×
Penerbangan
  • Carian Baru
  • Carian Baru-baru Ini
  • Sehala
  • Pergi-balik

Carian Baru-baru Ini

    Cari Penerbangan

    Cari Jadual Penerbangan

    Gunakan Wego.com.sg untuk mengakses ke pilihan penerbangan terbaik dalam talian. Cari penerbangan paling sesuai yang dijadualkan terbang dari Zacatecas ke Oaxaca. Gunakan direktori lapangan terbang Wego untuk mendapatkan senarai penuh jadual syarikat penerbangan dari seluruh dunia.

    Jadual Penerbangan dari Zacatecas ke Oaxaca

    • Berangkat
      Tiba
      Tempoh
      Penerbangan & Pesawat
      Mo Tu We Th Fr Sa Su
    • 06:10 (ZCL)
      07:30 (MEX)
      4h 10m
      AM 2649 (Embraer RJ145)
      1h 30m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 09:00 (MEX)
      10:20 (OAX)
      4h 10m
      VW 309 (ATR42/ATR72)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 29 Ogo 2016 - 15 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017
    • 08:30 (ZCL)
      09:55 (MEX)
      4h 44m
      AM 2643 (Embraer 170)
      2h 10m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 12:05 (MEX)
      13:14 (OAX)
      4h 44m
      AM 543 (Embraer RJ145)
    • 08:41 (ZCL)
      10:00 (MEX)
      3h 10m
      AM 2643 (Embraer 175)
      40m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 10:40 (MEX)
      11:51 (OAX)
      3h 10m
      AM 2048 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 12 Dis 2016 - 08 Jan 2017
        -
        -
        -
      • Sah di antara 16 Jan 2017 - 05 Mac 2017
        -
        -
        -
        -
        -
        -
    • 09:45 (ZCL)
      11:09 (MEX)
      4h 29m
      AM 2643 (Embraer 170)
      1h 51m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 13:00 (MEX)
      14:14 (OAX)
      4h 29m
      AM 2044 (Embraer 170/195)
    • 09:50 (ZCL)
      11:00 (MEX)
      4h 15m
      4O 3941 (Sukhoi Superjet 100-95)
      2h berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 13:00 (MEX)
      14:05 (OAX)
      4h 15m
      4O 2624 (Airbus A320)
    • 10:20 (ZCL)
      11:35 (MEX)
      3h 45m
      4O 3941 (Sukhoi Superjet 100-95)
      1h 25m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 13:00 (MEX)
      14:05 (OAX)
      3h 45m
      4O 2622 (Airbus A320)
    • 19:05 (ZCL)
      20:30 (MEX)
      3h 45m
      AM 2647 (Embraer 170/195)
      1h 10m berhenti sebentar di Bandar Raya Mexico (MEX)
    • 21:40 (MEX)
      22:50 (OAX)
      3h 45m
      AM 2408 (Embraer 170/195)
      beberapa jadual, lihat butiran
      • Sah di antara 28 Nov 2016 - 15 Jan 2017
      • Sah di antara 09 Jan 2017 - 05 Mac 2017