×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Chicago ke San Pedro Sula. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Chicago ke San Pedro Sula

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 05:00 (ORD)
      08:59 (MIA)
      8h 45m
      AA 2454 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h 21m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:20 (MIA)
      13:45 (SAP)
      8h 45m
      AA 941 (Airbus A319)
    • 05:15 (ORD)
      07:54 (IAH)
      6h 40m
      UA 1057 (Boeing 737-900)
      1h 6m berhenti sebentar di Houston (IAH)
    • 09:00 (IAH)
      10:55 (SAP)
      6h 40m
      UA 1487 (Boeing 737-800)
    • 06:00 (ORD)
      09:04 (ATL)
      6h 10m
      DL 2023 (Boeing 737-800 (Winglets))
      41m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:45 (ATL)
      12:10 (SAP)
      6h 10m
      DL 575 (Airbus A319)
    • 06:00 (MDW)
      08:45 (ATL)
      6h 7m
      DL 2030 (Airbus A319)
      1h berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 09:45 (ATL)
      11:07 (SAP)
      6h 7m
      DL 575 (Airbus A319)
    • 06:00 (ORD)
      10:05 (MIA)
      7h 45m
      AA 1532 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 15m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:20 (MIA)
      13:45 (SAP)
      7h 45m
      AA 941 (Airbus A319)
    • 07:00 (ORD)
      11:15 (MIA)
      6h 45m
      AA 2572 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 5m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 12:20 (MIA)
      13:45 (SAP)
      6h 45m
      AA 941 (Airbus A319)
    • 07:00 (ORD)
      11:13 (MIA)
      9h 35m
      F9 1310 (Airbus A321)
      3h 57m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 15:10 (MIA)
      16:35 (SAP)
      9h 35m
      AV 537 (Embraer 190)
    • 07:31 (ORD)
      11:34 (MIA)
      9h 4m
      UA 1738 (Boeing 737-900)
      3h 36m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 15:10 (MIA)
      16:35 (SAP)
      9h 4m
      AV 537 (Embraer 190)
    • 08:20 (ORD)
      12:35 (MIA)
      8h 15m
      AA 1346 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 35m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 15:10 (MIA)
      16:35 (SAP)
      8h 15m
      AV 537 (Embraer 190)
    • 11:00 (ORD)
      15:01 (MIA)
      8h 46m
      UA 5355 (Canadair Regional Jet 700)
      3h 18m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 18:19 (MIA)
      19:46 (SAP)
      8h 46m
      AA 1452 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 11:00 (ORD)
      15:08 (MIA)
      8h 46m
      UA 1244 (Boeing 737-800)
      3h 11m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 18:19 (MIA)
      19:46 (SAP)
      8h 46m
      AA 1452 (Airbus A319)
    • 11:45 (ORD)
      15:55 (MIA)
      8h 1m
      AA 1611 (Boeing 737-800 (Winglets))
      2h 24m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 18:19 (MIA)
      19:46 (SAP)
      8h 1m
      AA 1452 (Airbus A319)
    • 13:15 (ORD)
      17:21 (MIA)
      6h 31m
      AA 241 (Boeing 777-200/200ER)
      58m berhenti sebentar di Miami (MIA)
    • 18:19 (MIA)
      19:46 (SAP)
      6h 31m
      AA 1452 (Airbus A319)
    • 15:35 (ORD)
      19:15 (SAL)
      6h 20m
      AV 409 (Airbus A319)
      45m berhenti sebentar di San Salvador (SAL)
    • 20:00 (SAL)
      20:55 (SAP)
      6h 20m
      AV 574 (Airbus A319)
    • 18:19 (ORD)
      22:23 (FLL)
      6h 36m
      NK 425 (Airbus A321 (Sharklets))
      1h 7m berhenti sebentar di Miami (FLL)
    • 23:30 (FLL)
      00:55 (SAP) (+1)
      6h 36m
      NK 829 (Airbus A321 (Sharklets))