×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Wuhan ke Perth. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Wuhan ke Perth

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:40 (WUH)
      10:25 (HKG)
      13h 55m
      CZ 3075 (Boeing 737-800)
      4h 30m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 14:55 (HKG)
      22:35 (PER)
      13h 55m
      CX 171 (Airbus A330-300)
    • 09:40 (WUH)
      11:25 (CAN)
      12h 15m
      MU 2542 (Boeing 737-800)
      2h 40m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 14:05 (CAN)
      21:55 (PER)
      12h 15m
      CZ 319 (Boeing 787)
    • 10:10 (WUH)
      12:00 (CAN)
      12h 10m
      CZ 3343 (Boeing 737-700)
      2h 20m berhenti sebentar di Guangzhou (CAN)
    • 14:20 (CAN)
      22:20 (PER)
      12h 10m
      CZ 319 (Airbus A330-200)
    • 11:40 (WUH)
      13:40 (HKG)
      10h 55m
      KA 853 (Airbus A321)
      1h 20m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 15:00 (HKG)
      22:35 (PER)
      10h 55m
      CX 171 (Airbus A330-300)
    • 15:00 (WUH)
      20:05 (SIN)
      14h
      MI 985 (Airbus A320)
      3h 35m berhenti sebentar di Singapura (SIN)
    • 23:40 (SIN)
      05:00 (PER) (+1)
      14h
      QF 78 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 16:30 (WUH)
      19:25 (BKK)
      15h 25m
      CZ 3057 (Boeing 737-800)
      36m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 00:01 (BKK)
      07:55 (PER)
      15h 25m
      TG 483 (Boeing 787)
    • 23:25 (WUH)
      06:25 (KUL) (+1)
      14h 45m
      OD 601 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Kuala Lumpur (KUL)
    • 08:25 (KUL)
      14:10 (PER)
      14h 45m
      OD 151 (Boeing 737-800)
    • 23:55 (WUH)
      02:55 (BKK) (+1)
      15h 20m
      MU 2623 (Boeing 737-800)
      4h 25m berhenti sebentar di Bangkok (BKK)
    • 07:20 (BKK)
      15:15 (PER)
      15h 20m
      TG 481 (Boeing 787)