×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Jeddah ke Arar. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Jeddah ke Arar

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:20 (JED)
      11:10 (RAE)
      1h 50m
      SV 1234 (Embraer 170)
    • 14:40 (JED)
      16:15 (RUH)
      6h 5m
      SV 1012 (Airbus A320)
      2h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    • 19:05 (RUH)
      20:45 (RAE)
      6h 5m
      SV 1229 (Airbus A320)
    • 15:00 (JED)
      16:40 (RUH)
      6h 5m
      SV 1036 (Airbus A330-300)
      2h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    • 19:30 (RUH)
      21:05 (RAE)
      6h 5m
      SV 1229 (Airbus A320)
    • 16:00 (JED)
      17:40 (RUH)
      5h 5m
      SV 1038 (Boeing 777-200/200ER)
      1h 50m berhenti sebentar di Riyadh (RUH)
    • 19:30 (RUH)
      21:05 (RAE)
      5h 5m
      SV 1229 (Airbus A320)