×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Dalian ke Taichung. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Dalian ke Taichung

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:30 (DLC)
      10:40 (ICN)
      5h 40m
      CZ 685 (Airbus A321)
      1h 45m berhenti sebentar di Seoul (ICN)
    • 12:25 (ICN)
      14:10 (RMQ)
      5h 40m
      BR 187 (Airbus A321)
    • 11:05 (DLC)
      13:20 (ICN)
      8h
      OZ 302 (Boeing 767-300)
      3h 45m berhenti sebentar di Seoul (ICN)
    • 17:05 (ICN)
      19:05 (RMQ)
      8h
      AE 263 (Embraer 190)
    • 11:30 (DLC)
      13:45 (HGH)
      7h 50m
      MF 8078 (Boeing 737-800)
      3h 45m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 17:30 (HGH)
      19:20 (RMQ)
      7h 50m
      AE 980 (Embraer 190)
    • 12:30 (DLC)
      14:45 (HGH)
      6h 50m
      CZ 6327 (Airbus A321)
      2h 45m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 17:30 (HGH)
      19:20 (RMQ)
      6h 50m
      AE 980 (Embraer 190)
    • 15:25 (DLC)
      17:30 (WUX)
      5h 40m
      ZH 9562 (Boeing 737-800)
      1h 25m berhenti sebentar di Wuxi (WUX)
    • 18:55 (WUX)
      21:05 (RMQ)
      5h 40m
      B7 2595 (Airbus A321)