×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tauranga ke Nadi. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tauranga ke Nadi

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:45 (TRG)
      07:20 (AKL)
      6h
      NZ 8218 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 25m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 09:45 (AKL)
      12:45 (NAN)
      6h
      NZ 52 (Boeing 777-300)
    • 10:05 (TRG)
      10:40 (AKL)
      6h 50m
      NZ 8228 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      3h 10m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 13:50 (AKL)
      16:55 (NAN)
      6h 50m
      FJ 410 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:25 (TRG)
      11:45 (WLG)
      6h 30m
      NZ 5145 (ATR 72)
      1h 30m berhenti sebentar di Wellington (WLG)
    • 13:15 (WLG)
      16:55 (NAN)
      6h 30m
      FJ 460 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:35 (TRG)
      13:10 (AKL)
      5h 15m
      NZ 8220 (De Havilland DHC-8-300 Dash 8/8Q)
      2h 35m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 15:45 (AKL)
      17:50 (NAN)
      5h 15m
      NZ 754 (Airbus A320)