×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Yinchuan ke Ningbo. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Yinchuan ke Ningbo

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:50 (INC)
      09:05 (XIY)
      5h 45m
      CZ 3226 (Airbus A320)
      2h 35m berhenti sebentar di Xian (XIY)
    • 11:40 (XIY)
      13:35 (NGB)
      5h 45m
      MU 5224 (Airbus A320)
    • 10:05 (INC)
      12:05 (PEK)
      6h 50m
      SC 1196 (Boeing 737-800)
      2h 30m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 14:35 (PEK)
      16:55 (NGB)
      6h 50m
      CA 1541 (Boeing 737-800)
    • 10:15 (INC)
      12:10 (PEK)
      6h 40m
      CA 1218 (Boeing 737-800)
      2h 25m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 14:35 (PEK)
      16:55 (NGB)
      6h 40m
      CA 1541 (Boeing 737-800)
    • 10:45 (INC)
      12:40 (PEK)
      6h 10m
      CA 1228 (Boeing 737-800)
      1h 55m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 14:35 (PEK)
      16:55 (NGB)
      6h 10m
      CA 1541 (Boeing 737-800)
    • 12:00 (INC)
      13:55 (PEK)
      6h 15m
      CA 1214 (Boeing 737-800)
      2h berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 15:55 (PEK)
      18:15 (NGB)
      6h 15m
      MU 5167 (Airbus A320)
    • 12:50 (INC)
      14:30 (CGO)
      6h 15m
      MF 8206 (Boeing 737-800)
      2h 55m berhenti sebentar di Zhengzhou (CGO)
    • 17:25 (CGO)
      19:05 (NGB)
      6h 15m
      MU 5592 (Airbus A320)
    • 13:35 (INC)
      17:40 (DLC)
      7h 55m
      CA 8924 (Boeing 737-800)
      1h 55m berhenti sebentar di Dalian (DLC)
    • 19:35 (DLC)
      21:30 (NGB)
      7h 55m
      MF 8520 (Boeing 737-800)
    • 16:20 (INC)
      18:15 (PEK)
      6h 5m
      CA 1220 (Boeing 737-800)
      1h 55m berhenti sebentar di Beijing (PEK)
    • 20:10 (PEK)
      22:25 (NGB)
      6h 5m
      CA 1853 (Boeing 737-800)
    • 17:35 (INC)
      18:45 (XIY)
      5h 45m
      CA 1924 (Airbus A319)
      2h 30m berhenti sebentar di Xian (XIY)
    • 21:15 (XIY)
      23:20 (NGB)
      5h 45m
      MU 2394 (Airbus A320)
    • 17:40 (INC)
      19:05 (XIY)
      5h 40m
      CA 1924 (Airbus A320)
      2h 10m berhenti sebentar di Xian (XIY)
    • 21:15 (XIY)
      23:20 (NGB)
      5h 40m
      MU 2394 (Airbus A320)
    • 19:00 (INC)
      20:15 (XIY)
      5h 15m
      MF 8212 (Boeing 737)
      2h 5m berhenti sebentar di Xian (XIY)
    • 22:20 (XIY)
      00:15 (NGB) (+1)
      5h 15m
      MU 2358 (Airbus A320)
    • 19:20 (INC)
      23:20 (NGB)
      4h
      MU 2394 (Airbus A320)
    • 19:50 (INC)
      21:05 (XIY)
      4h 45m
      MU 2390 (Airbus A320)
      1h 35m berhenti sebentar di Xian (XIY)
    • 22:40 (XIY)
      00:35 (NGB) (+1)
      4h 45m
      MU 2358 (Airbus A320)