×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Fresno ke Redmond. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Fresno ke Redmond

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (FAT)
      07:00 (LAX)
      5h 30m
      UA 5731 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 28m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:28 (LAX)
      11:30 (RDM)
      5h 30m
      AA 3099 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:01 (FAT)
      07:15 (LAX)
      5h 29m
      AA 3076 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 13m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:28 (LAX)
      11:30 (RDM)
      5h 29m
      AA 3099 (Canadair Regional Jet 700)
    • 06:10 (FAT)
      08:25 (SEA)
      5h 23m
      AS 3489 (Embraer 175)
      2h 10m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 10:35 (SEA)
      11:33 (RDM)
      5h 23m
      AS 2273 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 06:20 (FAT)
      09:04 (SLC)
      5h 41m
      DL 4624 (Canadair Regional Jet 900)
      2h 6m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 11:10 (SLC)
      12:01 (RDM)
      5h 41m
      DL 4555 (Canadair Regional Jet)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 26 Sep 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
    • 06:30 (FAT)
      12:09 (RDM)
      5h 39m
      UA 5541 (Canadair Regional Jet 200)
    • 06:52 (FAT)
      07:50 (SFO)
      3h 16m
      UA 5541 (Canadair Regional Jet 700)
      40m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 08:30 (SFO)
      10:08 (RDM)
      3h 16m
      UA 5437 (Canadair Regional Jet 200)
    • 09:05 (FAT)
      10:08 (SFO)
      3h 4m
      UA 5723 (Canadair Regional Jet 200)
      32m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 10:40 (SFO)
      12:09 (RDM)
      3h 4m
      UA 5541 (Canadair Regional Jet 200)
    • 10:45 (FAT)
      12:37 (PDX)
      4h 34m
      AS 3449 (Canadair Regional Jet 700)
      2h 3m berhenti sebentar di Portland (PDX)
    • 14:40 (PDX)
      15:19 (RDM)
      4h 34m
      AS 2083 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 11:45 (FAT)
      14:28 (SLC)
      4h 16m
      DL 3569 (Canadair Regional Jet)
      37m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 15:05 (SLC)
      16:01 (RDM)
      4h 16m
      DL 4555 (Canadair Regional Jet)
    • 12:10 (FAT)
      13:13 (SFO)
      4h 34m
      UA 5876 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 2m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 15:15 (SFO)
      16:44 (RDM)
      4h 34m
      UA 5349 (Canadair Regional Jet 200)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 11 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 12:12 (FAT)
      19:07 (SLC)
      10h 15m
      UA 5876 (Canadair Regional Jet 200)
      2h 38m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:45 (SLC)
      22:27 (RDM)
      10h 15m
      DL 4566 (Canadair Regional Jet)
    • 12:15 (FAT)
      14:55 (SLC)
      5h 27m
      DL 4683 (Canadair Regional Jet)
      2h berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 16:55 (SLC)
      17:42 (RDM)
      5h 27m
      DL 4566 (Canadair Regional Jet)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 19 Dis 2016 - 25 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 19 Feb 2017
        -
    • 16:30 (FAT)
      19:04 (SLC)
      6h 11m
      DL 4661 (Canadair Regional Jet)
      2h 51m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:55 (SLC)
      22:41 (RDM)
      6h 11m
      DL 4566 (Canadair Regional Jet)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 16:45 (FAT)
      19:23 (SLC)
      5h 57m
      DL 4691 (Canadair Regional Jet)
      2h 32m berhenti sebentar di Salt Lake City (SLC)
    • 21:55 (SLC)
      22:42 (RDM)
      5h 57m
      DL 4566 (Canadair Regional Jet)
    • 17:15 (FAT)
      18:20 (SFO)
      4h 11m
      UA 5395 (Canadair Regional Jet 200)
      1h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 19:45 (SFO)
      21:26 (RDM)
      4h 11m
      UA 5700 (Canadair Regional Jet 200)
    • 17:25 (FAT)
      19:43 (SEA)
      4h 21m
      AS 3491 (Embraer 175)
      1h 7m berhenti sebentar di Seattle (SEA)
    • 20:50 (SEA)
      21:46 (RDM)
      4h 21m
      AS 2297 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)