×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Kunming ke Taichung. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Kunming ke Taichung

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 07:45 (KMG)
      09:55 (HKG)
      5h 50m
      UO 3274 (Airbus A320)
      2h 5m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 12:00 (HKG)
      13:35 (RMQ)
      5h 50m
      UO 164 (Airbus A320)
    • 12:10 (KMG)
      14:50 (HGH)
      7h 20m
      MU 5656 (Airbus A320)
      2h 40m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 17:30 (HGH)
      19:30 (RMQ)
      7h 20m
      AE 980 (Embraer 190)
    • 12:30 (KMG)
      15:15 (HGH)
      7h
      CA 1752 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Hangzhou (HGH)
    • 17:30 (HGH)
      19:30 (RMQ)
      7h
      AE 980 (Embraer 190)
    • 12:30 (KMG)
      15:10 (WUX)
      8h 35m
      ZH 9138 (Boeing 737-800)
      3h 45m berhenti sebentar di Wuxi (WUX)
    • 18:55 (WUX)
      21:05 (RMQ)
      8h 35m
      B7 2595 (Airbus A321)
    • 12:45 (KMG)
      17:05 (WUX)
      9h
      MU 2976 (Airbus A320)
      2h 15m berhenti sebentar di Wuxi (WUX)
    • 19:20 (WUX)
      21:45 (RMQ)
      9h
      AE 7222 (Boeing 737-800)
    • 12:45 (KMG)
      17:05 (WUX)
      8h 25m
      MU 2976 (Airbus A320)
      1h 50m berhenti sebentar di Wuxi (WUX)
    • 18:55 (WUX)
      21:10 (RMQ)
      8h 25m
      B7 2595 (Airbus A321)
    • 13:30 (KMG)
      15:30 (CSX)
      8h 10m
      MU 5749 (Boeing 737)
      3h 50m berhenti sebentar di Changsha (CSX)
    • 19:20 (CSX)
      21:40 (RMQ)
      8h 10m
      AE 296 (Embraer 190)
    • 13:40 (KMG)
      15:40 (HKG)
      8h 30m
      MU 733 (Boeing 737)
      5h berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 20:40 (HKG)
      22:10 (RMQ)
      8h 30m
      AE 1832 (Boeing 737-800)
    • 13:45 (KMG)
      16:05 (HKG)
      8h 30m
      MU 2577 (Boeing 737)
      4h 35m berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 20:40 (HKG)
      22:15 (RMQ)
      8h 30m
      AE 1832 (Boeing 737-800)
    • 14:00 (KMG)
      16:10 (SZX)
      7h 15m
      MU 5757 (Boeing 737)
      3h 25m berhenti sebentar di Shenzhen (SZX)
    • 19:35 (SZX)
      21:15 (RMQ)
      7h 15m
      B7 588 (Airbus A321)
    • 15:30 (KMG)
      17:40 (HKG)
      6h 40m
      KA 761 (Airbus A320)
      3h berhenti sebentar di Hong Kong (HKG)
    • 20:40 (HKG)
      22:10 (RMQ)
      6h 40m
      AE 1832 (Boeing 737-800)
    • 16:45 (KMG)
      19:30 (RMQ)
      2h 45m
      8L 9635 (Boeing 737-600)