×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Taiyuan ke Nanning. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Taiyuan ke Nanning

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:40 (TYN)
      08:55 (PEK)
      7h 25m
      MU 5291 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 11:35 (PEK)
      15:05 (NNG)
      7h 25m
      CA 1485 (Boeing 737-800)
    • 08:05 (TYN)
      09:55 (CSX)
      6h 25m
      HU 7651 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 12:50 (CSX)
      14:30 (NNG)
      6h 25m
      ZH 9555 (Boeing 737-800)
    • 08:15 (TYN)
      10:05 (CSX)
      6h 15m
      HU 7333 (Boeing 737-800)
      2h 45m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 12:50 (CSX)
      14:30 (NNG)
      6h 15m
      ZH 9555 (Boeing 737-800)
    • 08:25 (TYN)
      10:35 (CKG)
      6h 40m
      MU 5599 (Boeing 737)
      2h 55m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 13:30 (CKG)
      15:05 (NNG)
      6h 40m
      CZ 3239 (Boeing 737-800)
    • 08:50 (TYN)
      11:45 (KMG)
      7h
      MU 5419 (Boeing 737-800)
      3h berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 14:45 (KMG)
      15:50 (NNG)
      7h
      MU 2565 (Boeing 737)
    • 09:10 (TYN)
      10:20 (PEK)
      5h 55m
      CA 1146 (Boeing 737-800)
      1h 15m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 11:35 (PEK)
      15:05 (NNG)
      5h 55m
      CA 1485 (Boeing 737-800)
    • 10:35 (TYN)
      12:40 (HGH)
      7h 55m
      MF 8134 (Boeing 737-800)
      3h berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:40 (HGH)
      18:30 (NNG)
      7h 55m
      CA 1777 (Airbus A320)
    • 10:35 (TYN)
      12:40 (HGH)
      8h 15m
      MF 8134 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 14:40 (HGH)
      18:50 (NNG)
      8h 15m
      HU 7687 (Boeing 737-800)
    • 10:55 (TYN)
      13:00 (HGH)
      7h 35m
      HU 7049 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:40 (HGH)
      18:30 (NNG)
      7h 35m
      CA 1777 (Airbus A320)
    • 10:55 (TYN)
      13:00 (HGH)
      7h 40m
      HU 7049 (Boeing 737-800)
      2h 50m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:50 (HGH)
      18:35 (NNG)
      7h 40m
      SC 4871 (Boeing 737-800)
    • 10:55 (TYN)
      13:00 (HGH)
      7h 50m
      HU 7049 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:55 (HGH)
      18:45 (NNG)
      7h 50m
      CZ 3758 (Boeing 737-700)
    • 11:00 (TYN)
      12:15 (PEK)
      7h 20m
      MU 5293 (Boeing 737-800)
      2h 30m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 14:45 (PEK)
      18:20 (NNG)
      7h 20m
      CA 1465 (Boeing 737-800)
    • 11:05 (TYN)
      13:45 (CAN)
      5h 10m
      CZ 3702 (Boeing 737-700)
      1h 5m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 14:50 (CAN)
      16:15 (NNG)
      5h 10m
      CZ 3294 (Boeing 737-800)
    • 11:10 (TYN)
      13:10 (HGH)
      7h 20m
      MU 5486 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:40 (HGH)
      18:30 (NNG)
      7h 20m
      CA 1777 (Airbus A320)
    • 11:30 (TYN)
      13:40 (HGH)
      7h 25m
      MU 5486 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 16:10 (HGH)
      18:55 (NNG)
      7h 25m
      CZ 3758 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (TYN)
      13:40 (HGH)
      7h 5m
      MU 5486 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 15:50 (HGH)
      18:35 (NNG)
      7h 5m
      SC 4871 (Boeing 737-800)
    • 12:10 (TYN)
      16:30 (XMN)
      8h 55m
      SC 4804 (Boeing 737-800)
      2h 30m berhenti sebentar di Xiamen (XMN)
    • 19:00 (XMN)
      21:05 (NNG)
      8h 55m
      MF 8359 (Boeing 737)
    • 12:25 (TYN)
      14:15 (CSX)
      6h 25m
      MF 8158 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 17:10 (CSX)
      18:50 (NNG)
      6h 25m
      HU 7687 (Boeing 737-800)
    • 13:25 (TYN)
      16:05 (NNG)
      2h 40m
      CZ 3774 (Boeing 737-800)
    • 13:30 (TYN)
      15:40 (CKG)
      5h 30m
      HU 7041 (Boeing 737-800)
      1h 45m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 17:25 (CKG)
      19:00 (NNG)
      5h 30m
      CZ 4697 (Boeing 737-800)
    • 13:45 (TYN)
      16:05 (CTU)
      6h 15m
      3U 8532 (Airbus A319)
      2h 5m berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 18:10 (CTU)
      20:00 (NNG)
      6h 15m
      ZH 9564 (Boeing 737-800)
    • 14:05 (TYN)
      18:35 (KMG)
      8h 10m
      MU 2243 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Kunming (KMG)
    • 21:10 (KMG)
      22:15 (NNG)
      8h 10m
      CZ 3864 (Boeing 737-800)
    • 14:25 (TYN)
      16:40 (CTU)
      6h 55m
      3U 8786 (Airbus A319)
      3h berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 19:40 (CTU)
      21:20 (NNG)
      6h 55m
      CA 4327 (Airbus A320)
    • 15:05 (TYN)
      16:55 (NKG)
      6h 45m
      HU 7788 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Nanjing (NKG)
    • 18:55 (NKG)
      21:50 (NNG)
      6h 45m
      CZ 6362 (Boeing 737-800)
    • 15:20 (TYN)
      17:25 (CKG)
      5h 50m
      3U 8850 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Chongqing (CKG)
    • 19:30 (CKG)
      21:10 (NNG)
      5h 50m
      ZH 9544 (Boeing 737-800)
    • 15:25 (TYN)
      16:55 (WUH)
      6h 30m
      MF 8136 (Boeing 737)
      2h 55m berhenti sebentar di Wuhan (WUH)
    • 19:50 (WUH)
      21:55 (NNG)
      6h 30m
      CZ 6318 (Boeing 737-700)
    • 15:40 (TYN)
      18:05 (CTU)
      6h 50m
      CZ 6435 (Airbus A320)
      2h 30m berhenti sebentar di Chengdu (CTU)
    • 20:35 (CTU)
      22:30 (NNG)
      6h 50m
      CZ 3242 (Boeing 737-800)
    • 16:10 (TYN)
      18:50 (SZX)
      6h 5m
      MU 2363 (Boeing 737-800)
      2h 10m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 21:00 (SZX)
      22:15 (NNG)
      6h 5m
      CZ 3238 (Boeing 737-700)
    • 17:55 (TYN)
      19:10 (PEK)
      7h 40m
      MU 5297 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 22:05 (PEK)
      01:35 (NNG) (+1)
      7h 40m
      CZ 3636 (Boeing 737-800)