×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Bangalore ke Patna. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Bangalore ke Patna

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:30 (BLR)
      10:35 (PAT)
      4h 5m
      6E 339 (Airbus A320)
    • 07:55 (BLR)
      10:45 (DEL)
      6h 55m
      9W 824 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 25m berhenti sebentar di New Delhi (DEL)
    • 13:10 (DEL)
      14:50 (PAT)
      6h 55m
      AI 407 (Airbus A319)
    • 09:05 (BLR)
      11:55 (DEL)
      6h 20m
      9W 833 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di New Delhi (DEL)
    • 13:50 (DEL)
      15:25 (PAT)
      6h 20m
      9W 727 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:05 (BLR)
      11:35 (PAT)
      2h 30m
      G8 272 (Airbus A320)
    • 10:25 (BLR)
      13:10 (DEL)
      5h
      9W 820 (Boeing 737-800 (Winglets))
      40m berhenti sebentar di New Delhi (DEL)
    • 13:50 (DEL)
      15:25 (PAT)
      5h
      9W 727 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 12:05 (BLR)
      14:35 (PAT)
      2h 30m
      6E 637 (Airbus A320)
    • 13:00 (BLR)
      15:45 (DEL)
      7h 10m
      9W 838 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di New Delhi (DEL)
    • 18:40 (DEL)
      20:10 (PAT)
      7h 10m
      AI 415 (Airbus A320)
    • 13:30 (BLR)
      16:10 (DEL)
      6h 40m
      AI 501 (Airbus A321)
      2h 30m berhenti sebentar di New Delhi (DEL)
    • 18:40 (DEL)
      20:10 (PAT)
      6h 40m
      AI 415 (Airbus A320)