×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Curitiba ke Punta Del Este. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Curitiba ke Punta Del Este

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:40 (CWB)
      07:40 (VCP)
      5h 40m
      AD 4097 (Embraer 195)
      2h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:45 (VCP)
      11:20 (PDP)
      5h 40m
      AD 9306 (Embraer 195)
    • 07:00 (CWB)
      08:05 (VCP)
      5h 20m
      AD 4088 (Embraer 195)
      1h 40m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 09:45 (VCP)
      11:20 (PDP)
      5h 20m
      AD 9306 (Embraer 195)
    • 08:30 (CWB)
      09:40 (GRU)
      6h 50m
      JJ 3454 (Airbus A320)
      3h 5m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 12:45 (GRU)
      15:20 (PDP)
      6h 50m
      JJ 8144 (Airbus A320)
    • 08:52 (CWB)
      10:00 (GRU)
      6h 28m
      JJ 3682 (Airbus A320)
      2h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 12:45 (GRU)
      15:20 (PDP)
      6h 28m
      JJ 8144 (Airbus A320)
    • 09:00 (CWB)
      10:15 (POA)
      5h 15m
      AD 2507 (Embraer 195)
      2h 2m berhenti sebentar di Porto Alegre (POA)
    • 12:17 (POA)
      13:15 (PDP)
      5h 15m
      AD 9300 (ATR 72)
    • 09:55 (CWB)
      11:10 (GRU)
      5h 25m
      JJ 3156 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Sao Paulo (GRU)
    • 12:45 (GRU)
      15:20 (PDP)
      5h 25m
      JJ 8144 (Airbus A320)
    • 10:08 (CWB)
      11:10 (VCP)
      7h 27m
      AD 4285 (Embraer 195)
      3h 50m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:00 (VCP)
      17:35 (PDP)
      7h 27m
      AD 9306 (Embraer 195)
    • 12:10 (CWB)
      13:15 (VCP)
      5h 25m
      AD 5093 (Embraer 195)
      1h 45m berhenti sebentar di Sao Paulo (VCP)
    • 15:00 (VCP)
      17:35 (PDP)
      5h 25m
      AD 9306 (Embraer 195)
    • 13:20 (CWB)
      14:37 (POA)
      5h 55m
      AD 4209 (Embraer 195)
      2h 43m berhenti sebentar di Porto Alegre (POA)
    • 17:20 (POA)
      19:15 (PDP)
      5h 55m
      AD 9300 (ATR 72)