×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Frankfurt ke Ostersund. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Frankfurt ke Ostersund

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:35 (FRA)
      08:40 (ARN)
      4h 15m
      LH 800 (Airbus A320 (Sharklets))
      1h 10m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 09:50 (ARN)
      10:50 (OSD)
      4h 15m
      SK 72 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:30 (FRA)
      12:35 (ARN)
      5h 10m
      LH 802 (Airbus A321)
      2h 5m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 14:40 (ARN)
      15:40 (OSD)
      5h 10m
      SK 2064 (Boeing 737-800 (Winglets))
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 25 Dis 2016
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 10:30 (FRA)
      12:35 (ARN)
      3h 25m
      LH 802 (Airbus A321)
      20m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 12:55 (ARN)
      13:55 (OSD)
      3h 25m
      SK 72 (Boeing 737-600)
    • 12:15 (FRA)
      14:20 (ARN)
      3h 25m
      SK 2636 (Boeing 737-800 (Winglets))
      20m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 14:40 (ARN)
      15:40 (OSD)
      3h 25m
      SK 2064 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 13:05 (FRA)
      15:10 (ARN)
      3h 30m
      LH 806 (Airbus A320 (Sharklets))
      25m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 15:35 (ARN)
      16:35 (OSD)
      3h 30m
      SK 68 (Boeing 737-600)
    • 16:00 (FRA)
      18:05 (ARN)
      3h 30m
      LH 804 (Airbus A320)
      25m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 18:30 (ARN)
      19:30 (OSD)
      3h 30m
      SK 74 (Canadair Regional Jet 900)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 16:00 (FRA)
      18:05 (ARN)
      5h 45m
      LH 804 (Airbus A320 (Sharklets))
      2h 40m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 20:45 (ARN)
      21:45 (OSD)
      5h 45m
      SK 2062 (Boeing 737-600)
    • 17:40 (FRA)
      19:40 (ARN)
      5h 40m
      SK 638 (Boeing 737-700 (Winglets))
      2h 45m berhenti sebentar di Stockholm (ARN)
    • 22:25 (ARN)
      23:20 (OSD)
      5h 40m
      SK 74 (Canadair Regional Jet 900)