×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Johannesburg ke Honolulu. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Johannesburg ke Honolulu

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 19:00 (JNB)
      06:25 (IAD) (+1)
      31h 46m
      SA 207 (Airbus A330-200)
      2h 35m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 09:00 (IAD)
      14:46 (HNL)
      31h 46m
      UA 145 (Boeing 767-400)
    • 19:05 (JNB)
      06:25 (IAD) (+1)
      31h 20m
      SA 209 (Airbus A340-600)
      2h 35m berhenti sebentar di Washington (IAD)
    • 09:00 (IAD)
      14:25 (HNL)
      31h 20m
      UA 145 (Boeing 767-400)
    • 19:10 (JNB)
      16:00 (SYD) (+1)
      25h 15m
      QF 64 (Boeing 747-400)
      3h 30m berhenti sebentar di Sydney (SYD)
    • 19:30 (SYD)
      08:25 (HNL) (+1)
      25h 15m
      QF 3 (Airbus A330-200)
    • 20:50 (JNB)
      07:40 (ATL) (+1)
      29h 51m
      DL 201 (Boeing 777-200LR)
      3h 10m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 10:50 (ATL)
      14:41 (HNL)
      29h 51m
      DL 837 (Airbus A330-300)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 24 Okt 2016 - 18 Dis 2016
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 20:50 (JNB)
      06:45 (ATL) (+1)
      31h 10m
      DL 201 (Boeing 777-200LR)
      1h 25m berhenti sebentar di Atlanta (ATL)
    • 08:10 (ATL)
      16:00 (HNL)
      31h 10m
      DL 1105 (Airbus A330-300)
    • 21:10 (JNB)
      06:20 (LHR) (+1)
      37h 28m
      BA 54 (Boeing 747-400)
      4h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:05 (LHR)
      22:38 (HNL)
      37h 28m
      AA 109 (Boeing 777-300ER)
    • 21:30 (JNB)
      06:40 (JFK) (+1)
      30h 45m
      SA 203 (Airbus A340-600)
      2h 50m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 09:30 (JFK)
      16:15 (HNL)
      30h 45m
      DL 426 (Boeing 767-400)
    • 21:50 (JNB)
      07:20 (LHR) (+1)
      36h 48m
      SA 236 (Airbus A330-200)
      3h 45m berhenti sebentar di London (LHR)
    • 11:05 (LHR)
      22:38 (HNL)
      36h 48m
      AA 109 (Boeing 777-300ER)