×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Ottawa ke South Bend. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Ottawa ke South Bend

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:45 (YOW)
      07:40 (DTW)
      5h 43m
      DL 3916 (Canadair Regional Jet)
      2h 40m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:20 (DTW)
      11:28 (SBN)
      5h 43m
      DL 3561 (Canadair Regional Jet)
    • 05:45 (YOW)
      07:40 (DTW)
      5h 45m
      DL 3916 (Canadair Regional Jet)
      2h 40m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 10:20 (DTW)
      11:30 (SBN)
      5h 45m
      DL 4683 (Canadair Regional Jet)
    • 06:30 (YOW)
      07:41 (ORD)
      4h 23m
      UA 5341 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 24m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 09:05 (ORD)
      10:53 (SBN)
      4h 23m
      UA 4018 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 07:13 (YOW)
      09:15 (DTW)
      5h 50m
      DL 3916 (Canadair Regional Jet)
      2h 45m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:00 (DTW)
      13:03 (SBN)
      5h 50m
      DL 4754 (Canadair Regional Jet)
    • 09:00 (YOW)
      10:40 (DTW)
      4h 32m
      DL 3916 (Canadair Regional Jet)
      1h 53m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 12:33 (DTW)
      13:32 (SBN)
      4h 32m
      DL 4481 (Canadair Regional Jet)
    • 15:07 (YOW)
      16:40 (EWR)
      6h 6m
      UA 4439 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 20m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 19:00 (EWR)
      21:13 (SBN)
      6h 6m
      UA 4308 (Embraer RJ 135/140/145)
    • 16:30 (YOW)
      17:38 (ORD)
      6h 12m
      UA 3976 (Embraer RJ 135/140/145)
      3h 22m berhenti sebentar di Chicago (ORD)
    • 21:00 (ORD)
      22:42 (SBN)
      6h 12m
      UA 5698 (Canadair Regional Jet 200)
    • 16:30 (YOW)
      18:19 (DTW)
      4h 36m
      DL 4028 (Canadair Regional Jet)
      1h 36m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:06 (SBN)
      4h 36m
      DL 4453 (Canadair Regional Jet)
    • 16:40 (YOW)
      18:29 (DTW)
      4h 24m
      DL 4028 (Canadair Regional Jet)
      1h 26m berhenti sebentar di Detroit (DTW)
    • 19:55 (DTW)
      21:04 (SBN)
      4h 24m
      DL 4536 (Canadair Regional Jet)