×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Shanghai ke Papeete. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Shanghai ke Papeete

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 09:00 (PVG)
      13:00 (NRT)
      19h 10m
      JL 872 (Boeing 767)
      4h 40m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      10:10 (PPT) (+1)
      19h 10m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 09:10 (PVG)
      12:50 (NRT)
      18h 40m
      MU 523 (Airbus A330-200)
      4h 50m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      09:50 (PPT) (+1)
      18h 40m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 09:55 (PVG)
      13:50 (NRT)
      17h 55m
      CA 929 (Boeing 777-200/200ER)
      3h 50m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      09:50 (PPT) (+1)
      17h 55m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 11:40 (PVG)
      15:45 (NRT)
      16h 10m
      DL 296 (Boeing 767-300 (winglets))
      1h 55m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      09:50 (PPT) (+1)
      16h 10m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 11:50 (PVG)
      15:50 (NRT)
      16h 20m
      JL 874 (Boeing 737-800 (Winglets))
      1h 50m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      10:10 (PPT) (+1)
      16h 20m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 11:50 (PVG)
      15:50 (NRT)
      17h 20m
      JL 8705 (Boeing 737-800 (Winglets))
      3h 10m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 19:00 (NRT)
      11:10 (PPT) (+1)
      17h 20m
      TN 5077 (Airbus A340-300)
    • 12:00 (PVG)
      15:55 (NRT)
      16h 10m
      MU 521 (Airbus A321)
      1h 45m berhenti sebentar di Tokyo (NRT)
    • 17:40 (NRT)
      10:10 (PPT) (+1)
      16h 10m
      TN 77 (Airbus A340-300)
    • 14:15 (PVG)
      06:40 (AKL) (+1)
      19h 40m
      NZ 288 (Boeing 787-900)
      3h 15m berhenti sebentar di Auckland (AKL)
    • 09:55 (AKL)
      15:55 (PPT)
      19h 40m
      NZ 40 (Boeing 787-900)