×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Asahikawa ke Nagasaki. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Asahikawa ke Nagasaki

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:55 (AKJ)
      10:40 (HND)
      4h 10m
      NH 4782 (Boeing 767-300)
      35m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 11:15 (HND)
      13:05 (NGS)
      4h 10m
      NH 663 (Boeing 777-200/200ER)
    • 08:55 (AKJ)
      10:40 (HND)
      5h 25m
      NH 4782 (Boeing 767-300)
      1h 50m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 12:30 (HND)
      14:20 (NGS)
      5h 25m
      JL 609 (Boeing 767)
    • 08:55 (AKJ)
      10:40 (HND)
      5h 50m
      NH 4782 (Boeing 767-300)
      2h 20m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 13:00 (HND)
      14:45 (NGS)
      5h 50m
      NH 3735 (Boeing 737)
    • 10:05 (AKJ)
      12:00 (HND)
      6h
      JL 552 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 14:00 (HND)
      16:05 (NGS)
      6h
      JL 611 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:10 (AKJ)
      12:00 (HND)
      4h 15m
      JL 552 (Boeing 767)
      30m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 12:30 (HND)
      14:25 (NGS)
      4h 15m
      JL 609 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 10:15 (AKJ)
      12:00 (HND)
      4h 30m
      JL 552 (Boeing 767)
      1h berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 13:00 (HND)
      14:45 (NGS)
      4h 30m
      NH 3735 (Boeing 737)
    • 13:00 (AKJ)
      14:55 (HND)
      6h 45m
      JL 554 (Boeing 767)
      2h 45m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 17:40 (HND)
      19:45 (NGS)
      6h 45m
      JL 613 (Boeing 767)
    • 13:05 (AKJ)
      14:55 (HND)
      5h 5m
      JL 554 (Boeing 767)
      1h 20m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 16:15 (HND)
      18:10 (NGS)
      5h 5m
      NH 667 (Boeing 777-200/200ER)
    • 13:25 (AKJ)
      15:10 (HND)
      4h 35m
      NH 4784 (Boeing 767-300)
      1h berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 16:10 (HND)
      18:00 (NGS)
      4h 35m
      NH 667 (Boeing 777-300)
    • 13:25 (AKJ)
      15:10 (HND)
      6h 20m
      NH 4784 (Boeing 767-300)
      2h 45m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 17:55 (HND)
      19:45 (NGS)
      6h 20m
      JL 613 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 14:45 (AKJ)
      16:50 (NGO)
      4h 35m
      NH 326 (Boeing 737-800)
      1h berhenti sebentar di Nagoya (NGO)
    • 17:50 (NGO)
      19:20 (NGS)
      4h 35m
      NH 373 (Boeing 737)
    • 16:00 (AKJ)
      17:55 (HND)
      5h 20m
      JL 556 (Boeing 767)
      1h 20m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 19:15 (HND)
      21:20 (NGS)
      5h 20m
      NH 669 (Boeing 787)
    • 16:05 (AKJ)
      17:55 (HND)
      5h 20m
      JL 556 (Boeing 767)
      1h 30m berhenti sebentar di Tokyo (HND)
    • 19:25 (HND)
      21:25 (NGS)
      5h 20m
      JL 615 (Boeing 737-800 (Winglets))