 11:59 (TPA)
      14:46 (DTW)
      5h 1m
      DL 2444 (Boeing (Douglas) MD-88)
      49m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      17:00 (ROC)
      5h 1m
      DL 5301 (Canadair Regional Jet)
    • 12:00 (TPA)
      16:05 (BWI)
      6h 5m
      WN 3699 (Boeing 737-700 (Winglets))
      50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 16:55 (BWI)
      18:05 (ROC)
      6h 5m
      WN 3874 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:05 (TPA)
      14:44 (DTW)
      4h 45m
      DL 2444 (Boeing (Douglas) MD-88)
      51m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      16:50 (ROC)
      4h 45m
      DL 6204 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:05 (TPA)
      14:45 (ROC)
      2h 40m
      WN 4562 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:05 (TPA)
      14:46 (DTW)
      4h 55m
      DL 2444 (Boeing (Douglas) MD-90)
      49m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 15:35 (DTW)
      17:00 (ROC)
      4h 55m
      DL 3563 (Canadair Regional Jet 900)
    • 12:10 (TPA)
      14:50 (ROC)
      2h 40m
      WN 314 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:10 (TPA)
      14:20 (BWI)
      6h
      WN 4671 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 17:00 (BWI)
      18:10 (ROC)
      6h
      WN 4086 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:10 (TPA)
      14:50 (ROC)
      2h 40m
      WN 6117 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:14 (TPA)
      14:49 (JFK)
      5h 59m
      B6 526 (Embraer 190)
      1h 54m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 16:43 (JFK)
      18:13 (ROC)
      5h 59m
      B6 286 (Embraer 190)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 12:15 (TPA)
      14:58 (LGA)
      5h 10m
      DL 387 (Boeing (Douglas) MD-88)
      47m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:45 (LGA)
      17:25 (ROC)
      5h 10m
      DL 6300 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:15 (TPA)
      14:47 (PHL)
      4h 36m
      AA 1806 (Airbus A321)
      48m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 15:35 (PHL)
      16:51 (ROC)
      4h 36m
      AA 4546 (Embraer 175)
    • 12:15 (TPA)
      14:54 (LGA)
      4h 56m
      DL 2627 (Boeing 717-200)
      46m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:40 (LGA)
      17:11 (ROC)
      4h 56m
      DL 4133 (Canadair Regional Jet)
    • 12:20 (TPA)
      15:06 (LGA)
      4h 56m
      DL 2627 (Boeing (Douglas) MD-88)
      38m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:44 (LGA)
      17:16 (ROC)
      4h 56m
      DL 5177 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:20 (TPA)
      15:05 (LGA)
      4h 57m
      DL 2627 (Boeing (Douglas) MD-88)
      39m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 15:44 (LGA)
      17:17 (ROC)
      4h 57m
      DL 5157 (Canadair Regional Jet 700)
    • 12:20 (TPA)
      15:05 (LGA)
      7h 11m
      DL 2627 (Boeing (Douglas) MD-88)
      2h 55m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:31 (ROC)
      7h 11m
      DL 3456 (Canadair Regional Jet)
    • 12:30 (TPA)
      14:40 (BWI)
      4h 15m
      WN 1559 (Boeing 737-300 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 15:35 (BWI)
      16:45 (ROC)
      4h 15m
      WN 3080 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:45 (TPA)
      15:05 (IAD)
      5h 33m
      UA 325 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 17:05 (IAD)
      18:18 (ROC)
      5h 33m
      UA 4689 (Embraer RJ145)
    • 12:54 (TPA)
      15:07 (IAD)
      5h 47m
      UA 325 (Boeing 737-900)
      2h 13m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 17:20 (IAD)
      18:41 (ROC)
      5h 47m
      UA 4820 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:10 (TPA)
      15:20 (BWI)
      4h 55m
      WN 1961 (Boeing 737-300)
      1h 35m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 16:55 (BWI)
      18:05 (ROC)
      4h 55m
      WN 3874 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:15 (TPA)
      15:55 (EWR)
      5h 8m
      UA 1631 (Boeing 737-800)
