×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Toronto ke Puerto Plata. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Toronto ke Puerto Plata

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:20 (YYZ)
      10:25 (POP)
      4h 5m
      WG 410 (Boeing 737-800)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 14 Nov 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 06:30 (YYZ)
      11:25 (POP)
      3h 55m
      TS 782 (Airbus A310-300)
    • 06:30 (YYZ)
      08:22 (EWR)
      8h 25m
      UA 4147 (Embraer RJ 135/140/145)
      2h 38m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 11:00 (EWR)
      15:55 (POP)
      8h 25m
      UA 1492 (Boeing 737-800)
    • 06:40 (YYZ)
      09:57 (MIA)
      7h 52m
      AA 546 (Airbus A319)
      2h 29m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:26 (MIA)
      15:32 (POP)
      7h 52m
      AA 935 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 07:00 (YHM)
      12:00 (POP)
      4h
      TS 872 (Boeing 737-800)
    • 08:25 (YYZ)
      13:30 (POP)
      4h 5m
      AC 1776 (Airbus A319)
    • 08:30 (YYZ)
      13:35 (POP)
      4h 5m
      WG 404 (Boeing 737-800)
    • 09:00 (YYZ)
      14:05 (POP)
      4h 5m
      TS 786 (Boeing 737-800)
    • 09:00 (YYZ)
      10:20 (YUL)
      9h 45m
      AC 404 (Boeing 787-8)
      4h berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      19:45 (POP)
      9h 45m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 09:00 (YYZ)
      14:05 (POP)
      4h 5m
      TS 796 (Boeing 737-800)
    • 09:15 (YTZ)
      10:25 (YUL)
      9h 30m
      AC 7506 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      3h 55m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      9h 30m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 09:45 (YYZ)
      13:44 (POP)
      3h 59m
      WS 2506 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:00 (YYZ)
      11:15 (YUL)
      8h 45m
      AC 406 (Airbus A320)
      3h 5m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      8h 45m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 10:15 (YTZ)
      11:25 (YUL)
      8h 30m
      AC 7508 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 55m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      8h 30m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 11:00 (YYZ)
      12:10 (YUL)
      7h 45m
      AC 408 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      7h 45m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 11:15 (YTZ)
      12:25 (YUL)
      7h 30m
      AC 7510 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      1h 55m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      7h 30m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 11:30 (YYZ)
      15:29 (POP)
      3h 59m
      WS 2508 (Boeing 737-700 (Winglets))
    • 12:00 (YYZ)
      13:15 (YUL)
      6h 45m
      AC 410 (Airbus A320)
      1h 5m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      6h 45m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 12:15 (YTZ)
      13:25 (YUL)
      6h 30m
      AC 7512 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      55m berhenti sebentar di Montreal (YUL)
    • 14:20 (YUL)
      18:45 (POP)
      6h 30m
      AC 1758 (Airbus A319)
    • 13:50 (YYZ)
      17:49 (POP)
      3h 59m
      WS 2618 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 17:25 (YYZ)
      22:20 (POP)
      3h 55m
      TS 166 (Airbus A310-300)