×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Tel Aviv ke Honolulu. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Tel Aviv ke Honolulu

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 00:05 (TLV)
      05:30 (JFK)
      28h 10m
      DL 469 (Boeing 777)
      4h berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 09:30 (JFK)
      16:15 (HNL)
      28h 10m
      DL 426 (Boeing 767-400)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 01 Jan 2017
      • Sah di antara 30 Jan 2017 - 05 Feb 2017
        -
        -
        -
      • Sah di antara 27 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
    • 00:10 (TLV)
      10:44 (SFO)
      28h 36m
      DL 469 (Boeing 777)
      2h 31m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 13:15 (SFO)
      16:46 (HNL)
      28h 36m
      UA 300 (Boeing 777)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 11 Dis 2016
        -
        -
      • Sah di antara 06 Feb 2017 - 05 Mac 2017
    • 00:30 (TLV)
      06:00 (EWR)
      26h 40m
      LY 27 (Boeing 777-200/200ER)
      3h 10m berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 09:10 (EWR)
      15:10 (HNL)
      26h 40m
      UA 15 (Boeing 767-400)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 22 Ogo 2016 - 18 Dis 2016
        -
      • Sah di antara 13 Feb 2017 - 05 Mac 2017
        -
    • 00:45 (TLV)
      06:00 (JFK)
      27h 30m
      LY 1 (Boeing 747-400)
      3h 30m berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 09:30 (JFK)
      16:15 (HNL)
      27h 30m
      DL 426 (Boeing 767-400)
    • 00:50 (TLV)
      06:00 (SFO)
      22h 26m
      UA 955 (Boeing 787-8)
      1h 25m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 07:25 (SFO)
      11:16 (HNL)
      22h 26m
      UA 1581 (Boeing 737-800)
    • 01:00 (TLV)
      06:30 (LAX)
      24h 35m
      LY 5 (Boeing 777-200/200ER)
      3h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:45 (LAX)
      13:35 (HNL)
      24h 35m
      AA 283 (Airbus A321 (Sharklets))
    • 01:00 (TLV)
      06:10 (SFO)
      22h 52m
      UA 955 (Boeing 787-8)
      2h 30m berhenti sebentar di San Francisco (SFO)
    • 08:40 (SFO)
      11:52 (HNL)
      22h 52m
      UA 1175 (Boeing 777)
    • 01:00 (TLV)
      06:30 (LAX)
      23h 22m
      LY 5 (Boeing 777-200/200ER)
      2h berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 08:30 (LAX)
      12:22 (HNL)
      23h 22m
      UA 1158 (Boeing 777)
    • 01:00 (TLV)
      06:30 (LAX)
      24h 30m
      LY 5 (Boeing 777-200/200ER)
      3h 15m berhenti sebentar di Los Angeles (LAX)
    • 09:45 (LAX)
      13:30 (HNL)
      24h 30m
      UA 620 (Boeing 737-800)
    • 23:00 (TLV)
      15:10 (ICN) (+1)
      24h
      KE 958 (Airbus A330-200)
      2h 30m berhenti sebentar di Seoul (ICN)
    • 17:40 (ICN)
      10:00 (HNL) (+1)
      24h
      KE 1 (Airbus A330-300)
    • 23:10 (TLV)
      04:15 (EWR) (+1)
      26h 52m
      UA 91 (Boeing 777)
      4h berhenti sebentar di New York (EWR)
    • 08:15 (EWR)
      13:02 (HNL)
      26h 52m
      UA 15 (Boeing 767-400)
    • 23:55 (TLV)
      05:30 (JFK) (+1)
      28h 20m
      DL 467 (Boeing 777)
      4h berhenti sebentar di New York (JFK)
    • 09:30 (JFK)
      16:15 (HNL)
      28h 20m
      DL 426 (Boeing 767-400)