      1h 5m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:23 (ROC)
      5h 8m
      UA 4952 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 13:27 (TPA)
      16:12 (EWR)
      4h 50m
      UA 1024 (Boeing 737-800)
      48m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:17 (ROC)
      4h 50m
      UA 3831 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 13:30 (TPA)
      16:15 (EWR)
      5h 6m
      UA 1024 (Boeing 757-200)
      45m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 17:00 (EWR)
      18:36 (ROC)
      5h 6m
      UA 4952 (De Havilland DHC-8-200 Dash 8/8Q)
    • 13:30 (TPA)
      15:10 (CLT)
      4h 40m
      AA 1994 (Airbus A320)
      1h 10m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 16:20 (CLT)
      18:10 (ROC)
      4h 40m
      AA 1967 (Airbus A319)
    • 13:50 (TPA)
      16:30 (ROC)
      2h 40m
      WN 4823 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 13:55 (TPA)
      16:35 (ROC)
      2h 40m
      WN 3763 (Boeing 737-300 (Winglets))
    • 14:10 (TPA)
      16:46 (PHL)
      6h 33m
      AA 750 (Airbus A320)
      2h 34m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 19:20 (PHL)
      20:43 (ROC)
      6h 33m
      AA 4525 (Embraer 175)
    • 14:20 (TPA)
      16:59 (LGA)
      5h 23m
      DL 1875 (Boeing 717-200)
      1h 21m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:20 (LGA)
      19:43 (ROC)
      5h 23m
      DL 3297 (Embraer 175)
    • 14:40 (TPA)
      17:24 (LGA)
      4h 45m
      DL 794 (Boeing 717-200)
      36m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 18:00 (LGA)
      19:25 (ROC)
      4h 45m
      DL 3463 (Canadair Regional Jet)
    • 14:45 (TPA)
      17:25 (ROC)
      2h 40m
      WN 3900 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 14:55 (TPA)
      16:50 (ORD)
      6h 40m
      UA 1754 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 18:40 (ORD)
      21:35 (ROC)
      6h 40m
      AA 3154 (Embraer RJ145)
    • 14:55 (TPA)
      16:50 (ORD)
      5h 34m
      UA 1754 (Airbus A320)
      55m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 17:45 (ORD)
      20:29 (ROC)
      5h 34m
      UA 679 (Airbus A320)
    • 15:00 (TPA)
      20:25 (BWI)
      7h 45m
      WN 1588 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:35 (BWI)
      22:45 (ROC)
      7h 45m
      WN 1126 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:15 (TPA)
      18:00 (LGA)
      6h 6m
      DL 2152 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 45m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:45 (LGA)
      21:21 (ROC)
      6h 6m
      DL 3926 (Canadair Regional Jet)
    • 15:20 (TPA)
      20:35 (BWI)
      7h 25m
      WN 680 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:35 (BWI)
      22:45 (ROC)
      7h 25m
      WN 3998 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 15:35 (TPA)
      18:17 (JFK)
      6h 55m
      DL 2231 (Boeing 717-200)
      2h 43m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 21:00 (JFK)
      22:30 (ROC)
      6h 55m
      DL 4270 (Canadair Regional Jet 900)
    • 15:39 (TPA)
      18:21 (DTW)
      5h 30m
      DL 1127 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 34m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:09 (ROC)
      5h 30m
      DL 5221 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:40 (TPA)
      18:24 (LGA)
      5h 36m
      DL 1875 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 21m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:45 (LGA)
      21:16 (ROC)
      5h 36m
      DL 3517 (Canadair Regional Jet)
    • 15:40 (TPA)
      18:24 (LGA)
      5h 36m
      DL 1875 (Boeing 717-200)
      1h 21m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:45 (LGA)
      21:16 (ROC)
      5h 36m
      DL 3463 (Canadair Regional Jet)
    • 15:40 (TPA)
      18:29 (LGA)
      5h 31m
      DL 1875 (Boeing (Douglas) MD-88)
      1h 16m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 19:45 (LGA)
      21:11 (ROC)
      5h 31m
      DL 3456 (Canadair Regional Jet)
    • 15:50 (TPA)
      18:40 (JFK)
      6h 39m
      DL 2231 (Boeing 717-200)
