×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari St Lucia ke Pointe-a-Pitre. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari St Lucia ke Pointe-a-Pitre

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 08:40 (SLU)
      09:00 (FDF)
      2h 5m
      TX 440 (ATR 72)
      1h berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 10:00 (FDF)
      10:45 (PTP)
      2h 5m
      TX 304 (ATR 72)
    • 10:30 (SLU)
      10:55 (FDF)
      4h 40m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      3h 35m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 14:30 (FDF)
      15:10 (PTP)
      4h 40m
      AF 606 (Airbus A320)
    • 10:30 (SLU)
      10:55 (FDF)
      5h 30m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      4h 20m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 15:15 (FDF)
      16:00 (PTP)
      5h 30m
      TX 310 (ATR 72)
    • 10:30 (SLU)
      10:55 (FDF)
      2h 15m
      LI 370 (ATR 42-300/320)
      1h 5m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 12:00 (FDF)
      12:45 (PTP)
      2h 15m
      TX 436 (ATR 72)
    • 12:25 (SLU)
      12:45 (FDF)
      3h 35m
      TX 442 (ATR 72)
      2h 30m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 15:15 (FDF)
      16:00 (PTP)
      3h 35m
      TX 310 (ATR 72)
    • 12:25 (SLU)
      12:45 (FDF)
      2h 45m
      TX 442 (ATR 72)
      1h 45m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 14:30 (FDF)
      15:10 (PTP)
      2h 45m
      AF 606 (Airbus A320)
    • 18:35 (SLU)
      19:00 (FDF)
      2h 10m
      3S 4260 (ATR42/ATR72)
      1h berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 20:00 (FDF)
      20:45 (PTP)
      2h 10m
      3S 260 (ATR 42-300/320)
    • 18:35 (SLU)
      20:30 (PTP)
      1h 55m
      3S 4260 (ATR42/ATR72)
    • 19:00 (SLU)
      20:45 (PTP)
      1h 45m
      3S 260 (ATR 42-300/320)
    • 20:25 (SLU)
      22:00 (PTP)
      1h 35m
      TX 438 (ATR 72)
    • 20:25 (SLU)
      20:45 (FDF)
      2h 35m
      TX 438 (ATR 72)
      1h 35m berhenti sebentar di Fort de France (FDF)
    • 22:20 (FDF)
      23:00 (PTP)
      2h 35m
      AF 605 (Airbus A320)