×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Frankfurt ke Olbia. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Frankfurt ke Olbia

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:15 (FRA)
      07:55 (STR)
      4h 10m
      LH 126 (Airbus A319)
      2h berhenti sebentar di Stuttgart (STR)
    • 09:55 (STR)
      11:25 (OLB)
      4h 10m
      AB 8856 (Airbus A320)
    • 09:10 (FRA)
      10:25 (LIN)
      5h 5m
      AZ 413 (Embraer 175)
      2h 35m berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 13:00 (LIN)
      14:15 (OLB)
      5h 5m
      IG 1204 (Boeing 737-800)
    • 09:15 (FRA)
      10:05 (DUS)
      4h 5m
      LH 74 (Airbus A320)
      45m berhenti sebentar di Dusseldorf (DUS)
    • 10:50 (DUS)
      13:20 (OLB)
      4h 5m
      AB 7159 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
    • 10:50 (FRA)
      12:35 (FCO)
      4h 35m
      LH 232 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 55m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 14:30 (FCO)
      15:25 (OLB)
      4h 35m
      IG 1120 (Boeing (Douglas) MD-80)
    • 11:45 (FRA)
      12:55 (LIN)
      4h 25m
      LH 272 (Airbus A320)
      2h berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 14:55 (LIN)
      16:10 (OLB)
      4h 25m
      IG 1204 (Boeing (Douglas) MD-80)
    • 13:05 (FRA)
      14:15 (LIN)
      5h 25m
      LH 280 (Embraer 190)
      3h berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 17:15 (LIN)
      18:30 (OLB)
      5h 25m
      IG 1204 (Boeing (Douglas) MD-80)
    • 13:15 (FRA)
      14:10 (MUC)
      5h 10m
      LH 106 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Munich (MUC)
    • 16:45 (MUC)
      18:25 (OLB)
      5h 10m
      AB 8848 (Airbus A320)
    • 14:50 (FRA)
      16:15 (LIN)
      3h 45m
      AZ 409 (Embraer 190)
      1h 10m berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 17:25 (LIN)
      18:35 (OLB)
      3h 45m
      IG 1204 (Boeing (Douglas) MD-80)
    • 17:00 (FRA)
      18:10 (LIN)
      5h 10m
      LH 276 (Airbus A319)
      2h 45m berhenti sebentar di Milan (LIN)
    • 20:55 (LIN)
      22:10 (OLB)
      5h 10m
      IG 1208 (Boeing (Douglas) MD-80)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 18:35 (FRA)
      20:30 (FCO)
      4h 5m
      AZ 407 (Airbus A319)
      1h 15m berhenti sebentar di Rom (FCO)
    • 21:45 (FCO)
      22:40 (OLB)
      4h 5m
      IG 1116 (Boeing (Douglas) MD-80)