      2h 20m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 21:00 (JFK)
      22:29 (ROC)
      6h 39m
      DL 4251 (Canadair Regional Jet 700)
    • 15:55 (TPA)
      18:36 (DTW)
      5h 27m
      DL 1127 (Boeing 757)
      1h 19m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:22 (ROC)
      5h 27m
      DL 3456 (Canadair Regional Jet)
    • 15:55 (TPA)
      18:40 (DTW)
      5h 32m
      DL 1127 (Airbus A320)
      1h 15m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:27 (ROC)
      5h 32m
      DL 3639 (Canadair Regional Jet)
    • 16:00 (TPA)
      18:40 (EWR)
      6h 49m
      UA 1579 (Boeing 737-800)
      2h 47m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 21:27 (EWR)
      22:49 (ROC)
      6h 49m
      UA 4923 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
    • 16:05 (TPA)
      17:52 (RDU)
      7h 13m
      DL 6210 (Canadair Regional Jet 900)
      1h 33m berhenti sebentar di Morrisville (RDU)
    • 19:25 (RDU)
      23:18 (ROC)
      7h 13m
      UA 4725 (Embraer RJ145)
    • 16:15 (TPA)
      18:57 (DTW)
      4h 55m
      DL 853 (Airbus A320)
      58m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:10 (ROC)
      4h 55m
      DL 5456 (Canadair Regional Jet 700)
    • 16:20 (TPA)
      19:08 (DTW)
      4h 51m
      DL 1226 (Boeing (Douglas) MD-88)
      53m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 20:01 (DTW)
      21:11 (ROC)
      4h 51m
      DL 318 (Airbus A319)
    • 16:24 (TPA)
      19:00 (DTW)
      4h 49m
      DL 205 (Boeing (Douglas) MD-88)
      55m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:13 (ROC)
      4h 49m
      DL 3475 (Canadair Regional Jet 900)
    • 16:25 (TPA)
      20:55 (BWI)
      7h
      WN 4158 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 15m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:10 (BWI)
      23:25 (ROC)
      7h
      WN 568 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 16:45 (TPA)
      18:26 (ATL)
      6h 15m
      DL 2172 (Boeing 757)
      2h 24m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:50 (ATL)
      23:00 (ROC)
      6h 15m
      DL 1125 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 16:50 (TPA)
      19:26 (PHL)
      5h 50m
      AA 457 (Airbus A320)
      1h 59m berhenti sebentar di Philadelphia (PHL)
    • 21:25 (PHL)
      22:40 (ROC)
      5h 50m
      AA 3965 (Canadair Regional Jet 200)
    • 16:55 (TPA)
      21:00 (BWI)
      6h 30m
      WN 4228 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:10 (BWI)
      23:25 (ROC)
      6h 30m
      WN 568 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:00 (TPA)
      19:45 (LGA)
      6h 12m
      DL 3402 (Embraer 175)
      2h 10m berhenti sebentar di New York (LGA)
    • 21:55 (LGA)
      23:12 (ROC)
      6h 12m
      DL 3479 (Canadair Regional Jet)
    • 17:05 (TPA)
      19:20 (BWI)
      6h 25m
      WN 3660 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      6h 25m
      WN 3297 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:10 (TPA)
      19:25 (BWI)
      6h 20m
      WN 41 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      6h 20m
      WN 1551 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:10 (TPA)
      19:25 (BWI)
      6h 20m
      WN 127 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      6h 20m
      WN 1551 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:20 (TPA)
      19:30 (BWI)
      6h 10m
      WN 3663 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 50m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      6h 10m
      WN 1551 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 18 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 17:30 (TPA)
      19:40 (BWI)
      6h 5m
      WN 2227 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:35 (ROC)
      6h 5m
      WN 2939 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:45 (TPA)
      19:25 (ATL)
      5h 15m
      DL 2822 (Airbus A321)
      1h 25m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 20:50 (ATL)
      23:00 (ROC)
      5h 15m
      DL 1125 (Boeing (Douglas) MD-90)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 05 Mac 2017
