×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Regina ke Puerto Vallarta. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Regina ke Puerto Vallarta

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:00 (YQR)
      08:15 (PHX)
      7h 35m
      WS 1926 (Boeing 737-700 (Winglets))
      1h 39m berhenti sebentar di Phoenix (PHX)
    • 09:54 (PHX)
      13:35 (PVR)
      7h 35m
      AA 554 (Airbus A319)
    • 06:30 (YQR)
      07:04 (YYC)
      8h 19m
      WS 193 (Boeing 737-600)
      1h 56m berhenti sebentar di Calgary (YYC)
    • 09:00 (YYC)
      14:49 (PVR)
      8h 19m
      WS 2270 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 06:45 (YQR)
      07:24 (YYC)
      8h 50m
      AC 8441 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 11m berhenti sebentar di Calgary (YYC)
    • 09:35 (YYC)
      15:35 (PVR)
      8h 50m
      AC 1574 (Airbus A319)
    • 08:00 (YQR)
      12:48 (PVR)
      4h 48m
      WS 2426 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 09:55 (YQR)
      14:40 (PVR)
      4h 45m
      TS 816 (Boeing 737-800)
    • 10:00 (YQR)
      14:45 (PVR)
      4h 45m
      WG 529 (Boeing 737-800)
    • 10:10 (YQR)
      14:55 (PVR)
      4h 45m
      TS 738 (Boeing 737-800)
    • 10:30 (YQR)
      15:15 (PVR)
      4h 45m
      WG 485 (Boeing 737-800)
    • 11:30 (YQR)
      12:19 (YYC)
      9h 4m
      WS 3289 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      2h 26m berhenti sebentar di Calgary (YYC)
    • 14:45 (YYC)
      20:34 (PVR)
      9h 4m
      WS 2246 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 20:45 (YQR)
      21:14 (YYC)
      10h 4m
      WS 203 (Boeing 737-700 (Winglets))
      46m berhenti sebentar di Calgary (YYC)
    • 01:00 (YYC)
      06:49 (PVR)
      10h 4m
      WS 2244 (Boeing 737-800 (Winglets))
    • 21:00 (YQR)
      21:49 (YYC)
      9h 49m
      WS 3221 (De Havilland DHC-8 Dash 8-400 Dash 8Q)
      11m berhenti sebentar di Calgary (YYC)
    • 01:00 (YYC)
      06:49 (PVR)
      9h 49m
      WS 2244 (Boeing 737-800 (Winglets))