×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Futuna Island ke Nadi. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Futuna Island ke Nadi

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 10:00 (FUT)
      11:00 (WLS)
      6h 20m
      SB 9073 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      3h 50m berhenti sebentar di Wallis Island (WLS)
    • 14:50 (WLS)
      16:20 (NAN)
      6h 20m
      SB 331 (Airbus A320)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 10 Okt 2016 - 11 Dis 2016
        -
        -
        -
        -
        -
        -
      • Sah di antara 02 Jan 2017 - 12 Feb 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 12:00 (FUT)
      13:00 (WLS)
      5h 15m
      SB 53 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      2h 45m berhenti sebentar di Wallis Island (WLS)
    • 15:45 (WLS)
      18:15 (NAN)
      5h 15m
      SB 331 (Airbus A320)
    • 12:00 (FUT)
      13:00 (WLS)
      4h 15m
      SB 9081 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 45m berhenti sebentar di Wallis Island (WLS)
    • 14:45 (WLS)
      17:15 (NAN)
      4h 15m
      SB 331 (Airbus A320)
    • 13:00 (FUT)
      14:00 (WLS)
      4h 15m
      SB 9089 (De Havilland DHC-6 Twin Otter)
      1h 45m berhenti sebentar di Wallis Island (WLS)
    • 15:45 (WLS)
      18:15 (NAN)
      4h 15m
      SB 331 (Airbus A320)