    • 17:45 (TPA)
      19:55 (BWI)
      5h 40m
      WN 4859 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:10 (BWI)
      23:25 (ROC)
      5h 40m
      WN 568 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 17:45 (TPA)
      19:55 (BWI)
      5h
      WN 1773 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 40m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 21:35 (BWI)
      22:45 (ROC)
      5h
      WN 3998 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:55 (TPA)
      21:10 (BWI)
      5h 35m
      WN 296 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      5h 35m
      WN 1551 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:55 (TPA)
      21:15 (BWI)
      5h 30m
      WN 1015 (Boeing 737-700 (Winglets))
      55m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:10 (BWI)
      23:25 (ROC)
      5h 30m
      WN 568 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:00 (TPA)
      20:10 (BWI)
      5h 30m
      WN 819 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 10m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:30 (ROC)
      5h 30m
      WN 1551 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 18:22 (TPA)
      21:00 (JFK)
      5h 36m
      B6 26 (Airbus A320)
      1h 40m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 22:40 (JFK)
      23:58 (ROC)
      5h 36m
      B6 486 (Embraer 190)
    • 18:24 (TPA)
      21:00 (DTW)
      4h 44m
      DL 1226 (Boeing (Douglas) MD-88)
      50m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 21:50 (DTW)
      23:08 (ROC)
      4h 44m
      DL 3475 (Canadair Regional Jet 900)
    • 18:40 (TPA)
      20:53 (IAD)
      4h 38m
      UA 352 (Boeing 737-900)
      1h 7m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:00 (IAD)
      23:18 (ROC)
      4h 38m
      UA 4492 (Canadair Regional Jet 700)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 18:40 (TPA)
      20:53 (IAD)
      4h 38m
      UA 352 (Airbus A320)
      1h 7m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 22:00 (IAD)
      23:18 (ROC)
      4h 38m
      UA 4725 (Embraer RJ145)
    • 18:40 (TPA)
      20:55 (BWI)
      4h 55m
      WN 4401 (Boeing 737-300 (Winglets))
      1h 25m berhenti sebentar di Baltimore (BWI)
    • 22:20 (BWI)
      23:35 (ROC)
      4h 55m
      WN 2939 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 18:45 (TPA)
      20:26 (ATL)
      4h 29m
      DL 875 (Airbus A321)
      39m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 21:05 (ATL)
      23:14 (ROC)
      4h 29m
      DL 1125 (Boeing (Douglas) MD-90)
    • 19:05 (TPA)
      20:48 (CLT)
      4h 48m
      AA 1820 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:09 (CLT)
      23:53 (ROC)
      4h 48m
      AA 897 (Airbus A319)
    • 19:05 (TPA)
      20:48 (CLT)
      4h 48m
      AA 1820 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:09 (CLT)
      23:53 (ROC)
      4h 48m
      AA 1969 (Airbus A319)
    • 19:05 (TPA)
      20:48 (CLT)
      4h 48m
      AA 1820 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:09 (CLT)
      23:53 (ROC)
      4h 48m
      AA 2084 (Airbus A319)
    • 19:05 (TPA)
      20:48 (CLT)
      4h 48m
      AA 1820 (Airbus A320)
      1h 21m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 22:09 (CLT)
      23:53 (ROC)
      4h 48m
      AA 1658 (Airbus A319)
    • 19:15 (TPA)
      21:30 (DCA)
      4h 19m
      AA 1741 (Airbus A319)
      53m berhenti sebentar di Washington (DCA)
    • 22:23 (DCA)
      23:34 (ROC)
      4h 19m
      AA 4008 (Canadair Regional Jet 200)
    • 20:05 (TPA)
      00:20 (ROC) (+1)
      4h 15m
      WN 5893 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 21:15 (TPA)
      22:57 (CLT)
      4h 42m
      AA 777 (Airbus A320)
      13m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:10 (CLT)
      01:57 (ROC)
      4h 42m
      AA 5050 (Canadair Regional Jet 900)
    • 21:15 (TPA)
      22:57 (CLT)
      4h 38m
      AA 874 (Airbus A319)
      13m berhenti sebentar di Charlotte (CLT)
    • 00:10 (CLT)
      01:53 (ROC)
      4h 38m
      AA 3841 (Canadair Regional Jet 200)