×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Hanoi ke Phuquoc. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Hanoi ke Phuquoc

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:00 (HAN)
      09:05 (PQC)
      2h 5m
      VN 1233 (Airbus A321)
    • 07:05 (HAN)
      09:15 (PQC)
      2h 10m
      VJ 451 (Airbus A321)
    • 08:50 (HAN)
      11:00 (SGN)
      5h 50m
      VN 7239 (Airbus A321)
      2h 45m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 13:45 (SGN)
      14:40 (PQC)
      5h 50m
      VN 1821 (Airbus A321)
    • 09:30 (HAN)
      11:40 (SGN)
      5h 5m
      VN 233 (Boeing 787)
      2h berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 13:40 (SGN)
      14:35 (PQC)
      5h 5m
      VN 1821 (Airbus A321)
    • 09:30 (HAN)
      11:40 (PQC)
      2h 10m
      BL 205 (Airbus A320)
    • 09:55 (HAN)
      12:05 (SGN)
      4h 30m
      VN 237 (Boeing 787)
      1h 25m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 13:30 (SGN)
      14:25 (PQC)
      4h 30m
      VN 1821 (Airbus A321)
    • 13:50 (HAN)
      16:00 (SGN)
      6h 5m
      VN 249 (Airbus A321)
      3h berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 19:00 (SGN)
      19:55 (PQC)
      6h 5m
      VN 1829 (Airbus A321)
    • 14:00 (HAN)
      16:10 (SGN)
      4h 40m
      VN 253 (Airbus A321)
      1h 35m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 17:45 (SGN)
      18:40 (PQC)
      4h 40m
      VN 1829 (Airbus A321)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 05 Mac 2017
      • Sah di antara 31 Okt 2016 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 14:10 (HAN)
      16:15 (PQC)
      2h 5m
      VN 1235 (Airbus A321)
    • 14:30 (HAN)
      16:40 (SGN)
      4h 15m
      VN 247 (Boeing 777)
      1h 10m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 17:50 (SGN)
      18:45 (PQC)
      4h 15m
      VN 1829 (Airbus A321)
    • 15:00 (HAN)
      17:10 (SGN)
      4h 55m
      VN 275 (Boeing 787)
      1h 50m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 19:00 (SGN)
      19:55 (PQC)
      4h 55m
      VN 1829 (Airbus A321)
    • 15:00 (HAN)
      17:10 (PQC)
      2h 10m
      VJ 455 (Airbus A320)
    • 15:15 (HAN)
      17:25 (SGN)
      4h 40m
      VN 245 (Boeing 787)
      1h 35m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 19:00 (SGN)
      19:55 (PQC)
      4h 40m
      VN 1829 (Airbus A321)
    • 15:45 (HAN)
      17:55 (SGN)
      4h 10m
      VN 259 (Boeing 787)
      1h 5m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 19:00 (SGN)
      19:55 (PQC)
      4h 10m
      VN 1829 (Airbus A321)
    • 16:10 (HAN)
      18:20 (SGN)
      5h 35m
      VN 257 (Boeing 787)
      2h 30m berhenti sebentar di Ho Chi Minh City (SGN)
    • 20:50 (SGN)
      21:45 (PQC)
      5h 35m
      VN 1827 (Airbus A321)